چرا کانادا باید رها خالص آن-صفر متعهد به کاهش انتشار کربن

در اجلاس آب و هوا در پاریس برگزار شد در دسامبر 2015 دولت از نخست وزیر جاستین ترودو متعهد به کاهش کانادا انتشار گازهای گلخانه ای (مهمتر از همه دی اکسید کربن از سوختن سوخت های فسیلی) به 30 درصد زیر سطح سال 2005 تا سال 2030.

در پاییز گذشته نخست وزیر جدید ساخته شده تعهد و وعده داده است که تا سال 2050 کانادا تولید گازهای گلخانه ای خواهد بود net-صفر است. این به این معنی تولید گازهای گلخانه ای خواهد بود به شدت کاهش می یابد و هر گونه باقی مانده تولید گازهای گلخانه ای خواهد بود افست با استفاده از منفی تولید گازهای گلخانه ای فن آوری های مانند کاشت درخت و یا کربن جذب شده از هوا را معادل مقدار کربن از جو.

صرفنظر از ویژگی های از زنده ماندن از چنین فن آوری به نظر می رسد به طور کامل مناسب برای نخست وزیر به اعلام این کانادا اهداف است.

برای رسیدن به هر هدف ما تعیین اهداف و سپس اندازه گیری پیشرفت ما در دستیابی به آنها را. به سادگی گفت: “من می خواهم به از دست دادن برخی از وزن” بسیار کمتر مفید از اتخاذ یک هدف خاص مانند از دست دادن چهار پوند در ماه برای شش ماه. اگر در پایان ماه اول من فقط از دست دو پوند, من می توانم تغییرات بیشتر به رژیم غذایی ما و بنابراین در حفظ و بر روی آهنگ.

CC BY

مطمئنا کانادا می توانید انجام دهید همین است. ما می توانیم مجموعه ای از اهداف از جمله کسانی که برای سال 2030 و 2050 نظارت بر انتشار و سپس در صورت لزوم تغییر ما برنامه های کاهش تا مطمئن شوید که اهداف آشنا هستند.

در واقع این روند بوده است نه معقول و منطقی در مورد کانادا و انتشار اهداف. به جای کمک به تنظیم اهداف در راه ما انجام داده اند به روز کاهش می یابد, احتمال کاهش تولید گازهای گلخانه ای.

در حالی که تحقیق و نوشتن من آینده کتاب, کربن, استان, آبی, استان: چالش کانادا انرژی و آب و هوا فدرالیسممن مورد بررسی قرار اتاوا هدف-تنظیم روند از اول راه اندازی شد توسط نخست وزیر برایان Mulroney در سال 1990.

در حالی که دولت ممکن است فکر می کردند که با استفاده از اهداف به عنوان بخشی از یک برنامه ریزی منطقی روند در واقع اهداف بودند و منحرف کردن توجه از شکست ما را به هر گونه پیشرفت در کاهش تولید گازهای گلخانه ای.

کانادا دارای یک رکورد از خود را فریب دهد

زمانی که دولت نظارت پیشرفت نسبت به انتشار اهداف و متوجه رفتن آنها به دست یک هدف و نه معرفی بیشتر برنامه های کاهش (تغییر رژیم غذایی خود را). آنها هدف دیگری!

باید من این قطعه اضافی از شکلات کیک ؟ بله, البته, اما, اول من باید برای تغییر هدف من. ماه آینده من خواهد شد از دست دادن پنج پوند به جای فقط چهار پوند — که بدان معنی است که من می توانید این قطعه از کیک امروز.

در سال 2017, آخرین سال است که ما باید اطلاعات کل کانادا انتشار آمار 716 megatonnes (Mt; یک تن است که یک میلیون تن) از گازهای گلخانه ای در حالی که در سال 1990 آنها 602 تن. در آن سال Mulroney به دنبال سرب از کشورهای دیگر و وعده داده است که کانادا به ایجاد ثبات در تولید گازهای گلخانه ای که در سال 1990 در سطح سال 2000. فدرال و استانی محیط زیست و انرژی وزرای شروع جلسه به طور منظم به طرح کاهش برنامه ها و نظارت بر پیشرفت.

CC BY

در سال 1996 وزیران گفته شد توسط کارکنان خود را که تولید گازهای گلخانه ای افزایش یافته بود با 9.4 درصد بالاتر از سال 1990 سطح و که “کانادا نمی تواند رسیدن به ثبات و بدون اضافی قابل توجهی اقدامات است.”

یادگیری این, آیا وزرای جدید معرفی برنامه ها ؟ هیچ به جای آنها تغییر تمرکز خود را به هدف کاهش: در سال 1997 کیوتو اجلاس کانادا متعهد به شش درصد کمتر از سال 1990 سطح در سال 2012.

آن را به عنوان روشن شد ما را برآورده نمی کنند که هدف دولت فدرال در سال 2010 مجموعه و در عین حال یکی دیگر از هدف — 17 درصد زیر سطح سال 2005 تا سال 2020 برابر با 608 تن. زمانی که انتخاب شد در سال 2015 ترودو دولت به طور کامل نادیده گرفته شده است که تا سال 2020 هدف و به جای آن مجموعه 2030 هدف از 511 تن.

باید چه کار کنیم ؟

امروز ما از دست رفته سه اهداف و برنامه ها هنوز در جای خود برای دیدار با 2030 هدف است. نگران نباشید! درست مثل کیک خوردن دیتر به جای تمرکز بر نقایص ما ما می تواند نگاه ما به جاه طلبی های — شبکه-صفر تا سال 2050.

کلبی ممکن است استدلال می کنند که پی در پی محافظه کار و لیبرال فدرال, دولت باید با استفاده از هدف-تنظیم روند به فریب رای دهندگان. آن را به احتمال زیاد بیشتر آنها شده است فریب دهد خود را فقط به عنوان ما شکلات-کیک خوار است. وجود دارد بدون شک. ترودو صداقت. اما او قفل شده است به یک فرایند است که تا کنون نمی کند.

نخست وزیر جاستین ترودو کاهش یک کیک در Revelstoke, B. C. در سال 2017. رویکرد خود را به برش انتشار گازهای گلخانه ای شده است و شبیه به یک دیتر که در حفظ و کمک خود را به یکی دیگر از قطعه ای از کیک. کانادا پرس/جف Bassett

چگونه می تواند ما را در انجام کارهای متفاوت است ؟ به جای نگاه کردن به آینده دور اتاوا نیاز به نگاه در آنچه که می تواند امروز انجام می شود.

ما هنوز 10 سال دور از 2030 هدف است. ترودو نیاز به نشستن در حال حاضر با استانی premiers به ارزیابی واقع بینانه چقدر کانادایی در واقع می تواند و مایل به کاهش و چگونه است که در کل کاهش خواهد اشتراک گذاشته شود در میان استان ها.

او می تواند برای مثال تشکیل دیگر فدرال-استان روند, به عنوان او در اوایل سال 2016 در اطراف این سوال برش انتشار گازهای گلخانه ای از ساختمان ها و حمل و نقل و تولید انرژی و دیگر منابع را از طریق قوانین مالیات و هزینه. با توجه به موضع premiers از آلبرتا آلبرتا و انتاریو مذاکرات دشوار خواهد بود اما غیر ممکن نیست — هر سه را اساسا قبول فدرال استاندارد صنعتی مالیات بر کربن (حتی اگر آنها جنگیدند سوخت مالیات).

یک سال 2030 هدف تولید می شود که در راه ممکن است کمتر جاه طلبانه نسبت به کاهش تولید گازهای گلخانه ای توسط 30 درصد — و قطعا نه به عنوان مورد علاقه به عنوان شبکه-صفر — اما حداقل آن را نمی تواند ضد تولیدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de