چرا بوریس جانسون یکشنبه بیانیه به راحتی به پایان رسیده مطبوعات ورزش

بوریس جانسون انتخاب “روز استراحت” – یکشنبه, مه 10 سال 2020 به پخش به شهروندان بریتانیا در مورد برنامه های دولت برای مرحله بعدی در آن COVID-19 اقدامات است. پخش آید روز پس از اطلاعیه ها توسط آنجلا مرکل در آلمان و امانوئل پاکسازی در Franceof برنامه های خود را به عقبگرد مستند.

چرا یکشنبه ؟ جانسون در تلاش برای توضیح دهید که چرا در اخیر نخست وزیر سوالات در چهار شنبه مارس 6, زمانی که او گفت:

دلیل بسیار ساده است. ما باید مطمئن شوید که داده است به حمایت از توانایی ما برای انجام این کار (بیرون آمدن از مستند) اما این اطلاعات در آینده به طور مداوم بیش از چند روز آینده.

ما می خواهیم اگر ما می تواند احتمالا به رفتن با برخی از این اقدامات در روز دوشنبه و من فکر می کنم از آن خواهد شد یک چیز خوب است اگر مردم باید یک ایده از آنچه در حال آمدن است روز بعد.

همین دلیل است که من فکر می کنم پنج شنبه – آخر هفته – بهترین زمان برای انجام این کار, اما, البته, خانه خواهد شد به طور کامل مطلع خواهد شد و باید از این فرصت کامل به بحث و بازجویی از من و یا دولت در این موضوع.

این نمی پاسخ به این سوال به طور کامل. اگر کمی بیشتر زمان نیاز بود چرا که نه را انتخاب کنید دوشنبه ، اگر سازمان به معنای واقعی کلمه به معنای شروع در دوشنبه نیست یکشنبه کمی بیش از حد نزدیک است ؟

چرا یکشنبه

برای دولت یک شنبه اعلام کرده است چندین مزیت بسیاری از آنها را با اخبار در دستور کار است. به عنوان یک قاعده کلی وجود دارد که کمتر خبری از روز جمعه و پس از کمتر حوادث به مبارزه با برای توجه. ساخت یک اطلاعیه به طور مستقیم به مردم نیز حذف برخی از فرصت های فوری برای سیاستمداران مخالف به منفی اظهار نظر در مورد هر گونه تغییر.

اما آدرس تلویزیونی است که فقط بخشی از ارتباطات بسته است. این طبیعی است برای دولت و برای آن موضوع مذاکره با مخالفان به صورت انتخابی مختصر مطبوعات با جنبه های یک بیانیه و یا راه اندازی اولیه به دریافت پنج شنبه, روزنامه, صفحات اول. و به عنوان اولین نسخه آماده شده در شنبه شب که به معنی جانسون گفتار را می توان تنها بخشی از یک بزرگتر ارتباطات ورزش با پیام رسانی در طول 24 ساعت خبر چرخه و منتقدان تلاش برای گرفتن.

در حالی که وزرای کنفرانس های مطبوعاتی و مستقیم آدرس توسط نخست وزیر نسبتا نادر در این کشور (خارج از کنترل مکانیسم انتخابات پخش) آنها بیشتر رایج است در جاهای دیگر.

در آمریکا برای مثال فرانکلین D. روزولت “پای بخاری چت” بدل به یک سخنرانی رادیویی, یک سنت در ادامه با بسیاری از روسای جمهور است.
جورج بوش به عنوان مثال معرفی یک پادکست در حالی که باراک اوباما با استفاده از یک هفتگی آدرس ویدیو خود را در طول ریاست جمهوری دوره گذار است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه هفتگی آدرس از طریق ویدئو برای نه ماه اول دولت قرار داده و سپس آن را در وقفه.

در اینجا هر چند مفهوم نخست وزیر بریتانیا صحبت کردن به طور مستقیم به ملت است و کمتر معمول است و بنابراین حمل وزن بیشتر.

بحران comms

به طور کلی نخست وزیران آدرس آمده در زمان بحران و یا بسیار قابل توجه اخبار. آنها وجود دارد به ما بگویید ما “در جنگ با آلمان” یا این که جنگ با عراق شروع شد. ترزا می در آدرس تلویزیونی در سال 2019 پیش از درخواست Brexit فرمت به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان گمراه کننده – اما روشن است که او احساس او نیاز به درخواست تجدید نظر به مخاطبان خارج از عوام.

دولت نیاز به برقراری ارتباط – و این حجم از سوالات که از همه طرف – دارای led برای روزانه تلویزیونی کنفرانس مطبوعاتی که یک مخلوط عجیب و غریب از آدرس مستقیم با بلندگو صحبت کردن به دوربین با استفاده از ویژوال ایدز و تعامل با خبرنگاران است.

این به نوبه خود موجب یک زیر مجموعه از دیدگاه, از جمله کسانی که از سابق بلر ارتباطات رئیس Alastair Campbell و تلویزیون, مجری سابق و تلخیص ویرایشگر پیرز مورگان در سبک محتوا و تحویل. این ممکن است منجر به فشار به “زمان صلح” خیابان داونینگ جلسات بیشتر قابل مشاهده است.

در حال حاضر این هستند و نه در پشت درهای بسته و یکی از آنها در قبل از COVID بار – حتی با اشاره به توسط روزنامه نگاران به عنوان “huddle”. البته روزنامه نگاران در لابی (به طور موثر خود پلیس گروهی که دسترسی ویژه) آیا علاقه به فرصت های فراتر از دوربین زل زل نگاه کردن.

جانسون دارای یک مشکل tightrope به راه رفتن. و او را در ارائه سبک جوشان و اغلب ورقه به طنز. اما این دوران تاریک که تماس برای یک رویکرد جدی است که اطلاع و نه دچار سردرگمی.

خود اطلاعیه نخواهد بود اخبار برای بسیاری از گروه های. ما در حال حاضر می دانیم که پیش نویس طرح شده اند گردش کسب و کار و اتحادیه های کارگری. و که وجود داشته اند گفتگو در مورد آنچه که ممکن است ممکن است.

بسیاری از سازمانها در حال حاضر داده شده است اطلاعات مربوط به پیشرفت. بنابراین جانسون وظیفه اصلی این است برای متقاعد کردن بقیه از ما و پاسخ به برخی از کسانی که حلق آویز سوال در مورد مدرسه دوباره دهانه مغازه ها و محل کار و مسافرت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de