همانطور که ما یاد بگیرند بیشتر در مورد COVID-19 آن را به طور فزاینده ای روشن است که خطر ابتلا به بیماری شدید و مرگ با سن افزایش می یابد.

کودکان زیر نه سال از سن به نظر می رسد تا حد زیادی تحت تاثیر یا با هیچ و یا علائم خفیف. هیچ کدام اند و به عنوان یک نتیجه از عفونت است.

مردم بیش از سن 80 سال و کسانی که با بیماری های مزمن آسیب پذیر هستند. برای کسانی که بیش از 80 حدود 15 درصد از کسانی که آلوده می میرند.میزان مرگ و میر شروع به افزایش برای کسانی که بیش از 50 سال سن داشتند. کسانی که زیر 50 سال هستند که آلوده به مرگ رای 0.2-0.4% در حالی که برای کسانی که 50-59 سال از آن 1.3 درصد.

برای کسانی که 60-69 سال از آن 3.6 درصد 70 تا 79 ساله این 8.0 درصد و برای کسانی که بیش از 80 سال سن است 14.8%.

یک تصویر مشابه در حال ظهور است زمانی که به دنبال در افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید و مرگ از کسانی که با بیماری های زمینه ای.نرخ مرگ و میر برای کسانی که با هیچ زمینه ای مزمن است که در حدود 1 درصد.

برای کسانی که با قلبی عروقی (قلب) بیماری میزان مرگ و میر 10.5 درصد برای دیابت آن است 7.3%. بیماری های مزمن تنفسی (مانند آسم و بیماری انسدادی مزمن ریوی) است 6.3% نرخ مرگ و فشار خون (خون بالا presure) این 6.0 درصد و سرطان است 5.6%.

چرا افراد مسن بیشتر در معرض خطر است ؟

احتمال داشتن شرایط مزمن را افزایش می دهد به طور قابل توجهی به عنوان سن شما. چهار در پنج استرالیایی با سن 65 سال و بیش از حداقل یک بیماری مزمن است.

اما حضور مزمن شرایط فقط تا حدی توضیح می دهد که نرخ مرگ بالا در افراد مسن است.

همانطور که سن ما سیستم ایمنی بدن را ضعیف میکند. این باعث می شود ما بیشتر در معرض خطر عفونت از همه نوع. و هر نوع چالش به بدن می تواند آسیب بیشتر.

هنگامی که سیستم ایمنی چرخ دنده ها در افراد مسن نیز وجود دارد که احتمال بالاتر از پدیده ای به نام سايتوکين طوفان. این است که در آن سیستم ایمنی بدن overreacts و تولید بیش از حد بسیاری از مواد شیمیایی برای مبارزه با عفونت.

بنابراین شما می توانید یک واکنش التهابی شدید که به طور بالقوه باعث آسیب قابل توجهی در بدن از جمله نارسایی ارگان ها.


ادامه مطلب: چگونه coronavirus را بکشند ؟


آنچه در مورد خاص بیماری های مزمن?

بزرگترین عامل خطر برای مرگ از coronavirus است قلبی و عروقی (قلب) بیماری با مرگ و میر از 10.5 درصد. اما ما هنوز نمی دانم چرا.

این به این معنا نیست که عفونت لزوما باعث حمله قلبی, درست است که مردم با زمینه مشکلات قلبی هستند بیشتر احتمال دارد به طور جدی بیمار شدن و مرگ از عوارض ناشی از کوروناویروس.

افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید برای کسانی که مبتلا به دیابت مانند بازیگر تام هنکس ممکن است آسان تر به درک. دیابت باعث کاهش عملکرد سیستم ایمنی بدن و باعث می شود آن را سخت تر برای مبارزه با عفونت های ویروسی.

تام هنکس و همسرش ریتا ویلسون آزمایش مثبت به کروناویروس در حالی که در ساحل طلا. دیوید سوانسون/AAP

افزایش گلوکز (قند خون) سطوح در افراد مبتلا به دیابت نیز ممکن است به ارائه یک محیط ایده آل برای ویروس ها به رشد است.

افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید از COVID-19 در افراد مبتلا به مزمن بیماری تنفسی مانند آسم و بیماری های ریوی (شناخته شده به عنوان بیماری مزمن انسدادی ریه یا COPD) است که شاید روشن ترین به خصوص اگر بیماری خود را به خوبی کنترل می شود.

شرایط تنفسی مانند آسم کنترل نشده که باعث باعث التهاب راه های هوایی – به احتمال زیاد به تشدید عفونت با COVID-19 که همچنین اهداف هوایی.

چگونه شما می توانید خود را کاهش می دهد خطر است ؟

اگر شما سقوط به گروه های آسیب پذیر و یا تماس نزدیک با کسی که مراقب باشند با بهداشت. دولت reccomends:

  • sanitising دست های خود را در هر کجا که امکان پذیر است از جمله ورود و خروج ساختمان

  • با استفاده از “شیر و پرداخت” را خرید به جای دست زدن به پول

  • سفر در محیطی آرام زمان و تلاش برای جلوگیری از جمعیت

  • درخواست کارگران حمل و نقل عمومی و رانندگان تاکسی برای باز کردن وسیله نقلیه ویندوز که در آن ممکن است

  • به طور منظم تمیز کردن و ضد عفونی سطوح است که در حال لمس زیادی است.

شما حتی ممکن است بخواهید برای محدود کردن حمل و نقل عمومی خود استفاده و غیر ضروری سفر به کاهش شانس خود را از آمدن به تماس با این ویروس.


ادامه مطلب: به حد coronavirus خطرات حمل و نقل عمومی در اینجا چیزی است که ما می توانند یاد بگیرند از تلاش های خارج از کشور


آن را نیز مناسب به درخواست خانواده و یا دوستان به شما بازدید کننده زمانی که آنها بیمار است.

حتی اگر شما جوان و سالم و نه احساس به خصوص در معرض خطر از coronavirus به یاد داشته باشید شما در بازی نقش مهمی در متوقف کردن گسترش ویروس به کسانی که بیشتر آسیب پذیر است.

چه چیزی می تواند به دولت ها انجام دهید ؟

برخی از دولت های در حال اجرای اقدامات بیشتری برای کاهش خطر ابتلا به افراد مسن تر آلوده شدن.

در بریتانیا دولت نشان داده است که در هفته های آینده افراد سالخورده بیش از 70 می تواند به خواسته خود منزوی و یا خود را کاهش دهد از تماس های اجتماعی تا چهار ماه.

دولت بریتانیا نیز خواسته است که هیچ کس بازديد سالخورده مراقبت از امکانات بی ارزش که مردم بازدید از بستگان سالمند ضروری است دلایل خود را حفظ فاصله.

برخی از کشورها درخواست خانواده ها برای محدود کردن بازدیدکننده داشته است به مراقبت از سالمندان امکانات. شاتر

در ایالات متحده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خواست آمریکایی ها مسن تر به ماندن در خانه برای 15 روز آینده.

در استرالیا به دولت توصیه کرده است, محدود کردن بازدید از امکانات مراقبت های مسکونی است و به احتمال زیاد به اعلام اقدامات جدید فردا.

در حال حاضر درخواست افراد مسن در جامعه به اقدامات احتیاطی به نظر می رسد توصیه های منطقی به جای اعمال قوانین در اطراف خود انزوا که با لجستیکی و عواقب اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de