چرا بچه ها پرسیدن این سوالات در طول همه گیر?

چرا مردم را به مرگ ؟

در حال اشتباه همیشه بد است ؟

می تواند شما را شاد و غم انگیز در همان زمان ؟

بچه ها اغلب پرسش مانند این است که سخت اگر نه غیر ممکن است برای پاسخ به. هنگامی که کودکان افزایش ناراحت کننده سوال و یا سوالاتی که به نظر می رسد که هیچ پاسخ, بزرگسالان تمایل به پاسخ با توضیحات که سعی کنید به حل و فصل موضوع حداقل به طور موقت.

آن را به تلاش به راحتی یک بچه است که احساس سر در گم با جهان است.

اما توضیحات ساده ممکن است آنچه کودک نیاز دارد و یا می خواهد به خصوص که این بیماری همه گیر کوروناویروس upends زندگی روزمره است. گاهی اوقات بچه ها به سادگی می خواهید به بحث در مورد سوالات و افکار.

پدر و مادر نمی تواند پاسخ هر سوال. مارتین نواک/گتی ایماژ

گوش دادن

من یک فیلسوف و مربی است که گوش دادن به فرزندان و صحبت کردن با آنها در مورد خود بزرگ فلسفی سوالات برای 25 سال گذشته. من تشویق مردم برای خود فکر می کنم در مورد مسائل است که توجه به آنها به دلیل آن مهم است برای آنها را به یاد بگیرند که چگونه به تجزیه و تحلیل و درک تجارب خود را.

اکثر بچه ها شروع به تعجب در مورد پرسش های بزرگ تقریبا به عنوان به زودی به عنوان آنها یاد بگیرند به صحبت می کنند و آنها همچنان به فکر کردن در مورد آنها را در طول دوران کودکی است.

پر از کنجکاوی در مورد چیزهایی است که بسیاری از بزرگسالان را برای اعطا کودکان در سراسر جهان در حال باز به اسرار که pervade زندگی انسان است. تحقیقات نشان می دهد هر چند که از آنها به عنوان مسن تر بچه ها سوال بپرسید کمتر و کمتر.

کودکان اغلب به من بگویید که آنها دروغ در شب بیدار فکر کردن در مورد چیزهایی مانند این که آیا خدا وجود دارد, چرا جهان است که رنگ آن را ندارد ماهیت زمان و اینکه آیا رویاهای واقعی هستند. این نوع از سوالات است که می تواند پاسخ داده شده توسط گوگل آنها و یا درخواست از سیری یا الکسا. آنها سن سؤال که هر کس می تواند تعجب در مورد طول هر مرحله از زندگی.

گاهی اوقات این سوال ها مهم تر از پیدا کردن پاسخ.

تعجب با صدای بلند

گوش دادن به فرزند خود سوال است. Mark Edward اتکینسون/گتی ایماژ

همه گیر باعث شده است تا بیشتر بچه ها به سوال در مورد چنین موضوعات به تنهایی و انزوا و کسالت و بیماری و مرگ. وقتی سیاتل مدارس بسته در این بهار من آغاز شد و در ادامه فلسفه جلسات من سرب در مدرسه ابتدایی در کلاس های درس در زوم با گروه های کوچک از فرزندان من با آنها کار کرده ام در این سال است.

در اخیر زوم گفتگو با شش 9 ساله دانش آموزان ما منعکس شده در مورد مشکلات زندگی در طول بیماری همه گیر. ما در مورد چگونه بودن و محروم از همه چیز می تواند شما را درک و آنها را در راه های جدید است.

“من می خواهم به تنهایی اما آن را متفاوت هنگامی که شما به تنهایی. این باعث می شود من واقعا قدردانی از دوستان من گفت:” دختر من تماس بگیرید “هانا.”

سپس “مکس” گفت که او هرگز فکر نمی کردم او دوست داشت اما بودن در خانه در بهار امسال باعث شده است تا او را به فکر می کنم متفاوت در مورد آنچه در مدرسه به معنی به او. ما تعجب که آیا ما همیشه ارزش بیشتر چیزهایی که ما بدون آنها و به همین دلیل است که به نظر می رسد درست است.

هیچ پاسخ نهایی

در حالی که کودکان نیاز به بزرگسالان کمک و راهنمایی پدر و مادر همیشه باید در موقعیت متخصص ارائه پاسخ. فکر کردن با کودکان در مورد خود را بزرگتر سوالات می تواند راه را برای بیشتر متقابل نوع تعامل است.

زیرا این نوع از سوالات تمایل به حل و فصل و نهایی جواب و بحث در مورد آنها اجازه می دهد پدر و مادر و سرپرستان و کودکان به تعجب با هم. در این راه, بزرگسالان کمتر احساس فشار به کارشناسان.

گوش دادن زمانی که بچه ها پرسیدن این سوالات فکری اذعان چقدر سخت است به آنها پاسخ دهد و پاسخ با یک ذهن باز.

جوانه زدن فیلسوفان

در برخی از راه های کودکان و نوجوانان, ایده آل آغاز كرد.

بسیاری از آنها را چند طولانی-برگزار مفروضات در مورد چگونه جهان کار می کند و آنها باز به بسیاری از امکانات به دلیل جهانی بسیار جدید به آنها. در بحث در مورد بزرگتر سوالات بچه ها اغلب نشان می دهد اصلی و راه های خلاق به دنبال آنها.

صحبت کردن با کودکان در مورد آنچه آنها در حال فکر کردن بدون همیشه احساس مجبور به ارائه پاسخ می تواند کمک به آنها را کشف نگرانی های خود را و ایده های. به خصوص در حال حاضر به عنوان خانواده های قرنطینه با هم در یک زمان قطعیت این مکالمات را بالقوه اجازه می دهد تا والدین و کودکان برای برقراری ارتباط عمیق تر و اصیل است.

[دریافت حقایق در مورد کوروناویروس و آخرین تحقیقات. ثبت نام برای گفتگو در خبرنامه.]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de