چرا یک ترانس تاسمان سفر حباب می سازد بسیاری از حس برای استرالیا و نیوزیلند

ما در حال شنیدن افزایش بحث در مورد ترانس تاسمان “سفر حباب” می تواند در استرالیا و نیوزیلند باز کردن مرزهای خود را به هر یک از دیگر.

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio شد یک مهمان ویژه در ملی استرالیا, جلسه هیئت دولت روز یکشنبه که در مورد امکان راه اندازی یک سفر منطقه امن.

هر دو protocol wine studio و استرالیا نخست وزیر اسکات موریسون هشدار داده اند یک سفر حباب را نمی خواهد اتفاق می افتد بلافاصله. پس از جلسه موریسون گفت: یک منطقه امن است “هنوز هم برخی از زمان دور”. اما او همچنین تاکید کرد: “این مهم است که پرچم آن را به دلیل آن است که بخشی از جاده برگشت”.


ادامه مطلب: بازپس خیابان ؟ ما همه می گفتن داریم جدید طبیعی ” پس از coronavirus


چه یک سفر حباب در عمل به این معنی برای استرالیا و نیوزیلند چقدر است ؟

به عنوان گردشگری محققان در هر دو کشور ما یک سفر حباب به عنوان یک فرصت بزرگ به پا زدن شروع پست-COVID بهبود اقتصادی در حالی که همچنین با تمرکز بر توسعه پایدار گردشگری است.

چرا ترانس تاسمان حباب حس می کند

یک سفر حباب را ببینید قرنطینه-سفر رایگان مجاز بین استرالیا و نیوزیلند.

دو همسایه باید یک فرصت منحصر به فرد برای انجام این کار. نه تنها آنها را از نظر جغرافیایی جدا شده هر دو تا کنون به حال موفقیت های حاوی – شاید حتی حذف – COVID-19 موارد در درون مرزهای خود را.

آن است که هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده بین المللی که جریان از گردشگران امکان پذیر خواهد بود دوباره. اما این قابل درک است که جهانی گردشگری به عنوان ما یک بار آن را می دانستند ممکن نخواهد بود تا زمانی که یک COVID-19 واکسن به طور گسترده ای در دسترس است.

از لحاظ تاریخی محدود سفر مدارهای همراه شده است با سابق و فعلی کمونیست متحده است. با این وجود برای استرالیا و نیوزیلند در سال 2020 این ایده از یک سفر منطقه امن می سازد بسیاری از حس.

در سال 2018 نیوزیلند شد استرالیا را در دومین ورودی بازار برای بازدید کننده ورود و چهارم بزرگترین بازار برای بازدید کننده شب و مجموع بازدید کننده صرف. استرالیا و نیوزیلند بیشترین بازدید کننده بازار تولید 1.5 میلیون بازدید کننده در سال به عنوان از 2017.

استرالیا را تشکیل می دهند بیش از نیمی از ورود بین المللی به نیوزیلند در هر سال. Lukas Coch/AAP

زیبایی مشترک ما بازار سفر است که بازدید کنندگان ما به طور کلی بازدید کننده تکرار که سر به مناطق متنوع. چرا که بیش از 70 درصد از استرالیایی کتاب خود درایو تعطیلات برای مثال هزینه های خود را گسترش به طور گسترده تر از برخی دیگر از بازدید کنندگان.

استرالیا به دنبال اسکی و ماجراجویی در Queenstown شراب در Martinborough یا Waiheke جزیره مناطق. آنها همچنین پشتیبانی از استرالیا تیم های ورزشی رقابت در اوکلند و ولینگتون و Dunedin. در جهت معکوس تعداد زیادی از کیوی سر به Gold Coast, اما همچنین بازدید از شکارچی دره برای شراب یا ملبورن و سیدنی و یا بریزبن برای رویدادهای ورزشی.

شروع به بازسازی این بازار در حالی که بقیه جهان باقی مانده است در مستند خواهد نشان دهنده یک افزایش بزرگ به هر دو اقتصاد.

آنچه مورد نیاز است برای ایجاد یک حباب کار می کند ؟

پس از ملی کابینه جلسه protocol wine studio تاکید کرد: “هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار انجام می شود” قبل از سفر منطقه امن ایده می تواند پیشرفت.

کلید موفقیت ترانس تاسمان سفر تنظیم خواهد شد و صدا برنامه ریزی و پیاده سازی.

جدی بهداشت عمومی اقدامات لازم برای تسهیل سفر ایمن ضروری خواهد بود از جمله در حال آماده شدن برای مسافرت به متوقف دوباره اگر وضعیت تغییر میکند.


ادامه مطلب: نقشه راه جدید می دهد استرالیا دو راه از COVID-19 مستند: حذف یا انطباق


گسترده ذینفعان مشارکت و هماهنگی لازم خواهد بود از جمله گردشگری بین کمیسیون های هواپیمایی و فرودگاه ها و انجمن های صنعت و طیف وسیعی از سازمان های دولتی برای اطمینان از هر گونه بازگشایی موفق هست.

شوراهای محلی و کسب و کار نیز باید درگیر برای اطمینان حاصل شود که گردشگری راه اندازی مجدد برنامه ریزی شده است هماهنگ و کنترل می شود.

یک فرصت برای سبزتر سفر

ترانس تاسمان سفر حباب نیز می تواند منجر به تغییر در دو کشور’ گردشگری استراتژی.

مانند دیگر کشورهای استرالیا و نیوزیلند در طول تاریخ دارای اولویت گردشگران بین المللی به ویژه “با ارزش مسافران” که صرف بیشتر و طولانی تر بماند.

یک COVID دوران تمرکز داخلی و ترانس تاسمان سفر به احتمال زیاد منجر به عملکرد پایین تر اما همچنین می تواند منجر به توسعه پایدار در گردشگری آینده. ترانس تاسمان سفر کم کربن ساطع ما در بازارهای بین المللی به دلیل آن تکیه می کنند در مسافت های طولانی پرواز.

تمرکز داخلی و ترانس تاسمان سفر نیز فراهم می کند یک فرصت برای ایجاد یک سبزتر صنعت گردشگری. Lukas Coch/ AAP

ترانس تاسمان بازدید کنندگان نیز تمایل به کاهش انتشار کربن در مقصد خود را. در سال 2018 بیش از نیمی از استرالیا بازدید کنندگان برای نیوزیلند (57%) بودند تکرار بازدید کنندگان است. تکرار بازدید کنندگان تمایل به صرف بیشتر وقت خود را در منطقه ای مقصد و زمان کمتری را تحمیل کربن هزینه های حمل و نقل خود را در سراسر کشور است.

نیوزیلند در حال حاضر شروع به تجدید نظر اقتصاد گردشگری برای ایجاد پایداری بیشتر. ترانس تاسمان حباب ارائه یک فرصت برای پرورش گردشگری با فندک رد پای.

می تواند حباب گسترش?

وجود دارد یک تماس برای گسترش این سفر حباب به وجود محله ای که در آن وجود دارد نیز کم عفونت اعداد.

این حرکت را نه تنها به ارائه حمایت اقتصادی به اقیانوس آرام جامعه آن را نیز نشان دهنده گام دیگری در روند طولانی بازسازی نرمال در مناطق مختلف جهان است.


ادامه مطلب: Coronavirus بقا چالش برای NZ گردشگری: قیمت و پایداری


Protocol wine studio نگه داشته است باز در این جنبه اما اشاره کرد که “در حال حاضر تمرکز ما در استرالیا”. او همچنین هشدار داد در مورد معرفی COVID-19 به بخش هایی از اقیانوس آرام دست نخورده توسط coronavirus.

حتی اگر آن باقی مانده است فقط در استرالیا و نیوزیلند هر سفر حباب خواهد شد و بدیهی است که بالا بردن خطر COVID-19 عفونت مجدد. بنابراین بهداشت عمومی اولویت باید تهمت میل به پا زدن شروع اقتصاد به مطمئن شوید که ما نمی اسراف موفقیت ما در برابر coronavirus تا کنون.

اما اگر دولت ها و صنایع گردشگری می تواند در پیدا کردن تعادل مناسب بین سلامت عمومی و نیازهای اقتصادی و سپس استرالیا و نیوزیلند به نفع ایستاده از شروع به سر در راهی طولانی برای بهبود اقتصادی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de