چرا یک کودک کمی بحث خوب است برای کودک نو پا خود را

کسی تا حالا به شما گفته: “اصلا بحث کودک نوزاد خود را؟” پدر و مادر نوزادان اغلب به ما بگویید که آنها شنیده ام این مشاوره از دوستان و خانواده و حتی متخصصان مراقبت های بهداشتی.

به عنوان رهبری محققان در یک مطالعه از بیش از 2200 نوزادان در سراسر 67 آزمایشگاه در 16 کشور ما خوب دلیل به شما توصیه مخالف است. یافته های ما تایید می کنند که نوزادان در سراسر جهان عاشق بحث کودک و یا نوزاد محققان تماس “نوزاد-کارگردانی گفتار.” بیشتر چه, چون بچه ها ترجیح می دهند به گوش دادن به نوزاد-کارگردانی گفتار کودک صحبت کردن به آنها را خوب است برای زبان خود را توسعه.

چه نوزاد-کارگردانی سخنرانی ؟ تصور کنید که گفت: “نگاهی به توپ” به یک زیبا و دلفریب, نوازش کن شش ماهه. در حال حاضر فکر می کنم در مورد چگونه شما می گویند که همان عبارت به یک همکار یا دوست.

آنچه شما به احتمال زیاد به توجه است که ملودی از سخنرانی خود را هنگامی که شما در حال صحبت کردن به یک نوزاد این است که بسیار متفاوت از زمانی که شما صحبت کردن با دیگر بزرگسالان — خود را از زمین بالاتر است و آن نیز بیشتر متحرک با تعداد زیادی از یو پی اس و فراز زندگی. ریتم تغییرات بیش از حد ما صحبت می کنند در کوتاه انفجار با مکث طولانی تر زمانی که صحبت کردن با نوزادان و نیز مبالغه کلمات خاص به ویژه هنگامی که نامگذاری چیز برای آنها.

مردم صحبت کردن با نوزادان نیز استفاده ساده تر کلمات سوال و حتی تغییر راه را برای تلفن های موبایل در برخی از واژه ها و تلفظ.

یک قسمت جدید از این کودکان را نشان می دهد ‘رئیس نوزاد,’ ویژگی های یک داستانی ‘babblist,’ کسی که می تواند صحبت کردن و درک نوزادان است. (Netflix)

برقراری پیوند با کودک خود

چگونه تمام بحث کودک خود را به نفع کودک است ؟ بارز ترین راه این است که به سادگی با گرفتن کودک خود توجه تمام کسانی که ملودیک و ریتمیک خواص توجه-اهل عمل برای بچه ها (و بزرگسالان بیش از حد برای این موضوع هر چند آنها ممکن است به شما یک نگاه خنده دار). گرفتن یک کودک توجه خوب است!

بیشتر از زبان یک کودک می شنود و به سمت آنها هدایت بیشتر زبان آنها را یاد بگیرند و هر چه سریعتر آنها را پردازش زبان آنها بشنود. به علاوه نوزاد-کارگردانی گفتار ارتباط برقرار احساسات به طور موثر و کمک می کند تا ایجاد یک پیوند بین مراقب و نوزاد.

بحث کودک می توانید توجه خود را به کودک — کمک به پدر و مادر کودک پیوند دارد. (Thiago Cerqueira/Unsplash)

دیگر ویژگی های نوزاد-کارگردانی سخنرانی ها استدلال می شود به طور مستقیم مفید برای توسعه زبان. به دلیل آن را به طور معمول ساده تر از رشد زبان نوزاد به کارگردانی سخنرانی می دهد نوزادان روشن نقطه شروع خوب از آن برای ساخت تا به پیچیده تر واژگان و ساختارهای دستوری.

جهانی تغییرات?

این واقعیت است که در آمریکای شمالی مراقبان استفاده از نوزاد-به کارگردانی گفتار و که بچه ها واقعا دوست دارم آن شناخته شده است برای مدت زمان طولانی. اما در حالی که بحث کودک بررسی شده است در ده ها تن از زبان های بسیاری از تحقیقات انجام شده در انگلیسی زبان در شمال امریکا است. و ما تا به حال آزار دهنده سوال در مورد تغییرات فرهنگی.

آیا نوزادان در سراسر جهان نیز عشق کودک صحبت کنید ؟ یا باید محققان در حال مطالعه چیزی است که امر بیشتر به نوزادان از شهرهای در شمال امریکا ؟ در یک مطالعه کوچک و آمریکای شمالی پدر شد بزرگترین نوزاد-سخن گفتن در شش زبان تست شده است. ما حتی شنیده اروپایی ها می گویند که آنها پیدا کردن ما در شمال آمریکا بحث کودک کاملا شرم آور!

وجود دارد برخی از جوامع که در آن بسیار کمی از زبان نوزادان شنیدن است که به سمت کارگردانی آنها را به عنوان مثال Tsimane جوامع در بولیوی و برخی از جوامع تولیدی صنعتی مایان فولاد در مکزیک است. در آن مکان پدر و مادر نیست, صحبت کردن با نوزادان, بسیار, اجازه دهید به تنهایی کودک صحبت کردن با آنها. به جای آن بیشتر از آنچه که می شنوند می آید از بزرگسالان صحبت کردن به یکدیگر است. اما این نوزادان یادگیری زبان خود را فقط خوب است.

پروژه ما را گرد هم آورده محققان از 16 کشور در سراسر جهان به بررسی این سوال است. هر آزمایشگاه زد همان مطالعه با استفاده از روش های مشابه برای اندازه گیری نوزادان تنظیمات. ما اولین هدف بود برای تایید در یک نمونه بسیار بزرگتر از حال تا کنون آزمایش شده است قبل از این که اولویت برای نوزاد-کارگردانی گفتار واقعی بود.

ما در بر داشت نوزادان در نمونه ما قوی ترجیح کلیپ از بچه صحبت کردن به نوزادان در مقايسه با شنیدن همان زنان صحبت کردن به دیگری ،

این حقیقی است هر دو برای نوزادان آموزش آمریکای شمالی به زبان انگلیسی و کسانی که به یادگیری زبان های دیگر به ما گفتن که این اولویت این است که چیزی نیست که منحصر به فرد به آمریکای شمالی فرهنگ است.

مطالعه همراه که در نگاه دو زبانه نوزادان به رهبری Krista بایرز-Heinlein در کنکوردیا دانشگاه, نتایج مشابه در بر داشت. حتی اگر آنها غنی تر و متنوع تر زبانی تجربیات بچه ها که رشد شنیدن چندین زبان نیز ترجیح شنوایی کودک صحبت کنید.

صحبت کردن با کودک خود را

آیا این به این معنی است که مراقبان باید تشویق به بحث کودک نوزاد خود را ؟ کاملا بله! بچه ها ترجیح می دهند بحث کودک در بسیاری از جوامع ما تست شده و دیگر تحقیقات قوی پشتیبانی چگونه این مفید است برای نوزادان است.

وجود دارد و نه فقط یک “راه راست” به صحبت می کنند به کودک شما. در اینجا یک نوزاد و بچه بازی در دانمارک. (پل Hanaoka/Unsplash)

هنوز هم وجود دارد بیشتر کار را به انجام. ما نمی تواند آزمون نوزادان در هر جامعه است. دو قاره نبودند نشان داده شده در مطالعه ما: آمریکای جنوبی و آفریقا است. ما در حال حاضر در حال کار بر روی پروژه های جدید همکاری با آزمایشگاه در آن مکان.

یافته های ما به ما بگویید که بسیاری از عوامل مختلف تاثیر نوزادان’ تنظیمات برای چگونه ما با آنها صحبت کنید. مراقبان بحث متفاوت به نوزادان در جوامع مختلف و حتی در زمینه های مختلف در همان جامعه است.

هیچ کس “در راه حق” به صحبت کردن با کودک خود. اما مطمئن باشید که بحث کودک مثبت است بخشی از حمایت نوزاد خود را توسعه زبان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de