چرا COVID-19 واکسن می تواند بسیار طولانی تر از 12 تا 18 ماه

تورنتو — به عنوان کانادایی خوانده شده را علامت خود را در هفته هفتم از زندگی در میان همه گیر بسیاری قرار داده شده اند خود را به خوش بینی بی سابقه جهانی در تلاش برای توسعه یک واکسن برای COVID-19.

شرکت های دارویی و دانشمندان در سراسر جهان به طور فعال درگیر در این تماس به اسلحه با حداقل پنج نامزد واکسن در ارزشيابی بالينی و دیگری 71 بالینی بالینی ارزیابی با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO).

با دولت و نهادهای پژوهشی و خیر پرتاب میلیاردها دلار در توسعه واکسن کارشناسان برآورد کرده اند که یک COVID-19 واکسن می تواند آماده در 12 تا 18 ماه.

اما کارشناسان هشدار می دهند که بسیار ممکن است هنوز در راه ایستاده از ارائه موفقیت آمیز واکسن نامزد برای میلیاردها نفر از مردم در سراسر جهان است.

“شما باید یک همکاری بین المللی است که بسیار متفاوت از هر چیزی که ما قبل از دیده می شود به طوری که بازه زمانی برای پیدا کردن یک واکسن به نظر می رسد معقول و منطقی” آلیسون تامپسون استاد در دانشگاه تورنتو لسلی دن دانشکده داروسازی گفت: CTVNews.ca توسط تلفن.

“چه آن را کند می کند و واقعا چقدر تست ایمنی شما می خواهید به انجام است.”

که با توجه به اقتصادی و بهداشت روانی پیامدهای بیماری همه گیر کوروناویروس با 18 ماه ممکن است صدا مانند یک مدت طولانی. اما در جهان از واکسن آن را شبیه به یک پلک زدن.

این واکسن اوريون تا حد زیادی در نظر گرفته می شود سریع ترین تا کنون تایید شده در زمان چهار سال به طور گسترده ای در دسترس از توسعه به صدور مجوز از مواد مخدر در سال 1967.

تامپسون اشاره می کند که عجله واکسن تا به حال پیامدهای مرگبار در گذشته است.

در سال 1976 دولت ایالات متحده با عجله به توسعه یک آنفولانزای خوکی واکسیناسیون بیش از ترس از بزرگ بعدی بیماری همه گیر. ایمن سازی برنامه متوقف شد بعد از 10 هفته با توجه به گزارش هایی که واکسیناسیون افزایش خطر ابتلا به سندرم گيلن باره یک شکل نادر از فلج شروع می شود که در پا و سرخی بدن.

بیش از 450 نفر در توسعه سندرم گيلن باره پس از دریافت واکسن; 25 درگذشت.

“ما می تواند راش چیزی به بازار واقعا به سرعت و تکرار واکسن آنفلوآنزای خوکی افتضاح که در آن واکسن کشته شدن بیشتر مردم از ویروس” تامپسون گفت.

“بخشی از نگرانی های ایمنی است که نسبت خطر سود متفاوت برای یک واکسن به دلیل آن است که معمولا به افراد سالم است. استاندارد بسیار بالاتر از آن خواهد بود برای دارو درمانی است که در تلاش برای درمان چیزی که در آن شما در حال حاضر بیمار است.”

واکسن نیاز بالینی تست در حیوانات و سه فاز کارآزمایی بالینی ارزیابی در انسان قبل از اتمام. اولین مرحله از اولین COVID-19 محاکمه نیست با توجه به اتمام تا از سقوط و بعد از آن چند در حال حاضر شروع آزمایشات بالینی.

برخی از تیم ها در حال پاکسازی موانع سریع تر از دیگران است. دانشمندان در دانشگاه آکسفورد به عنوان مثال در حال حرکت رو به جلو با یک کارآزمایی بالینی است که شامل نزدیک به 6000 نفر تست یک تنوع جدید از یک واکسن است که ثابت کرده است امن در انسان قبلا.

آکسفورد تیم می گوید که با اورژانس تایید از تنظیم کننده های تولید در مقیاس بزرگ می تواند انجام شود در حالی که این کارآزمایی بالینی در حال انجام است اجازه می دهد آنها را به منظور توسعه یک میلیون دوز از این واکسن در ماه سپتامبر.

اما دانشمندان توجه ما باید محتاط باقی می ماند زمانی که نقشه برداری از یک جدول زمانی.

“بهترین سناریو این است که در پاییز سال 2020 ما می تواند یک اثر نتیجه از فاز سوم به نشان می دهد که واکسن محافظت در برابر ویروس در کنار توانایی تولید مقادیر زیادی از واکسن” آکسفورد تیم اشاره کرد که در اوایل ماه آوریل اشاره کرد که توانایی تعیین واکسن این اثر را به شدت تکیه بر انتقال درون مردم محلی بیش از تابستان است.

“اما این بهترین مورد زمانبندی بسیار بلند پروازانه و موضوع را تغییر دهید.”

‘بی سابقه’ جلد از واکسن ساخته شود

فراتر از تست چشم انداز تولید میلیاردها واکسن باقی می ماند یک نقطه چسبیده برای کارشناسان.

“حجم واکسن است که باید ساخته شده بی سابقه است و اگر هر کس به آن است که یکی دیگر از سوال” ناتاشا crowcroft, سرمایه, رئیس کاربردی ایمن سازی تحقیق و بررسی در بهداشت عمومی انتاریو گفت CTVNews.ca توسط تلفن.

Crowcroft, سرمایه می گوید دولت فدرال ساخته شده است که سرمایه گذاری قابل توجهی در واکسن پژوهش و تقویت توانایی ما برای تولید یک واکسن محلی که آن را در دسترس می شود. که بودجه شامل 23 میلیون دلار برای حمایت قبل از تست بالینی و بالینی بالقوه COVID-19 واکسن در کانادا و $29 میلیون دلار برای تولید واکسن است.

اما اگر درصد زیادی از جمعیت جهان نیاز به واکسن ما باید برای به دست آوردن خلاق است.

Crowcroft, سرمایه یادداشت شده اند وجود دارد برخی از پیشنهادات از تجهیز نشدن صنایعی که دچار مشکل هستند و در حال حاضر در تلاش برای دیدن چگونه آنها می توانند کمک به تولید واکسن. اما چند سوال باقی می ماند از جمله اثرات در تولید سایر داروها و واکسن.

“ما یک مسئله واقعی در حال حاضر با تمام کودکی ایمن سازی برنامه های مخرب به توقف به دلیل COVID-19” او گفت:.

“بچه ها که به شدت تحت تاثیر COVID-19 هستند و سپس در معرض خطر ابتلا به این همه دیگر اصلی و بیماری هایی که آنها در معرض خطر است.”

او اشاره می کند مقامات بهداشت نیز باید به وزن پیامدهای محدود کردن تولید واکسن آنفلوآنزای فصلی به نفع COVID-19 واکسن.

که واکسن را دریافت کنند ؟

اخلاق چگونه یک واکسن می توان به تولید و توزیع شده در سراسر جهان را تا چندین نگرانی های اخلاقی.

بسیاری از کارشناسان به نام برای دسترسی جهانی به توافق به توسعه به منظور تضمین می کنند که جمعیت های آسیب پذیر از جمله سالمندان مراقبت های بهداشتی کارگران و مردم فقیر در فاصله باید اولویت دسترسی به واکسن.

این مدل ثابت شده است موثر با گذشته واکسن از جمله واکسن ابولا که در کانادا توسعه داده شد مشترک با محققان و شرکت های زیست فناوری در آمریکا و بعد در آلمان تولید می شوند.

تامپسون اشاره می کند که دولت ها خواهد بود تا حد زیادی مسئول برای تصمیم گیری است که بخش از جمعیت باید از دریافت واکسن ،

روز سه شنبه نخست وزیر جاستین ترودو گفت که کانادا در حال حاضر در حال آماده شدن ظرفیت تولید یک واکسن, اما نمی خواهد حدس و گمان که دریافت یک واکسن.

“ما در حال حاضر می دانیم که کشور در سراسر جهان خواهد بود تولید برای شهروندان خود و ما باید بخشی از آن را به عنوان خوب,” او گفت:.

“در نظر چه نوع از واکسیناسیون پروتکل خواهد بود در محل ما هنوز یک بیت از زمان به منعکس کننده که به حق آن را دریافت.”

گزارش می دهد که ایالات متحده به اتهام اقدام به خرید حقوق انحصاری به واکسن تحقیقات انجام شده توسط یک شرکت آلمانی نیز برجسته مهم اخلاق اطراف دسترسی به یک واکسن.

“ما واقعا نیاز به گفتگو در مورد ناسیونالیسم و حفاظت از خود شهروندان برای اولین بار — این است که بیشتر اخلاقی پاسخ اینجا که وجود دارد ممکن است برخی از جمعیت در جهان هستند که واقعا درد و رنج بیشتر,” او گفت:.

“چه هستند که ما به تعهدات بین المللی و جهانی سلامت ؟ این یک سوال بزرگ در اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im