که بیشترین آسیب در حمل و نقل عمومی در زمان coronavirus?

Coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر موثر بر استرالیایی’ سفر روزانه با تعلیق از خدمات حمل و نقل عمومی امکان به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد رشد می کند. یک هدف مشترک زیر بنای مهار استراتژی در همه گیر مانند شرایط است که اثرات بايد به عنوان فضاي ممکن در سراسر جامعه است. به طوری که حمل و نقل عمومی shutdown در شهرستانها استرالیا آمار خانواده های کم درآمد سخت تر از خود را بالاتر درآمد همتایان ؟

در بسیاری از کشورها این امر قطعا در این مورد. در این کشورها حمل و نقل عمومی تا حد زیادی دامنه طبقات پایین در حالی که ثروتمند خانواده لذت بردن از آسایش و راحتی از اتومبیل های خود را.

داده ها در استرالیا’ استفاده از حمل و نقل عمومی و توزیع خدمات در سراسر شهرهای ما بگویید بیشتر داستان پیچیده. و نه همه کاربران به همان اندازه در معرض خطر به دلیل چگونه این ویروس گسترش می یابد و ساختار شبکه حمل و نقل عمومی.


ادامه مطلب: به حد coronavirus خطرات حمل و نقل عمومی در اینجا چیزی است که ما می توانند یاد بگیرند از تلاش های خارج از کشور


به همین دلیل نگرانی در مورد حمل و نقل عمومی ؟

فضای داخلی قطار و اتوبوس و ایستگاه و توقف در طول شبکه مناسب محیط زیست برای یک قطره-گسترش بیماری مانند COVID-19 به رشد است. توده های مردم جمع در این مناطق افزایش خطر تماس مستقیم با فرد آلوده.

حدود 1000 مسافر می تواند جمعیت را در یک قطار حمل و نقل. این تا حد زیادی افزایش می دهد این ویروس بالقوه گسترش از طریق قطرات اگر فرد آلوده سرفه یا عطسه.

و دستگیره ها و صندلی های داخل قطار و اتوبوس و سایر سطوح مانند دستگیره های نرده پله برقی در ایستگاه نخست سطوح به میزبان عفونی ترشحات بینی و گلو. با توجه به تحقیقات جدید این ویروس زندگی می کنند می توانند بر روی سطوح ساعت به روز.

نرده در پله برقی و پله ها در ایستگاه های استفاده شده توسط دهها هزار نفر از مردم در روز نخست سطوح برای پناه دادن به ذرات ویروس مگر اینکه به طور منظم و به طور کامل ضد عفونی. Holli/شاتر

اما شواهد واقعی ضعیف است

اگر چه حمل و نقل عمومی آتن رایج در بسیاری از ویروس مسری پاسخ طرح شواهدی از رابطه بین حمل و نقل عمومی استفاده و عفونت تنفسی است که در واقع نسبتا ضعیف است.

شایع ترین ذکر شده مطالعه است که بر اساس سفر الگوهای 72 نفر در لندن ارائه برای درمان آنفولانزا علائم در 2008-09. آن کسانی که با استفاده از حمل و نقل عمومی شد و تا شش برابر بیشتر احتمال دارد به انتخاب کنید تا یک عفونت های حاد تنفسی از کسانی که نمی.

این مطالعه همچنین نشان داد که به طور منظم حمل و نقل عمومی استفاده شد در ارتباط با احتمال کمتر از قرارداد یک بیماری است. این بود که به طور بالقوه از آنجا که کاربران به طور منظم توسعه محافظ آنتی بادی به مشترک ویروس های تنفسی اگر بارها و بارها در معرض. متاسفانه این حفاظت نمی شود به یک رمان ویروس مانند COVID-19 coronavirus.

کسانی که بیشتر در معرض خطر در این مطالعه مسافران استفاده می شود که مشغول ایستگاه اساسا چرا که آنها در تماس با بیشتر به اشتراک گذاشته سطوح و مردم است. در سیدنی, برای مثال, مرکزی, شهر, سالن Wynyard و Parramatta در ایستگاه های بالقوه نقاط. در ملبورن صلیب جنوبی, Flinders Street, Melbourne مرکزی و مجلس ایستگاه سر لیست.


ادامه مطلب: تصویری: خود را coronavirus و COVID-19 سوالات پاسخ داده شده توسط کارشناسان


که خاموش شدن بسیاری می گذارد ؟

گسترده تر مقطع از جمعیت استرالیا صاحب و با استفاده از اتومبیل از در بسیاری از کشورهای دیگر. اتومبیل دامنه ثروتمند. بلکه آنها هزینه لازم برای حرکت در زندگی ما کم تراکم ضعیف سرویس شهرستانها. استفاده از ماشین غالب بیرونی حومه که در آن مسکن مقرون به صرفه تر است.

استرالیا پرداخت حق بیمه به زندگی در نزدیکی کیفیت خدمات از جمله حمل و نقل عمومی. اقشار کم درآمد هستند با قیمت مناسب و زندگی در حومه شهر که بیشتر ضعیف سرویس های حمل و نقل عمومی.

در ملبورن به عنوان مثال 61% از مهمترین و اجتماعی و اقتصادی مزایای جمعیت زندگی می کنند در عرض پنج دقیقه’ راه رفتن از کیفیت خدمات حمل و نقل عمومی در مقایسه با 41 درصد از حداقل مزایای. اگر شما یکی از ثروتمندترین 20% شما هستند احتمال بیشتری قادر به راه رفتن به خوبی حمل و نقل عمومی بیش از هر کس دیگری در استرالیا.

به خصوص در شهرهای بزرگ بالاتر از درآمد مردم بیشتر احتمال دارد به استفاده از حمل و نقل عمومی برای رفتن به محل کار به عنوان جدول زیر نشان می دهد. در سیدنی برای مثال 33 درصد از درآمد بالا بگیر رفت و آمد حمل و نقل عمومی در مقایسه با فقط 25 درصد از کسانی که درآمد پایین.

بسیاری از مردم رفت و آمد به محل کار حمل و نقل عمومی توسط شخصی درآمد هفتگی. ABS سرشماری سال 2016 اطلاعات نویسنده ارائه شده

چگونه ممکن است مردم رسیدگی خاموش شدن?

داده ها به نظر می رسد نشان می دهد اثرات حمل و نقل عمومی shutdown بیشتر احساس خواهد شد کاملا در بالای سر شهر از کم درآمد حومه. اما تعداد کسانی که می گویند هیچ چیزی در مورد جایگزین چه مردم.

بالا-درآمد خانوار به مراتب بیشتر احتمال دارد به خود بیش از یک ماشین. آنها همچنین بهتر قرار داده برای جذب هزینه های رانندگی به کار می کنند مانند پارکینگ بنزین و عوارض. آنها می توانند رانندگی اگر حمل و نقل عمومی تعطیل.

ساکنان درون مناطق شهری که در آن قیمت ملک بالا هستند نیز بیشتر احتمال دارد به یک سفر کوتاه به کار می کنند. آنها ممکن است قادر باشد که به جای حمل و نقل عمومی سفر با یک پیاده روی یا دوچرخه سواری.

ما نمی دانیم که تا چه حد متفاوت استخدام گروه خواهد بود قادر به نوآوری و اتخاذ راه دور شیوه های کار تحت این شرایط غیر معمول. اما افرادی که در حال حاضر می توانید از خانه کار می کنند بیشتر احتمال دارد به بالا-درآمد بسیار تحصیل کرده و کارگران یقه سفید. تقریبا نیمی از کارگران در بخش خدمات مالی و 32 درصد از بخش ارتباطات از راه دور با استفاده از حمل و نقل عمومی – بسیاری از نقش خود را نسبتا آسان برای تبدیل به کار از خانه.


ادامه مطلب: Coronavirus می تواند جرقه یک انقلاب در کار از خانه. ما آماده ؟


از راه دور کار است نه یک گزینه برای بسیاری از کارگران کم درآمد در بخش خدمات. آنها باید سفر به محل کار خود را اگر آنها می خواهند به پرداخت می شود.

اگر این کارگران فراموش تکیه بر حمل و نقل عمومی برای رسیدن به محل کار آنها کمتر به احتمال زیاد به یک یدکی خودرو به رفت و آمد با. این برگ های چند گزینه برای این خانواده ها به خصوص در استرالیا پراکنده حومه.

مرتبط با موضوع اثرات حمل و نقل عمومی shutdown در همه مهم بخش بهداشت و درمان. دوباره به استرالیا سفر-به-کار داده ها نشان می دهد تاثیر نمی خواهد به عنوان وخیم برخی از تحقیقات بین المللی نشان می دهد. در سرشماری سال بعد در سال 2016 فقط 9 درصد از استرالیا بهداشت و درمان و کمک های اجتماعی کارگران سفر به کار حمل و نقل عمومی.

به طور کلی اثرات COVID-19 بدون شک عهده inequitably با درآمد استرالیا. آنها به احتمال زیاد به استخدام در صنایع بدترین ضربه آمدن رکود اقتصادی است. برای خانواده های کم درآمد است که بستگی به حمل و نقل عمومی خاموش شدن خواهد rub نمک در زخم های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو