این آژانس سازمان ملل متحد ارسال شده است تست کیت و ماسک و دستکش و ماسک و لباس برای هر منطقه Tedros گفت که هیئت اجرایی در ژنو است.

“این جهان با آن مواجه است کمبود مزمن پرسنل تجهیزات حفاظتی به عنوان شما ممکن است تصور کنید.

“این بعد از ظهر من خواهد بود صحبت کردن به همه گیر زنجیره تامین شبکه ای را برای شناسایی تنگناها و یافتن راه حل ها و فشار (برای) عدالت در توزیع تجهیزات,” او گفت:.

همانطور که از 6 صبح ژنو زمان (0500 GMT) وجود دارد 31,211 تایید coronavirus موارد در چین و 637 مرگ و میر و همچنین 270 موارد در 24 کشور دیگر با 1 مرگ Tedros گفت.

“دو روز گذشته وجود داشته است کمتر گزارش شده عفونت در چین که خبر خوبی است اما ما با احتیاط در مقابل خواندن بیش از حد به آن است. این اعداد می تواند دوباره,” او گفت:.

در طول آن ویژگی های توجیهی برای کشورهای عضو به وجود آمده بحث و گفتگو در مورد نامگذاری ویروس – که ظهور در غذاهای دریایی در بازار مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر ماه دسامبر.

که در حال حاضر اختصاص داده موقت نام 2019-nCOV (رمان coronavirus) بیماری حاد تنفسی.

“ما فکر کردیم که این بسیار مهم است که ما با ارائه یک نام موقت بنابراین هیچ محل همراه بود با نام. من مطمئن هستم که شما را دیده اند بسیاری از گزارش های رسانه ها که هنوز در تماس با این کار با استفاده از نام ووهان و یا با استفاده از چین” که اپیدمیولوژی ماریا ون Kerkhove گفت: هیئت مدیره.

“ما می خواستیم به اطمینان حاصل شود که وجود دارد هیچ ننگ مرتبط با این ویروس و بنابراین ما از قرار دادن این نام موقت” او گفت:.

دکتر مایک رایان که بالا اضطراری کارشناس گفت: “من فکر می کنم بزرگتر نکته در اینجا این است که اطمینان حاصل شود که برخی از اقدامات برخی از واکنش های بین المللی, این مسئولیت همه ما را به اطمینان حاصل شود هیچ ننگ مرتبط با این بیماری است.

“این غیر ضروری مدعی پروفایل افراد بر اساس قومیت است کاملا و کاملا غیر قابل قبول و به آن نیاز دارد را متوقف کند. دولت ها موظف به برقراری ارتباط با جمعیت خود در این” رایان گفت: هیئت مدیره.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو