تورنتو — سازمان بهداشت جهانی (WHO) است که مخالف استفاده از “ایمنی گذرنامه” به مردم اجازه می دهد به ترک خود انزوا پاک سلامت از لایحه اشاره کرد در حال حاضر وجود دارد “هیچ مدرکی” که کسانی که بهبود یافته اند از COVID-19 محافظت از دوم عفونت است.

به عنوان کشور در سراسر جهان با احتیاط از ظهور همه گیر مستندات برخی در نظر گرفته اند استفاده از اصطلاح ایمنی گذرنامه به عنوان یک راه برای شناسایی شهروندان که آزمایش مثبت برای COVID-19 آنتی بادی است.

کسانی که تست مثبت خواهد بود و مجاز به بازگشت به کار فروشگاه سفر و گردش آزادانه در حالی که غیر ایمنی بدن باقی می ماند در انزوا.

اما این که اخطار می دهد که بسیاری از مطالعات در مورد COVID-19 آنتی بادی بوده است فراگیر و با تکیه بر آنتی بادی به عنوان یک راه برای کاهش عفونت ممکن است اثر مخالف است.

“در این نقطه در همه گیر وجود ندارد شواهد کافی در مورد اثر آنتی بادی با واسطه ایمنی برای تضمین دقت و صحت از ‘ایمنی گذرنامه” یا “ریسک گواهی'” خواندن یک جلسه علمی ارسال شده به این که سایت جمعه.

“افرادی که فرض کنیم که آنها سیستم ایمنی بدن به یک دوم عفونت زیرا آنها دریافت نتیجه تست مثبت ممکن است نادیده گرفتن بهداشت عمومی مشاوره. استفاده از این گواهی ممکن است در نتیجه افزایش خطرات ناشی از ادامه انتقال است.”

با توجه به این که اگر چه بسیاری از مطالعات نشان می دهد که افرادی که از بهبود رمان coronavirus باید آنتی بادی ها به ویروس برخی از افراد تا به حال بسیار کم سطح آنتی بادی نشان می دهد ایمنی سلولی نیز ممکن است مهم برای بازیابی.

هنوز وجود دارد به گونه مطالعات است که ارزیابی اینکه آیا حضور آنتی بادی در واقع تضمین مصونیت از دوم عفونت بهداشت جهانی سازمان اضافه شده است.

کشورهای مختلف با توجه به ایمنی گذرنامه

در طول روزانه خود را در نشست خبری روز شنبه نخست وزیر جاستین ترودو گفت: نه فدرال یا استانی دولت در حال پایگاه قصد دارد به منظور کاهش مستند محدودیت در امکان است که مردم می تواند به توسعه ایمنی به COVID-19.

“هنوز هم وجود دارد یک افتضاح بسیاری از علوم در حال انجام, ایده, ایمنی, در حمایت همین دلیل است که ما به سرمایه گذاری مقدار قابل توجهی از پول جدید در کانادا ایمنی گروه ضربت خواهد شد که بررسی این مسائل است.”

“اما آن را بسیار روشن است که علم نیست و تصمیم در مورد اینکه آیا یا نه داشتن COVID هنگامی که شما مانع از گرفتن آن دوباره… آن چیزی است که ما نیاز به شفاف پاسخ به و تا زمانی که ما از کسانی که پاسخ روشن ما به خطا در کنار احتیاط بیشتر.”

آلمان و ایتالیا و انگلستان باید تمام شناور ایده استفاده از مصونیت گذرنامه در مرحله بعدی خود را coronavirus پاسخ.

Anthony Fauci, یک عضو کلیدی از کاخ سفید COVID-19 گروه ضربت قبلا اشاره شد این ایده می تواند برخی از شایستگی “تحت شرایط خاص” در ایالات متحده, اما افزود که آنتی بادی ایمنی هنوز ثابت نشده است برای COVID-19.

در همین حال مقامات در ایالت نیویورک در حال حاضر شروع آنتی بادی, تست, تلاش رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو می گوید به طور بالقوه می تواند کمک به تنظیم سیاست در زمانی که به بازگشایی بخش از دولت است.

با وجود پرسش های اطراف ایمنی شیلی مقامات دولتی می گویند که آنها در حال حرکت با برنامه به ارائه برای اولین بار در جهان ایمنی گذرنامه به شهروندان است. این کشور می گوید: 4,600 مردم بهبود از ویروس و در حال حاضر خواهد شد واجد شرایط برای دریافت فیزیکی یا دیجیتال کارت معافیت آنها از قوانین قرنطینه.

در حالی که سنتی COVID-19 تست استراتژی های به طور معمول شامل یک بینی گرد و خاک برای تشخیص عفونت فعلی, آزمایش خون به دنبال آنتی بادی های در حال توسعه به سرعت در سراسر جهان از جمله کانادا ،

Markham, Ont.-بر اساس بیوتکنولوژی شرکت BTNX می گوید آن را توسعه داده است یک خون مبتنی بر آنتی بادی آزمون که به نظر می رسد شبیه به تست حاملگی و می تواند در ارائه نتایج جستجو در عنوان کمی تا 15 دقیقه.

این شرکت قبلا گفته اخبار CTV که بهداشت کانادا می گوید: آزمون نمی تواند فروخته شده در کانادا تا زمانی که یک “استراتژی ملی” در تست آنتی بادی توسعه داده شده است.

بهداشت و درمان کانادا نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر از اخبار CTV توسط زمان انتشار.

– با فایل های از Avis Favaro

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو