به تاریخ 25 کشور دیگر گزارش کرده اند 1,076 موارد که از جمله پنج در آخرین مبتلا ایران, او گفت:.

Tedros اشاره کرد که در مجموع بسیار پایین بود نسبت به حدود 75,000 داخل چین اما افزود: “ممکن است که همان ماندن برای مدت طولانی”.

شهردار دائگو کره جنوبی چهارمین شهرستان خواست ساکنان به ماندن در خانه پس از یک سنبله در عفونت های مرتبط به یک کلیسای جماعت.

آخرین موارد گزارش شده توسط کره جنوبی از “چندین متمایز خوشه” الیور مورگان که مدیر بهداشت و درمان اضطراری اطلاعات و ارزیابی ریسک گفت: جلسه.

“بنابراین اگر چه تعداد به نظر می رسد بسیار بالا آنها عمدتا مرتبط شناخته شده موجود شیوع بیماری” مورگان گفت.

“که نمی سیگنال خاص تغییر در جهانی اپیدمیولوژی اما آن سیگنال است که مقامات کره هستند و پیگیری بسیار نزدیک و بسیار با شور و نشاط در تمام موارد جدید و کسانی که شیوع بیماری است که آنها را شناسایی کرده اند.”

Tedros ذکر است که کره جنوبی مقامات گزارش داده اند که در مجموع 104 تایید موارد از جمله 22 روز پنج شنبه گفت: “با اقدامات آنها می توانند که متناسب با خطر بهداشت عمومی آنها را من فکر می کنم تعداد موارد واقعا قابل کنترل است.”

او همچنین گفت که او تا به حال تماس 12 تولید کنندگان پیشرو از تجهیزات حفاظتی مانند ماسک ، عینک و لباس – برای اطمینان حاصل شود که سلامت کارگران دریافت منابع ،

“وجود دارد یک سیگنال خوب یک سیگنال مثبت از تولید کنندگان” Tedros گفت: بدون دادن جزئیات.

دانشمندان چینی در حال آزمایش دو داروهای ضد ویروسی در برابر کروناویروس جدید و مقدماتی نتایج کارآزمایی بالینی انتظار می رود که در 3 هفته, او گفت:.

او با اشاره به آزمایش از ترکیبی از داروهای ضد ویروسی ریتوناویر و لوپیناویر فروش تحت نام تجاری Kaletra توسط AbbVie Inc و تجربی داروی ضد ویروسی remdesivir از ما مبتنی بر Gilead Sciences, Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو