بگویید آن را به Walkley قضات است.

او بدترین علامت در دبیرستان بود که من به او کمک کرد تا تولید یک روزنامه به سبک پروژه. من شکسته شد. او خوشحال بود. لعنت به شما از دست Tridle.

خدا را شکر او از دست رفته در حال حاضر تحصیل در خانه مدل. او می توانست به پایان رسید تا یک بیمار روانی.

برای برخی از زمان در حال حاضر یک همکار سابق خواسته است به من بگویید این بها حکایات به یک میکروفون به تکثیر و به چیزی به نام یک پادکست.

(من شک دارم این است که به دلیل وجود یک دکمه قطع صدا. چیزی که کار نمی کند در زندگی واقعی است.)

این به من منجر به موش در اطراف در چند مکان های مخفی برای نجات روح – میکرو آنهایی کاست و حتی آنهایی که VHS آنهایی که برای Video Home System). آن را تبدیل به گنجینه ای از جرم و جنایت مواد – 30 سال سابقه در استرالیا هنرهای تاریک.

من جمع شده بودند یک جعبه از این صدا تاریخچه داد و آن را به 3AW صدا boffins به تکثیر دیجیتال ضبط شده است. آنها نگاه به عنوان اگر من درخواست آنها را به نوبه خود یک سیگنال دود به یک پیام متنی. در عین حال پس از پیدا کردن, پیر میکرو ماشین آلات نوار و متفرقه عتیقه آنها موفق به feat.

نوار عمل به عنوان یک حافظه ماشه برای داستان رونویسی در scrapbooks.

A pleasant chat with Mick Gatto.

دلپذیر چت با میک Gatto.
اعتبار:پاتریک اسکالا

مانند نشستن با میک Gatto در خود به شدت غنی شده از خانه در حالی که او در توضیح آنچه اتفاق افتاده است زمانی که در سال 2004 او به ضرب گلوله کشته هیتمن اندرو Veniamin در چه هیات داوران پذیرفته شد دفاع از خود.

و یا رفتن به عید پاک یکشنبه, 1986 هنگامی که یک گروه از کلاهبرداران مجموعه یک خودرو بمب منفجر درست در خارج از راسل خیابان ایستگاه پلیس در موقع ناهار. ده ها تن مجروح شدند و پلیس پاسبان آنجلا تیلور از دست داده و زندگی خود را.

داغ قرمز رنگ مشکوک بود مواد منفجره متخصص نازی هوادار و پلیس hater فیلیپ اعطای ویلسون بود که ظاهر می شود در دادگاه بدوی در سراسر جاده از ایستگاه است که روز بسیار.

من در ترک کردن در آپولو خلیج در زمان بمباران اما ویلسون موفق به تماس با ما گفت که او نیاز به دیدن من. با همین دلیل خوب. او می دانست که او شماره یک مظنون می ترسید او ممکن است به ضرب گلوله های پلیس و می خواستم آن را در رکورد بود که او بی گناه است.

آن شب فقط بیش از یک کیلومتر از قفل-کردن بمب سایت او به من گفت که او درگیر نمی شد (او یک قاتل است اما نه این که قاتل): “من بد نیست مرتب کردن بر اساس ، من نیازی به صدمه زدن به مردم است. من هرگز. من نفرت نیست هر کسی. من آمرزنده طبیعت است.”

Phillip 'The Iceman' Wilson being led into court.

فیلیپ ‘The Iceman’ ویلسون منجر به دادگاه.

او با انتقاد از کینه سرقت مسلحانه تیم ملی کارآگاه جان Morrish که به اعتقاد او تا به حال مجموعه ای در برابر او.

زمانی که ویلسون کشته شد مرده 17 ماه بعد در خارج از ریچموند فیزیوتراپ را Morrish در نظر گرفته شد مشکوک.

“من متهم از داشتن برخی از همدستی در مرگ” او را به من بگویید در یکی دیگر از ضبط مصاحبه. او تا به حال بهترین بهانه را به عنوان او در باشگاه پلیس با 200 شهود. پرسید: اگر او را در زمان حال به لغزش مرتکب قتل و بازگشت او گفت که غیر ممکن بود به خاطر آن بود که این خبرنگار را فریاد و او که قرار بود به دست که برای کشتن یک کلاه بردار. نمایشگاه نقطه.

در آن روز قتل کارآگاه پرسید که مظنون به همکاری در تصویری بازسازی. آن شگفت انگیز بود که چگونه با شور و شوق برخی می شرکت کنند. Frankston تبدیل serial killer پل چارلز Denyer رو در دست و زانو به حفاری به خاک سپرده کیف پول یکی از قربانیان خود را در حال ظهور پیروزمندانه با قطعه کلیدی از شواهد.

در یک مورد یک کارآگاه قتل می پرسد قاتل: “چه چیزی شما را پس از آن؟”

قاتل: “من رفتم و تفنگ.”

کارآگاه: “آیا شما می خواهید برای کشتن او؟”

قاتل: “F—ing سوگند … او گفت: “نمی Wayne’ و سپس بوم. من وزید او را دور.”

در سال 1980 ویکتوریا پلیس رفت و از طریق یک دوره از قتل مظنون در نرخ بی سابقه ای. در هر مورد که پلیس اخراج کشنده عکس های تکمیل بازسازی. ما هر یک از آنها.

یکی از بدنام ترین جنایات در استرالیا اقدام به قتل NSW پلیسی مخفی میک Drury که در سال 1984 به ضرب گلوله کشته شد در سیدنی صفحه اصلی. می شود قاتل بود هیتمن کریستوفر دیل Flannery و در رفتن بود uber-پلیس فاسد راجر راجرسون.

Detective Sergeant Roger Rogerson: Beginning of the end.

کارآگاه گروهبان راجر راجرسون: آغاز پایان.اعتبار:Fairfax Media

مردی که پرداخت می شود برای این کار بود و فروشنده مواد مخدر آلن ویلیامز که فکر می کردم که با Drury از راه او را ضرب و شتم خود را در ملبورن هروئین اتهامات عنوان شده علیه.

آن را در نزدیکی نیمه شب در یک دفتر کوچک در ترک کف یک روزنامه دفتر وقتی ویلیامز به من گفت داستان او که زمانی که Drury رد رشوه او موافقت به پرداخت برای او قتل است. “من یک غول در تجارت با خودم فکر کردم من شکست ناپذیر بود و unpinchable. اما من پا بر خط با Drury چیز. این چیزی است که من پشیمان خواهد شد برای بقیه زندگی من است.”

در آن زمان من نمی دانم چرا او مشتاق به صحبت. گوش دادن در حال حاضر من در نهایت درک. ویلیامز ساخته شده بود و به اظهارات ضد راجرسون و انجام داده بود در زمان تلاش برای ضربه Drury.

او از من خواست که به عالم اموات است که او تا به حال تنها dobbed در کج و مس است که نمی توان او را یک عالم اموات informer. او گفت: به رفیق سنگین وزن کلاهبرداران: “نگران نباشید من نمی خواهد به نوبه خود بر شما.”

این همان منطق است که رهبری با مواد مخدر رئیس کارل ویلیامز به فکر می کنم اگر او مطلع سابق تیم ملی مواد مخدر کارآگاه پل دیل او نمی تواند مارک یک سگ توسط بقیه اموات. این واقعیت که او به قتل رسید 10 سال پیش در زندان نشان می دهد این یک کشنده misjudgement.

چند سال بعد از ما مصاحبه آلن ویلیامز در حال مرگ بود از یک داروی مربوط به بیماری های خون و قول داد برای کشتن بازنشسته ملبورن کارآگاه برایان مورفی. (شاید آنها کاهش یافت و پس از مورفی تهدید به نیش ویلیامز بینی است.)

من بلافاصله هشدار داد مورفی به گارد. در این پادکست برایان می گوید که او در زمان نوه او به یک کارلتون رستوران مالک گفت: “آلن ویلیامز شده است در اینجا او یک تفنگ و او را از هر جایی که شما هستند زیرا او می خواهد به شما را بکشند.”

Brian Murphy. I told him his life was in danger.

برایان مورفی. من به او گفتم که زندگی او در خطر است.اعتبار:جان Silvester

چند روز بعد به من گفت: مورفی ویلیامز بود در بیمارستان و نمی تواند از بیرون آمدن.

گاهی اوقات واقعی واقعی جرم و جنایت داستان چیزی است که هیچ کس نمی تواند را تشکیل می دهند. همه می دانستند قاتل زنجیره پیتر نوریس Dupas کشته Mersina Halvagis در نوامبر سال 1997 او به عنوان تمایل خود را قبر مادر بزرگ در Fawkner گورستان.

او پدر فوق العاده جورج جنگیدند سال برای عدالت اما دادستان که فاقد نهایی قطعه از شواهد. آن را از بعید ترین منبع. Andrew Fraser شد یک وکیل کیفری, وکیل منفور بسیاری از پلیس که مجرم شناخته شده بود در کوکائین اتهامات عنوان شده علیه. فریزر هم زمان با Dupas و یک پلیس reinvestigating مورد زنگ زد و او را در زندان به طور کامل انتظار سابق وکیل به او بگویید به روشن کردن. به جای فریزر گفت: “آنچه که شما در زمان،”

Dupas شد و در حال حاضر در خدمت یک جمله زندگی است و به این اعتبار پس از آن مدیر تعقیب عمومی پل (بعد عدالت) کقلن که مورد اجرا شد. همه در همه ، او احساس Halvagis خانواده تا به حال حق را به شنیدن حقیقت است. Dupas محکوم شد و آنها تا به حال روز خود را در دادگاه.

فریزر و من نزدیک نیست اما زمانی که من به او نزدیک او موافقت کرد به گفتن داستان خود را. پس از محاکمه او را شکست و می تواند انجام داده اند پرداخت می شود مصاحبه های رسانه ای. به جای او گیر کرده به ما دادن (به یاد داشته باشید آن؟) توافق نامه.

James "Jim Jim" Brandes, aka Sleepy Jim, was sent from the US to Australia by the Hells Angels to kill policemen Bob Armstrong and Steele Waterman. Seen here after being detained at Melbourne Airport in August 1982.

جیمز “جیم جیم” Brandes نام خواب آلود جیم فرستاده شد از ما به استرالیا توسط Hells Angels به کشتن پلیس باب آرمسترانگ و استیل Waterman. در اینجا دیده می شود پس از بازداشت در فرودگاه ملبورن در ماه اوت سال 1982.

انجام این پادکست به من داده است که شانس خود را برای گرفتن چند جدی شخصیت های که در حال حاضر طولانی بازنشسته شد. برایان مورفی در کارگاه خود را با گوش دادن به موسیقی کلاسیک و ساخت مبلمان خود را برای نوههایشان. استیل Waterman یکی از اولین پلیس را در Hells Angels و موفق به متقاعد کردن یک عضو کلیدی به اسرار از جمله آنها چگونه خود را در یک هیئت منصفه به مطمئن شوید که آنها را نمی شود به جرم مواد مخدر جدی اتهامات عنوان شده علیه.

زمانی که این باند آورده از ما Hells Angels هیتمن برای کشتن دو پلیس محلی آنها را دستگیر و او را در ملبورن فرودگاه ادرار در باشگاه کت و chucked او را در کنار هواپیما از گفتن او را به شاش کردن – به معنای واقعی کلمه.

نیک سیسیل یکی از ماموران مخفی پلیس, مذاکرات در مورد تلاش خود را برای گرفتن بزرگ قطار دزد رونالد Biggs و چگونه او را Biggs بچه ها بازگشت به خانه خود را به بازی با کودکان خود. سابق سرقت مسلحانه تیم ملی کارآگاه کن Ashworth مذاکرات خود را کاملا منحصر به فرد در رابطه با کارشناسی ارشد escaper و پرکار چوب-تا مرد کریس Binse.

برهنه شهرستان پادکست شروع در مارس 29. چه کسی می گوید شما نمی توانید آموزش یک سگ جدید کلاهبرداری?

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو