اما نه اجاره ای سگ مدنی گارد نیروی پلیس روز چهارشنبه هشدار داد که این تحریم یک مرد که تا به حال بارها و بارها سعی کردم به اجاره سگ های خود را از طریق Facebook به طوری که مردم می تواند به راه رفتن آنها.

“مرد شد فعالیت های تبلیغاتی که نشان از مردم ترک خانه های خود به اجاره سگ و یا راه رفتن اجاره ای سگ” به گفته یک سخنگوی پلیس در شمال شرقی منطقه گالیسیا. “خواهد بود که نقض این حکم که تنها اجازه رفتن به خارج از منزل برای کار مواد غذایی, راه رفتن سگ خود را و یا داروخانه بازدیدکننده داشته است.”

مرد چهره احتمال جریمه بین 500 تا 5000 یورو اما هنوز بازداشت شده.

زندگی در اسپانیا زمین به توقف پس از یک وضعیت اضطراری اعلام شده در مارس 14 اعمال محدودیت های سخت بر جنبش به سرعت گسترش coronavirus.

همانطور که از اواخر روز چهارشنبه مقامات دستگیر شده بود 484 نفر در مجموع از زمان آغاز قرنطینه از جمله 55 قبلی 24 ساعت در صورت عدم تطابق با اقدامات امنیتی پلیس گفت:.

در یکی آشکار مورد هشت نفر دستگیر شدند در مرکز بارسلونا روز جمعه به “جنایت علیه بهداشت عمومی” پس از آنها داشت و درگیر در مبارزه با مواد مخدر-سوخت, موج.

اکثریت قریب به اتفاق از اسپانیایی ها باید با پیروی مستند و اجتماعی فاصله توصیه های تخم ریزی ده ها تن از سلول-هشتگهای مرتبط, رسانه های اجتماعی, روند یا بالکن آواز به عنوان مردم به دنبال برای اتصال با و مات و متحیر کردن یکی دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو