که بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از کوروناویروس?

تورنتو — موارد از رمان coronavirus همچنان به گسترش در کانادا و سراسر جهان, اما این ویروس در همه تاثیر نمی گذارد بیماران به همان اندازه: سن و تاریخچه سلامتی نقش مهمی در چگونگی virus ممکن است شما را تحت تاثیر قرار.

چه مرگ و میر?

بزرگترین سوال اساسی اطراف COVID-19 آن مرگ و میر. کارشناسان توجه داشته باشید که افزایش تعداد موارد منطقه ای شیوع بیماری و کشف نشده و یا گزارش موارد آن را سخت برای تعیین.

“ما لازم نیست که به طور کامل از چگونه مرگبار آن این است که” متخصص بیماری های عفونی دکتر نیل راو گفت CTVNews.ca.

برآورد اولیه نشان می دهد که میزان مرگ و میر مرتبط با COVID-19 است بین یک تا دو درصد است که بالاتر از متوسط نرخ مرگ و مرتبط با آنفلوانزای فصلی, گونه های در حدود 0.1 درصد است.

پژوهشگران در امپریال کالج لندن توجه داشته باشید که دقیق مرگ و میر سخت است چرا که برای محاسبه تعداد موارد تایید شده گزارش شده تنها نشان دهنده کسری از سطح واقعی از عفونت است.

“مرگ و میر تمایل به گزارش بی درنگ وجود دارد اما کمتر اطلاعاتی در مورد چگونه بسیاری از مردم که از ویروس” امپریال کالج محقق دکتر لوسی Okell گفت: در آزادی مطبوعات.

“ما به احتمال زیاد به از دست رفته مواردی که علائم خفیف است اما اطلاعات محدودی در مورد چگونه مشترک هستند.”

این گزارش اشاره می کند که همه “مورد مرگ و میر نسبت” باید با احتیاط با توجه به تعداد بدون علامت و یا موارد خفیف که گزارش نشده.

“وقتی که شما شنیدن در مورد بالاتر مرگ و میر مردم می ترسم” Rau اشاره کرد.

“اما از سوی دیگر زمانی که این ویروس این است که” اجازه دهید به پاره کردن و شما نمی بینید تعداد زیادی از تلفات شما شروع به درخواست خودتان شاید این است که به عنوان کشنده به عنوان همه ما فکر می کنم. شاید وجود یک کل اقیانوس از دیگر موارد خفیف که ما نمی چیدن.”

که بیشتر در معرض خطر مرگ ؟

“بزرگترین راننده سن گفت:” Rau اشاره کرد که اگر جوان هستید و در غیر این صورت سالم “شما به احتمال زیاد برای رسیدن بیمار به نقطه مرگ است.”

کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی مانند چاقی و بیماری های قلبی و بیماری های ریوی هستند در افزایش خطر ابتلا به عوارض مربوط به virus.

“هنگامی که ریه ها بسیار تحت تاثیر یک ویروس مثل این — و این اتفاق می افتد با آنفولانزا به عنوان به خوبی-ریه ها با آب پر شده و تبادل هوا و اکسیژن به خون است اختلال” Rau گفت.

هر چند وجود داشته است برخی از سوالات پیرامون افزایش خطر برای افراد سیگاری, Rau تصریح کرد که یک فرد سیگاری خواهد به احتمال زیاد باید به سابقه بیماری ریوی در افزایش خطر.

یک مطالعه اخیر از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری نشان داد که این ویروس بیشتر به طور جدی تحت تاثیر افراد مسن با موجود مسائل مربوط به سلامت.

در این بررسی که تجزیه و تحلیل بیش از 44,000 موارد از چین نشان داد که بیش از 80 درصد از ووهان مربوط به موارد طبقه بندی شده به عنوان خفیف.

اما در موارد مورد مطالعه میزان مرگ و میر بود و ده برابر بیشتر در افراد مسن نسبت به میانسال. میزان مرگ و میر پایین در بیماران زیر 30 سال با هشت مرگ و میر ناشی از 4,500 بیماران.

این مطالعه همچنین اشاره کرد که بیماران مبتلا به بیماری های قلبی و عروقی بودند در بالاترین خطر مرگ به دنبال آن دیابت و بیماری های مزمن تنفسی و فشار خون بالا.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) نیز اشاره می کند که افراد مسن و افراد با شرایط پزشکی از قبل موجود به نظر می رسد توسعه بیماری های جدی تر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im