آسام طولانی نهفته جنبش در برابر مهاجران و آن 2019 سیاست زمین با هدف تعمیرات اساسی سه دهه پیر قانون زمین به دنبال تخصیص زمین به بی زمین مردم بومی – اما مشخص نیست که بومی.

“پس از ما به قانون یک فرد بومی می تواند فروش خود را و یا زمین خود را به یک بومی فرد تنها نه به هر کس دیگری. که به معنی سرزمین ما حفظ خواهد شد برای مردم ما” وزیر بهداشت Himanta Biswa سرما به خبرنگاران گفت: در یک جلسه.

قانون زمین جدید می آید به عنوان نزدیک به 1.9 میلیون نفر بیشتر مسلمان بودند و چپ کردن شهروندان ثبت نام در آسام در سال گذشته به عنوان بخشی از یک درایو به شناسایی و بازداشت مهاجران غیر قانونی.

تظاهرات فوران در سراسر هند در دسامبر برابر شهروندی جدید قانون با تظاهرکنندگان در آسام ترس آن را تبدیل هزاران نفر از مهاجران غیر قانونی از کشور همسایه با اکثریت مسلمان بنگلادش به ساکنان قانونی.

نخست وزیر نارندرا حاکم Bharatiya Janata Party (BJP) که همچنین حاکم آسام میگه وجود دارد صدها نفر از هزاران نفر از مهاجران غیر قانونی در آسام از بنگلادش است.

را شامل می شود در تابعیت, ثبت نام افراد تا به حال به ارائه مدرک اقامت در هند رفتن دهه قبل از مارس 24, 1971 سال است که در آن صدها هزار نفر از مردم بنگلادش فرار آن را به عنوان تقسیم از پاکستان است.

وزیر سرما گفت: کمیته ای را تعریف واژه “بومی” و در نظر های مختلف برش خرما برای ورود در دولت برای تعیین این که چه کسی تعلق دارد و حق دریافت زمین از دولت است.

هر گونه تعریف می شود: مقابله با هند به طبقه بندی مردم بومی است که اعمال می شود به آن 104 میلیون جمعیت قبیله ای – همچنین به عنوان شناخته شده Adivasis یا “ساکنان اولیه” – که نزدیک به 10 درصد از این کشور 1.3 میلیارد شهروندان است.

در سراسر کشور مردم بومی حق دارند به ویژه حقوق و حمایت, از جمله بیش از زمین و منابع است.

آسام جدید سیاست زمین است که به مجموعه بیشتر به marginalise میلیون ها فقیر قبیله ای مردم و اقلیت های قومی و گفت: Walter Fernandes, یک عضو ارشد در شمال شرقی تحقیقات اجتماعی مرکز فکر می کنم تانک در شهرستان گواتی در آسام.

“در یک کشور که در آن تولد گواهی ازدواج, گواهی و گواهی مرگ هستند نه رایج, شما چگونه تولید این پرونده برای خودتان اجازه دهید به تنهایی پدر و مادر خود را?” او گفت: تامسون رویترز پایه و اساس است.

زمین سیاست خود را محدود تعریف از مردم بومی که شامل برش خرما و نیاز به حمایت از اسناد و مدارک را یک “پارادایم شیفت” در آسام گفت: امان Wadud یک وکیل حقوق بشر

“این است که بسیار تبعیض آمیز سیاست به عنوان بنگالی مسلمانان و هندوها را نمی توان به عنوان بومی” گفت: Wadud که نشان دهنده چندین ساکنان چپ کردن تابعیت لیست.

“حتی کسانی که در اینجا زندگی می کردند برای مدت زمان طولانی را نمی توان به عنوان بومی از جمله زنانی که به طور کلی چند اسناد و مدارک برای اثبات اقامت.”

در عین حال خشم را در برابر مهاجران دیده می شود به عنوان در نظر گرفتن شغل و زمین در حال رشد است و ممکن است جرقه بیشتر سیاست در سراسر هند است که محدود کردن مالکیت زمین برای انتخاب گروه Fernandes گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو