است که گرفتن ویروس و چه می آید بعدی ؟ B. C. آخرین COVID-19 مدل سازی داده ها پرده برداری

ونکوور — جدید مدلسازی منتشر شده توسط B. C. مقامات بهداشت در مورد وضعیت رمان coronavirus همه گیر را نشان می دهد ویروس نرخ کاهش در استان است.

این اطلاعات جدید منتشر شده توسط دکتر بانی هنری در صبح روز جمعه نیز در نظر آنچه در مراحل بعدی ممکن است گرفته شده در استان را پاسخ.

“ما در حال تجربه کاهش از ما رای دادن و ما می خواهیم که برای ادامه,” هنری گفت: در یک کنفرانس خبری. “ما نیاز داریم که به ادامه ما را به حرکت به مرحله بعد.”

ماه گذشته در استان های مشترک خود را برای اولین بار مدل سازی مجموعه داده ها که در نگاه B. C نرخ رشد در مقایسه با دیگر مناطق: استان هوبئی در چین و شمال ایتالیا.

اما در روز جمعه, به روز رسانی, مقامات بهداشت گفت: B. C. s منحنی اپیدمی شده است “و زیر بینی بر اساس ایتالیا و هوبئی تجربه است.” به عنوان یک نتیجه از با استفاده از این دو شیوع بیماری “کم اهمیت” نقاط مرجع برای B. C. برنامه ریزی.

در B. C. بیمارستان ها وجود دارد در حال حاضر کمتر از 50 درصد حضور کل مراقبت ويژه تخت. و همچنین این استان دارای 681 هواکش آماده در سیستم مراقبت های بهداشتی با یکی دیگر از 55 آماده به آن اضافه شود. این اعداد و ارقام پیش افتادن شماره ای که مورد نیاز خواهد بود برای مدل سازی مبتنی بر ایتالیا شیوع مقامات بهداشت توضیح داد.

COVID-19 graphics

اما مقامات بهداشت تاکید کرد کاهش ميزان عفونت است چرا که بهداشت عمومی عمل نمی کند چرا که از گله ایمنی.

“این تفاوت بین آنچه که می شده اند و آنچه اتفاق افتاده است به دلیل این اقدام جمعی از B. C. شهروندان” هنری گفت.

اما رسیدن به گله ایمنی تنها راهی است که همه چیز می تواند در نهایت بازگشت به حالت عادی گفته مقامات و بهترین راه برای رسیدن به خواهد شد که از طریق یک واکسن. هیچ کس نمی داند چه مدت آن را برای یک واکسن برای تبدیل شدن به در دسترس, اما.

“ما می دانیم که این بیماری همه گیر نمی شود تا زمانی که بخش قابل توجهی از جمعیت جهان می شود سیستم ایمنی بدن به این ویروس جدید است و نمی خواهد اتفاق می افتد به صورت برخی از زمان” B. C. وزیر بهداشت آدریان دیکس گفت.

“ما امیدوار هستیم و حمایت از تلاش ها برای واکسن اما آنها در حال رفتن به یک در حالی که به توسعه است.”

که در گرفتن virus

بخشی از اطلاعات منتشر شده شامل برخی از جمعیتی است که گرفتن این ویروس در استان است. داده ها نشان می دهد که متوسط سن کسانی که در حال آزمایش مثبت برای COVID-19 54 است. اما متوسط سن کسانی که فوت کرده اند که 86.

“ما تا به حال یک مورد مرگ در یک فرد در 40s خود دو نفر را در 60s اما اکثر آنها شده اند افرادی که در 70s, 80s و 90s از جمله کسی بود که بیش از 100,” هنری روز جمعه گفت. “این نشان می دهد که جوان و سالم مردم نسبتا خفیف بیماری”

COVID-19 graphics

و همچنین از 707 بیماران است که این استان دارای عامل خطر برای اطلاعات نزدیک به 36 درصد تا به حال حداقل یک بیماری مزمن مانند سرطان و دیابت و یا بیماری قلبی. مقامات بهداشت توضیح داد که در آن طول می کشد زمان برای ریسک فاکتور اطلاعات برای همه بیماران اما اطلاعات بیشتر باید به زودی.

داده ها همچنین نشان می دهد که زنان بیشتر از مردان دارای آزمایش مثبت برای ویروس. مقامات بهداشت گفت که به احتمال زیاد به دلیل آزمایش های گسترده ای انجام می شود در میان کارگران بهداشت و درمان که عمدتا زنان در B. C.

چگونه B. C. مقایسه با سایر استان ها?

در حالی که نرخ این ویروس ممکن است کاهش در B. C., که لزوما مورد در تمام استان ها.

“ما باید پهن و مسطح بیش از چند هفته گذشته” هنری گفت.

در استان های دیگر مانند کبک و انتاریو این منحنی از موارد جدید و مرگ و میر صعود بیشتر شدت از میلاد تا به امروز, Ontario ثبت 478 مرگ و میر متصل به این ویروس در حالی که کبک تا به حال 688. در ضمن قبل از میلاد تا به حال ثبت شده 78 COVID-19 مرگ و میر.

از سوی دیگر استان مانند Prince Edward Island, New Brunswick, و, Manitoba همه حال نسبتا مسطح منحنی.

اما هنری گفت: منحنی به نظر می رسد درست در دیگر استانها و گفت که او امیدوار است که این روند همچنان ادامه دارد.

چه B. C. بعدی مرحله ؟

در حالی که موارد به نظر می رسد درست در B. C. هنری گفت: این بسیار مهم است که ساکنان نگه داشتن جسمی فاصله در حالی که همچنین به حداقل رساندن هر گونه ناخواسته عواقب منفی.

“آنچه که ما نیاز به تمرکز بر آینده از هفته و ماه است و تنها مقدار مناسبی از محدودیت به طوری که ما نمی در نهایت داشتن کسانی که مواد منفجره رشد ما نیست تا پایان قریب به اتفاق سیستم مراقبت های بهداشتی ما,” او گفت:.

برای درک بهتر ممکن است در مراحل بعدی پیش از میلاد مرکز کنترل بیماری ها در حال آماده سازی دو نوع مدل: یکی که پیش بینی جدید ممکن است موارد اگر هیچ تغییری در محدودیت دیگری است که با استفاده از شبیه سازی برای درک آنچه اتفاق می افتد اگر برخی از شرایط در حال تغییر است.

برای مثال یک مدل به نظر می رسد در چگونه B. C. ویروس منحنی ممکن است تحت تاثیر قرار اگر جسمی محدودیت فاصله به آرامی برداشته. این مدل نشان می دهد که اگر محدودیت ها برداشته کاملا, B. C. می تواند افزایش قابل توجهی در تعداد زیادی از بیماران در بخش مراقبت.

COVID-19 graphics

اما اولین محدودیت هایی که ممکن است برداشته دولتی می تواند اعمال جراحی الکتیو به ویژه به دلیل این استان به سیستم مراقبت های بهداشتی است که به خوبی آماده شده برای مدیریت COVID-19 بيمار.

که نمی خواهد اتفاق می افتد تا اواسط ماه مه با این حال و الزامات متعددی که نیاز به ملاقات کرد ،

با این حال مقامات بهداشت گفت: فعالیت های دیگر مانند غیر ضروری سفر نخواهد بود ممکن است برای برخی از زمان و به احتمال زیاد تا یک واکسن در دسترس است.

“جدید ما عادی … در حال رفتن به تغییرات از آنچه که ما در حال حاضر شاهد هستیم,” هنری گفت.

سازمان دیده بان آمریکا زبان اشاره ترجمه اخبار همایش استانی دولت در صفحه یوتیوب.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im