که سر به کلاس در ماه سپتامبر ؟ با یک نگاه به مدرسه reopenings استان

تورنتو — کانادا و معاملات با ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس دانش آموزان و معلمان در حال آماده سازی به صورت بسیار متفاوت سال تحصیلی آمده سپتامبر. اما بازگشت به درس و احتیاطی در محل متفاوت خواهد بود بسته به جایی که شما زندگی می کنند.

در اینجا این است که نگاهی به فصل متفاوت خواهد بود توسط استان.

بر روی استان برای جزئیات بیشتر و یا پایین برای اطلاعات بیشتر. نمی توانید ببینید نقشه ؟ اینجا را کلیک کنید برای تجربه کامل.

بریتیش کلمبیا

هر چند قبل از میلاد است وزیر آموزش و پرورش گفت دانش آموزان برای آماده شدن برای بازگشت به کلاس درس می آیند سقوط این استان است که هنوز هم کار کردن جزئیات ظریف اشاره کرد که بیش از یک طرح لازم است با توجه به غیر قابل پیش بینی از ویروس.

در اواسط ماه جولای وزیر راب فلمینگ با اشاره به استان در حال حرکت به جلو با برنامه های به عنوان بسیاری از بچه ها در سیستم مدرسه به عنوان امکان پذیر است.” او گفت: مدارس ابتدایی و متوسط دانش آموزان باید انتظار یک بازگشت کامل به مدرسه اشاره کرد که ابتدایی سیستم بیشتر پیش رو به دلیل داوطلبانه بخشی از زمان بازگشت به مدرسه در ماه ژوئن.

B. C. معلمان رئیس فدراسیون Teri پهلوگیری گفت: CTV News ونکوور آن را بیشتر احتمال دارد که مدرسه باز خواهد گشت در مراحل با بخشی از زمان آموزش.

استان است که هنوز هم کار کردن یک طرح برای دانش. اما فلمینگ به ذکر برخی از مدارس در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای بازگشت به مدرسه با تغییر بل برنامه ها و ترم به حساب فیزیکی فاصله.

آلبرتا

دانش آموزان در آلبرتا را سر بازگشت به کلاس درس با full-برنامه زمان در ماه سپتامبر با یک شماره جدید بهداشت اقدامات صورت گرفته از جمله گروه بندی دانش آموزان در گروه به منظور محدود کردن تماس متناوب شروع زمان برای کلاس recesses و ناهار و روزانه COVID-19 غربالگری پرسشنامه. اندازه کلاس اما محدود خواهد بود.

باید شیوع COVID-19 رخ می دهد تحت تاثیر مدارس می تواند حرکت به جزئی در کلاس یادگیری و یا در خانه یادگیری است.

وزیر آموزش و پرورش آدریانا لاگرانژ گفت: پدر و مادر نمی خواهد مجبور به فرستادن کودکان خود به مدرسه اگر آنها احساس نمی امن است. اما آن خواهد بود تا به پدر و مادر به کار با مدرسه به منظور توسعه یک طرح برای کودک خود را در خانه آموزش.

ساسکاچوان

در ماه ژوئن ساسکاچوان اعلام کرد که در-یادگیری در کلاس درس سر گرفته خواهد شد در پاییز انتشار مجموعه ای از دستورالعمل ها برای کمک به مدرسه بخش آماده کند. اما بخش عمده ای از برنامه ریزی خواهد سقوط به مدرسه بخش ها و انجمن ها.

این ساسکاچوان آموزش و پرورش در پاسخ به برنامه ریزی تیم در حال حاضر در روند بررسی پیش نویس برنامه توسعه یافته توسط مدرسه شدم. وزارت انتظار برای ارائه این بخش با نظرات ارائه شده خود قصد دارد قبل از پایان ماه ژوئیه. بخش خواهد شد و سپس خود را به اشتراک بگذارید بازگشت به کلاس برنامه ریزی با مدرسه محلی جوامع است.

با توجه به استانی دستورالعمل کارکنان والدین و دانش آموزان را تشویق به محدود کردن تماس فیزیکی اما توجه داشته باشید که فاصله فیزیکی است که “کمتر عملی” برای دانش آموزان جوان. اگر چه این استان می گوید: به طور کلی استفاده از ظروف باید در دسترس دانش آموزان و کارکنان تشویق می شوند تا خود را ضد عفونی کننده دست در دست.

در بیانیه ای به CTV News, Regina مدارس دولتی گفت: آن را به دنبال محافظ صفحه نمایش بطری آب پرکننده و حتی تصفیه هوا سیستم برای سال تحصیلی آینده, اما توجه داشته باشید که توزیع این اقلام را به مدرسه ثبت نام و تعداد کارکنان.

مانیتوبا

دانش آموزان از مهد کودک تا کلاس 12 در مجموعه ای به بازگشت به کلاس در سپتامبر. 8 در مانیتوبا اما این استان دارای سه امکان بازگشت به مدرسه حالات در محل بسته به COVID-19 وضعیت در پاییز.

کسانی که حالات عبارتند از: بازگشت به کلاس آموزش مجازی تحت ای نزدیک به شرایط عادی بازگشت به در کلاس یادگیری در حالی که مصرف اضافی بهداشت عمومی اقدامات لازم را در نظر میگیرد و از راه دور آموزش از خانه با استفاده محدود از امکانات مدرسه.

تصمیم نهایی خواهد شد ساخته شده توسط Aug. 1.

آموزشی مسئولان اشاره کرد که ممکن است یک تغییر بیشتری را در خانه آموزش بر اساس توصیه های استانی است که کودکان در خانه بمانند و اگر آنها احساس بیمار یا شرایط بهداشتی اساسی.

انتاریو

در حالی که دولت استانی است “نهایی سلامت پروتکل” برای از سرگیری مدرسه در ماه سپتامبر Ontario مدارس نیز خواسته شده است برای آماده سازی سه برنامه های جداگانه برای از سرگیری کلاس.

این مدل شامل آموزش آنلاین تنها یک مدل ترکیبی با کودکان با حضور در کلاس های حضوری متناوب در روز یا هفته و تمام وقت از سرگیری فرد در آموزش.

انتاریو مدرسه تخته باید تا آگوست ، 4 به ارائه این برنامه. اما مقامات وعده داده اند راهنمایی بیشتر در کلاس سرگیری این هفته از جمله “مطابق استانداردهای” برای اجرا در سطح استان در چیزهایی مانند ترتیبات صندلی و ماسک پوشیدن.

در حالی که لیگ برتر داگ فورد گفته است که او می خواهد دانش آموزان را به بازگشت به مدرسه تمام وقت در ماه سپتامبر ارائه آن را بی خطر است برای انجام این کار, او همچنین پیشنهاد پدر و مادر بود باز به ایده های نامتعارف به نگه داشتن بچه ها امن مانند برگزاری کلاس در خارج از منزل.

کبک

با تمام زمان کلاس های تنظیم رزومه کاری در ماه سپتامبر کبک طرح شامل تقسیم کلاس به کلاس 9 به “حباب” گروه تا شش دانش آموزانی که نمی خواهد که به لحاظ جسمی فاصله از یکدیگر.

این حباب گروه را مجبور به حفظ دو متر فاصله از سایر دانش آموزان و کارکنان در هر زمان ممکن است. معلمان حرکت بین کلاس های درس بر اساس موضوع در حال تدریس و دانش آموزان باقی خواهد ماند در همان کلاس درس.

دانش آموزان در کلاس های 10 و 11 می توانید به یکی از دو شکل خود را حباب و حضور در مدرسه تمام وقت و یا استفاده متناوب برنامه حضور در مدرسه حداقل هر روز دوم با همان کلاس از دانش آموزان در حالی که شرکت در در-صفحه اصلی یادگیری است.

این هنوز روشن نیست که آیا کل “حباب” از دانش آموزان می خواهد به خانه فرستاد اگر یکی بیمار شود و یا اگر کسی در خانواده یکی از دانش آموزان بیمار است.

نیوبرانزویک

در نیوبرانزویک تمام وقت یادگیری اجباری خواهد بود اما نگاه متفاوت بسته به یک دانش آموز سطح کلاس.

دانش آموزان از مهد کودک تا کلاس 8 حضور در مدرسه تمام وقت در گروه های تا 15. آن گروه خواهد شد و حضور در کلاس معاشرت و ورود به مدرسه با هم حفظ فاصله از گروه های دیگر.

دبیرستان دانش آموزان را ملزم به حضور در کلاس حداقل از هر روز دیگر با کاهش اندازه کلاس. این استان همچنین ارائه حمایت های مالی برای دانش آموزان خود را برای خرید لپ تاپ را به کلاس.

نوا اسکوشیا

همه دانش آموزان در نوا اسکوشیا را به مدرسه بازگشت در ماه سپتامبر با افزایش سلامت و ایمنی پروتکل های. کلاس های درس را نیز تجدید سازمان برای افزایش فاصله و کلاس های درمان خواهد شد و به عنوان یک حباب برای به حداقل رساندن تماس با دیگر دانش آموزان است.

در مدرسه مجامع و اجتماعات بزرگ نمی شود مجاز است. و همچنین سالن های غذاخوری و برنامه های غذایی را ارائه غذا به دانشجویان و دانش آموزان را به خوردن ناهار سر میز.

دبیرستان دانش آموزان را ملزم به پوشیدن ماسک در مدرسه فضای اجتماعی که در آن فاصله ممکن است مانند در راهروها و فضاهای عمومی. ماسک نخواهد بود اجباری در کلاس.

جزیره پرنس ادوارد

تمام وقت کلاس را نیز در سر P. E. I. جایی که کارکنان دریافت آموزش در مورد چگونه به حفظ سلامت و پروتکل های ایمنی در کلاس های درس برای کاهش عفونت.

پدر و مادر بودن را تشویق به رانندگی بچه های خود را به و از مدرسه به کاهش تعداد مسافران در اتوبوس مدرسه. افت و وانت بار به عنوان به خوبی به عنوان ناهار استراحت و زنگ تفریح را نیز مبهوت به جلوگیری از ازدحام.

هنگامی که در دسترس کلاس اندازه کاهش خواهد یافت به منظور تطبیق فاصله و دانش آموزان را در گروه یا حباب.

نیوفاندلند و لابرادور

نیوفاندلند و لابرادور را بازگشت به مدرسه برنامه با هدف بازگشت به صورت تمام وقت در کلاس حضور و غیاب با گزینه بازگشت به آموزش از راه دور و یا مدل هیبرید اگر COVID-19 خطر را افزایش می دهد.

فردی مناطق آموزش و پرورش تعیین خواهد کرد چه حالات بهترین کار خود را برای مدارس و مسئول پیکربندی کلاس های درس و فضاهای دیگر برای حفظ فاصله فیزیکی و توسعه پروتکل های بهداشت و جداسازی دانش آموزان که بیمار شدن.

وزارت آموزش و پرورش با هدف محدود کردن کلاس درس حضور به 50 درصد زمانی که COVID-19 خطر در نظر گرفته شده است کم تا متوسط. اولویت داده خواهد شد و به دانش آموزان کودکستان تا کلاس 6 بچه که نیازهای ویژه دارند و برای کودکان ضروری کارگران است.

دانش آموزان و کارکنان نیز خواهد شد نیاز به رفتن بیش از یک COVID-19 قرار گرفتن در معرض و علامت چک لیست قبل از ورود به مدرسه است.

سرزمین

در نوناووت مدارس را بازگشایی در ماه سپتامبر با کمی تغییرات ارائه شده این سرزمین همچنان به صورت رایگان از COVID-19.

در مناطق شمال غربی مدرسه تنظیم شده است برای از سرگیری اما دانش آموزان و کارکنان را تحت روزانه COVID-19 غربالگری و حفظ فاصله فیزیکی با کمک کلاس درس جدید تنظیمات. خاک نیز موظف مبهوت زنگ تفریح دوره که دانش آموزان پوشیدن ماسک زمانی که در اتوبوس.

در یوکان هر مدرسه خواهد بود مسئول برای تنظیم عملیات به دیدار ولایتی و دستورالعمل ها از جمله فاصله فیزیکی و کاهش اندازه کلاس. مسئولان مدرسه در حال انتظار برای به اشتراک گذاشتن جزئیات بازگشایی با دولت قبل از ماه سپتامبر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de