جهان باید “از خواب بیدار و در نظر گرفتن این ویروس دشمن به دشمن عمومی شماره یک” که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus به خبرنگاران گفت:.

به عنوان اپیدمی فشرده جهان دومین اقتصاد, شرکت های چینی در تلاش برای بازگشت به کار پس از تمدید قمری تعطیلات سال نو صدها نفر از آنها گفت: آنها نیاز به وام های در حال اجرا را به میلیاردها دلار به شناور باقی می ماند.

شرکت اخراج شد ابتدا با وجود اطمینان توسط رئیس جمهور چین که گسترده sackings خواهد بود اجتناب کرد به عنوان زنجیره تامین جهانی شرکت از تولید کنندگان ماشین برای گوشی های هوشمند سازان پاره شده.

چین مهمترین پزشکی مشاور در شیوع زونگ, اتباع, به رویترز گفت تعداد موارد جدید در حال سقوط بودند در برخی از استانها و هوا اپیدمی خواهد اوج این ماه است.

“من امیدوارم که این شیوع و یا این رویداد ممکن است در چیزی شبیه مارس” اضافه شده زونگ, 83, متخصص اپیدمیولوژی که موفق به کسب شهرت برای نقش خود در مبارزه با شیوع سندرم حاد تنفسی در سال 2003.

که گفت: 1,017 نفر مردهاند که در آن وجود دارد 42,708 موارد است.

تنها 319 موارد تایید شده اند در 24 سایر کشورها و سرزمین های خارج از سرزمین اصلی چین با مرگ دو نفر در هنگ کنگ و دیگر در فیلیپین.

سهام جهان که تا به حال دیده می شود دور از selloffs با توجه به کروناویروس’ تاثیر بر اقتصاد چین و اثرات موج دار شدن دور دنیا رسید به رکوردهای صعودی جدید در زونگ نظرات.

بانک مرکزی انگلیس مارک کارنی گفت: مالی سرريز از شیوع نگاه containable و خروجی از دست داده و به بیماری های همه گیر تمایل به بهبود در چهارم پس از آن اما افزود که هنوز زود برای قضاوت در مورد تاثیر اقتصادی.

Chinese President Xi Jinping inspects the novel coronavirus prevention and control work at Anhuali Community in Beijing, China, February 10, 2020. Xinhua via REUTERS

رئیس جمهور چین بازرسی رمان coronavirus پیشگیری و کنترل کار در Anhuali جامعه در پکن, چین, فوریه 10 سال 2020 است. رادیو فردا از طریق رادیو فردا

چین هنوز در “اورژانس” – که

Tedros کمتر بود خوش مشرب و گفت coronavirus باید به عنوان شبیه به یک حمله تروریستی است.

“به صداقت یک ویروس قوی تر است در ایجاد, سیاسی, اجتماعی و اقتصادی تحول بیش از هر حمله تروریستی,” او گفت:. “این بدترین دشمن شما می توانید تصور کنید”

اولین واکسن 18 ماه دور گفت که رئیس اتحادیهی جهانی وحدت برای جلوگیری از “به مراتب بیشتر موارد و به مراتب هزینه های بالاتر” از بیماری – در حال حاضر رسما به نام COVID-19.

با سفر محدودیت مستندات و تولید سیستم های تعلیق همه تاثیر اقتصاد چین بسیاری در تلاش بودند به محاسبه و پیش بینی احتمال تاثیر است.

جی پی مورگان تحلیلگران کاهش داد و پیش بینی ها برای رشد این سه ماهه گفت: شیوع کرده بود “به طور کامل تغییر پویایی” از اقتصاد آن است.

سرمایه گذاری بانک Nomura به گفته تحلیلگران این ویروس به نظر می رسید که تا به حال “تاثیر مخربی” در اقتصاد چین در ماه های ژانویه و فوریه با بازار “به طور قابل توجهی کم بها دادن” اختلال.

نروژ بزرگترین مستقل انرژی مشاوره Rystad انرژی پیش بینی شیوع بیماری را کاهش رشد تقاضای جهانی نفت یک چهارم این سال است. اما دو مقامات رسمی اتحادیه اروپا گفت: تاثیر بر روی بلوک از آسیب به اقتصاد چین خواهد بود “حاشیه”.

در داخل چین بیش از 300 شرکت به دنبال وام های بانکی در مجموع 57.4 میلیارد یوان ($8.2 میلیارد دلار) برای کمک به کنار آمدن با اختلال منابع بانکی گفت.

وام گیرندگان بالقوه شامل مواد غذایی و تحویل لوله Meituan Dianping گوشی های هوشمند ساز Xiaomi پارسیان و سوار-نقطه ارائه دهنده دیدی Chuxing Technology Co.

Family members of passengers onboard the cruise ship Diamond Princess, where dozens of passengers were tested positive for coronavirus, wave and talk to them on the phone at Daikoku Pier Cruise Terminal in Yokohama, Japan February 11, 2020. Reuters

اعضای خانواده از مسافر کشتی کروز الماس شاهزاده که در آن ده ها تن از مسافران شد تست مثبت برای coronavirus موج و صحبت کردن در تلفن به آنها در Daikoku اسکله کروز ترمینال یوکوهاما در ژاپن 11 فوریه سال 2020 است. ایسنا

کارگران آسیب دیده

شرکت چینی Xinchao رسانه ها گفت: در روز دوشنبه آن را به حال گذاشته شدن 500 نفر و یا فقط بیش از یک دهم از آن نیروی کار و رستوران های زنجیره ای Xibei گفت: آن نگران بود در مورد نحوه پرداخت آن تقریبا 20,000 کارگران است.

مقامات گفتند که رول از اقدامات برای ایجاد ثبات در شغل علاوه بر آنچه قبلا اعلام کاهش نرخ بهره و محرک های مالی طراحی شده برای به حداقل رساندن هر گونه رکود.

بانک جهانی رد هر گونه درمانی جدید وام به چین هر چند کمک های فنی ارائه می گردد.

هوبئی که در آن شبه آنفولانزا ویروس پدید آمده از حیات وحش بازار در استان ووهان باقی مانده در مجازی مستند آن ایستگاه و فرودگاه ها بسته و جاده ها مسدود شده است.

آن اقتدار بهداشت گزارش 2,097 موارد جدید و 103 جدید مرگ و میر در فوریه. 10.

با خشم عمومی افزایش, هوبئی دولت را رد کرد و استانی کمیسیون بهداشت را حزب کمونیست و رئیس ژانگ جین و مدیر لیو Yingzi, دولت, رسانه ها گفت.

واشنگتن که سفر اقدامات را جرم پکن مجاز به خروج داوطلبانه از ما کارمندان دولت و اعضای خانواده از چینی-حکومت هنگ کنگ “از یک فراوانی از احتیاط” وزارت امور خارجه گفت:.

دکتر آنه Schuchat رسمی از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) گفت که او امیدوار است اولین گروه از آمریکایی ها تخلیه از ووهان می شود منتشر شده از خود را قرنطینه در روز سه شنبه.

خاموش ژاپن در بندر یوکوهاما الماس شاهزاده کشتی کروز با 3,700 مسافران و خدمه باقی مانده قرنطینه با تعداد موارد تایید شده در 135.

تایلند گفت: از آن محروم بود مسافران از گرفتن یک کشتی دیگر امریکا هلند خط MS Westerdam حتی اگر هیچ تایید عفونت های یافت شده در هیئت مدیره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو