کاخ سفید پروژه تا 240,000 مرگ مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “زندگی و مرگ” در خطر

واشنگتن — رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار آمریکایی ها به بند به صورت یک “جهنم بد دو هفته” پیش رو که کاخ سفید پیش بینی می تواند وجود داشته باشد 100,000 به 240,000 مرگ و میر در ایالات متحده از این بیماری همه گیر کوروناویروس حتی اگر زمان اجتماعی فاصله دستورالعمل نگهداری می شوند.

مقامات بهداشت عمومی تاکید کرد که این روز را شماره می تواند کمتر باشد اگر مردم در سراسر کشور تحمل پایین در نگه داشتن فاصله آنها از یکدیگر است.

“ما واقعا معتقدم که ما می توانید انجام دهید خیلی بهتر از آن گفت:” دکتر دبورا Birx co-ordinator کاخ سفید coronavirus نیروی کار. که نیاز به همه آمریکایی ها را به طور جدی نقش خود را در جلوگیری از گسترش بیماری ،

اضافه Dr. Anthony Fauci, دولت بالا بیماری های عفونی, متخصص “این شماره است که ما نیاز به پیش بینی اما ما لزوما مجبور به قبول آن به عنوان اجتناب ناپذیر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن آن را به نام “یک مسئله مرگ و زندگی” برای آمریکایی ها به توجه دولت او دستورالعمل و پیش بینی کرد این کشور به زودی خواهد دید “نور در انتهای تونل” در یک بیماری همه گیر است که در ایالات متحده نیز آلوده کرده است در مورد 190,000 نفر کشته و حدود 4000 نفر با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

“من می خواهم هر آمریکایی به آماده برای روز سخت که پیش رو” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“این است برای رفتن به یکی از خشنترین دو یا سه هفته که ما تا کنون در کشور ما” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “ما در حال رفتن به از دست دادن هزاران نفر از مردم است.”

فک انداختن بینی گذاشته شد در طول یک گریم دو ساعته در کاخ سفید جلسه. مقامات توصیف مرگ و میر است که در بهترین سناریو به احتمال زیاد بیشتر از بیشتر از 53,000 آمریکا زندگی می کند از دست رفته در طول جنگ جهانی اول و مدل بالا پایان نزدیک قلمرو امکان است که آمریکایی ها دست به این ویروس می تواند رویکرد 291,000 آمریکایی کشته شده در میدان جنگ و در طول جنگ جهانی دوم است.

“وجود دارد هیچ سحر و جادو گلوله” Birx گفت. “وجود دارد هیچ سحر و جادو واکسن یا درمانی. آن را فقط به رفتارهای. هر یک از ما رفتارهای ترجمه به چیزی است که تغییرات این دوره از ویروسی همه گیر.”

Fauci به نام شماره های “جدی” و از مردم آمریکا خواست “گام در شتاب دهنده” با جمعی خود را کاهش تلاش.

“ما در حال ادامه برای دیدن همه چیز به تا” Fauci گفت. “ما نمی توانیم منصرف شود که به دلیل کاهش است و در واقع کار و کار خواهد کرد.”

Birx گفت: همه گیر پیش بینی در ابتدا پیش بینی 1.5 میلیون تا 2.2 میلیون مرگ و میر در ایالات متحده است که مورد بدترین سناریو بدون تلاش به سرعت گسترش coronavirus از طریق اجتماعی فاصله. او افزود که هنوز دیده می شود سنبله در موارد به نیویورک می تواند اقدام به پهن کردن منحنی افزایش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر.

آن را نه تنها اجتماعی فاصله است که می تواند تفاوت بلکه از کوره در رفته تلاش های بیمارستان های کشور را به آماده شدن برای یورش به طور جدی بیمار بیماران. آمادگی بیمارستان ها بیشتر شانس زندگی را نجات داد.

نیز وجود دارد یک کارت وحشی وقتی که می آید به درمان: آیا داروی آزمایشی ترکیب مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ — یک دارو برای مالاریا و یک آنتی بیوتیک — خواهد شد در واقع یک تفاوت. که ترکیبی است که در حال حاضر در حال استفاده بر روی هزاران نفر از بیماران و Fauci گفت که او می خواهم برای دیدن یک آزمون دقیق از اثربخشی آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر آمد پس از او یکشنبه اعلام کرد که او به گسترش مارس 30 اجتماعی فاصله دستورالعمل که توصیه آمریکایی ها به بس همایش بزرگ کار از خانه به حالت تعلیق در محل آموزش در مدارس و بیشتر در سراسر کشور تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

آن را ناگهانی معکوس برای حزب جمهوری خواه رئیس جمهور که صرف مقدار از هفته گذشته با هدف قرار دادن 12 آوریل به عنوان روز او می خواست برای دیدن آمریکایی ها “بسته pews” برای عید پاک یکشنبه خدمات.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام اطلاعات “بسیار جدی” گفت: آن درک خود را که 100000 مرگ و میر بود و حداقل آن خواهد بود دشوار است برای جلوگیری از. او همچنین به دنبال بازنویسی گذشته خود را به حداقل رساندن شیوع گفته او را رد کرد و کسانی که در مقایسه با کروناویروس جدید به آنفولانزا که در واقع او بارها و بارها انجام داده است.

“این می تواند جهنم بد دو هفته”‘ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. او افزود: “شما می دانید 100,000 است با توجه به مدل سازی بسیار کم تعداد است. در واقع زمانی که من برای اولین بار دیدم شماره … آنها گفت که بعید است شما قادر خواهید بود برای رسیدن به آن. ما باید برای دیدن اما من فکر می کنم ما در حال انجام بهتر از آن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بازی کردن نگرانی از نیویورک اندرو کومو و دیگر فرمانداران که کشورهای خود را’ بیمارستان ها به اندازه کافی ندارد هواکش برای درمان یک پیش بینی له از بیماران. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت فدرال در حال حاضر دارای یک مخزن 10000 هواکش که قصد دارد در توزیع به عنوان مورد نیاز است.

“در حال حاضر زمانی که موج رخ می دهد اگر آن رخ می دهد نسبتا به طور مساوی ما قادر خواهید بود برای توزیع آنها بسیار به سرعت قبل از آنها نیاز به آنها را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما ما می خواهید به رزرو در حال حاضر. این مانند در اختیار داشتن ذخایر نفت.”

Birx گفت: تجارب واشنگتن و کالیفرنیا به او امیدواریم که کشورهای دیگر می توانند در این coronavirus تحت کنترل از طریق اجتماعی فاصله. چرا که آنها به سرعت نقل مکان کرد برای جلوگیری از زود خوشه coronavirus با بستن مدارس و ترغیب مردم به کار از خانه منع اجتماعات بزرگ و دیگر اقدامات در حال حاضر آشنا برای اکثر آمریکایی ها او اشاره کرد.

من اطمینان دارم با نگاه به سیاتل خط,” او اضافه شده است. “کالیفرنیا و واشنگتن واکنش نشان داد خیلی زود به این.” بسیاری دیگر از کشورها و دولت های محلی در حال حاضر سفت کنترل در محل در تحرک و تجمعات.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را نیز بخواهید فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اجازه می دهد تا اتصال دو کشتی کروز با مسافران که در تماس با بیماران مبتلا به COVID-19. مسافران مشتاق به پیاده پس از رسیدن به فلوریدا اما DeSantis گفت: دولت منابع مراقبت های بهداشتی در حال حاضر کشیده بیش از حد نازک را در یک کشتی coronavirus caseload.

“آنها در حال مرگ در کشتی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من قصد دارم به انجام آنچه درست است نه تنها برای ما بلکه بشریت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او برنامه ریزی شده برای محدود کردن سفر خود برای ماه های آینده و ماندن نزدیک به کاخ سفید برای حفاظت از سلامت خود را. رئیس جمهور نشده برگزار می شود یکی از امضا بزرگ-ورزشگاه تظاهرات از اوایل ماه مارس بعید است او می تواند برگزاری یک دیگر در هر زمان به زودی.

“من فکر می کنم این مهم است که من سالم باقی می ماند. من واقعا نمی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “بنابراین برای اکثر ما ماندن در اینجا.”

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد و پس از یکی دیگر نگران روز برای بازار سهام است که در یک سقوط آزاد به عنوان coronavirus زمین اقتصاد نزدیک به توقف و ترک میلیون ها نفر از مردم بیکار. میانگین صنعتی داو جونز سقوط بیش از 400 امتیاز و یا تقریبا 1.9% به مهر و موم بدترین سه ماهه اول پایان آن 135 سال سابقه.

اصلاح:

این داستان درست شده است به می گویند روز شنبه نه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im