خلاف کاران می گوید کارگران در خانه های سالمندان نیست با توجه دنده محافظ

تورنتو — یک کارگر حمایت شخصی دلسوز برای کسانی که بیشتر در معرض خطر مرگ از COVID-19 می گوید او و همکارانش نیست که با توجه به مناسب تجهیزات حفاظتی برای جلوگیری از شیوع.

موسس که اخبار CTV خواستار جولی گفت: این مشکل نیست عدم دنده محافظ مانند ماسک صورت, اما یک نگرانی رو به رشد در میان مدیریت است که چنین تجهیزات باید انبار در صورت کمبود.

“آن وجود دارد. آنها قفل آن را در زیرزمین. آنها می گویند که آنها در حال صرفه جویی در آن را” جولی گفت. “من مجاز به قرار دادن بر روی یک ماسک برای کمک به کسی که به سرفه است.”

شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات در سراسر کشور ثابت کرده اند کشنده است. کانادا اولین مرگ ناشی از COVID-19 صورت گرفت در دراز مدت مراقبت از تسهیلات در B. C. در Bobcaygeon, Ont., 13 ساکنان کشته و بیش از نیمی از کارکنان در حال حاضر علائم.

جولی ترس است که بدون ماسک صورت او می تواند ندانسته گسترش این ویروس از یکی از ساکنان به بعد.

یک بسته Facebook صفحه شخصی برای حمایت از کارگران تقویت نگرانی خود را. کارگران باید شرح داده شده در یک سری از پست ها نداشتن تجهیزات کافی برای نگه داشتن ساکنان و خود را امن است.

با شیوع گزارش شده در دراز مدت مراقبت از خانه های سراسر کشور جولی نگران است که این بحران ملی فقط بدتر خواهد شد.

“کانادا در حال رفتن به بعدی Bobcaygeon. آن را تنها یک موضوع از زمان” جولی گفت.

“نگاه به آنچه اتفاق افتاده است در اسپانیا. افراد مسن در بر داشت رها شده و مرده است. این چیزی است که اتفاق می افتد در اینجا چون یک نفر خواهد بود بیش از حد ترس برای رفتن به محل کار. یا دو نفر خواهد بود بیش از حد بیمار برای رفتن به محل کار و وجود خواهد داشت هیچ کس سمت چپ.”

Martha Stewart رئیس SEIU, بهداشت و درمان, یک اتحادیه به نمایندگی از بیش از 60 ، 000 بهداشت و درمان کارگران ابراز نگرانی برای کسانی که مشغول به کار در دراز مدت مراقبت از خانه.

“آنها مانند آتش نشانی رفتن به یک آتش بدون تجهیزات. آنها وحشت زده” استوارت گفت.

در انتاریو بخشنامه شده است تنها به ارائه تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE زمانی که یک مورد تایید شده است.

“ما باید مطمئن شوید که ما در حال انجام یک عرضه است. هنگامی که وجود دارد یک حس دلهره در که ما درک می کنیم اما ما باید عاقلانه در استفاده ما از آن گفت:” انتاریو افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دیوید ویلیامز.

جولی گفت که با صحبت کردن او امیدوار است به منظور بالا بردن آگاهی در مورد آنچه که او می گوید که اتفاق می افتد در خط مقدم از بحران است.

“گرفتن پدربزرگ و مادربزرگ خود را آماده برای روز حمام, حمام کردن, آنها, تغذیه آنها از ترس در حال حاضر. که ما آن را به کمک به آنها را اما هیچ کس گوش به ما. هیچ کس مراقبت.”

از سه شنبه 8,591 مردم باید آزمایش مثبت برای این ویروس در کانادا و 101 بیماران فوت کرده اند.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im