در حالی که coronavirus شدت گرفتن بیت کوین ساخته شده است یک جهش به سمت جریان اصلی

هر کسی برگزاری bitcoin را به تماشای بازار با زنگ در هفته های اخیر. مجازی ارز قیمت که دیگر cryptocurrencies مانند ethereum و litecoin تا حد زیادی دنبال کاهش یافت بیش از US$10,000 (£8,206) در اواسط ماه فوریه به طور خلاصه در زیر US$4,000 در مارس 13. با وجود دوره نقاهت به اواسط US$6,000 s در زمان نوشتن برخی از doomsayers حتی تعجب که آیا بیت کوین به زودی مارپیچی به سه چهره.

برای اضافه کردن به دل تنگی این تغییرات باید به طور گسترده تقلید کسانی که از بازار سهام به سرمایه گذاران برای اولین بار دست پاچه در مورد کوروناویروس تنها تا حدودی اطمینان توسط دولت ایالات متحده آمریکا 2 تریلیون دلار محرک های مالی بسته برای فعال کردن اقتصاد است. این الگوی مشابه است شک و تردید در باور رایج در cryptocurrency صنعت است که این دارایی ها را به عنوان یک “پناهگاه امن” در طول رکود با حرکت در جهت مخالف به بازار به عنوان یک کل. برای بسیاری از crypto-علاقه مندان به این بود که یکی از جاذبه های اصلی برای خرید این ارز.

بیت کوین در مقابل S&P 500

بیت کوین = blue; S&P 500 = red. تجارت نمایش

این در حالی است که این آشکار تر تشویق روند جذب کرده است توجه بسیار کمتر است. داشتن ممنوع cryptocurrencies در گذشته و یا حاضر به اذعان آنها را به عنوان پول کشورهای مختلف را به طور ناگهانی شروع به رسمیت شناختن آنها در قوانین مالی و دادگاه. این به خوبی می تواند علامت یک تغییر مهم برای این دارایی های دیجیتال نسبت به جریان اصلی.

شروع اسلحه

انگیزه برای این تغییرات شده است استانداردهای جهانی برای ضد پول شویی و مبارزه با تروریسم تعیین شده توسط جهانی ناظر مالی اقدامات Task Force (FATF). قوانین ارائه مفید می دانید-شما-مشتری/ضد پول شویی چارچوب cryptocurrency معاملات آن وجود نداشت قبلا بودند و به همین دلیل بسیاری از کشورها اجازه نمی دهد آنها را.

در فوریه 26, یک دادگاه حکم داد که یک وام مربوط به بیت کوین یک مصرف کننده وام. این به معنای قرار دادن بیت کوین در همان براکت به عنوان پول و دیگر دارایی های مالی در فرانسه برای اولین بار کاربران اطمینان بخش است که آنها را به لذت بردن از همان تحت حمایت قانون است.

دو روز بعد خدمات مالی تنظیم کننده در ابوظبی اصلاح آن مجازی دارایی قانون به چین با FATF استاندارد. آلمان مالی تنظیم کننده BaFin به دنبال کت و شلوار در مارس 2, مدت کوتاهی پس از کره جنوبی قانونگذاران. داشتن ممنوع ناشناس cryptocurrency معاملات چند سال قبل این است که تغییر کامل مسیر از سئول. در میان چیزهای دیگر مبادلات را مجبور به باز کردن یک نام واقعی حساب بانکی با یک مجاز, کره ای, بانک که باید اطمینان بسیاری از سرمایه گذاران که می توان آنها را با خیال راحت.

مجلس ملی در سئول رای به تغییر قوانین در اطراف cryptocurrency. سازمان حفاظت محیط زیست

هند ساخته شده قابل مقایسه U-نوبه خود در مارس 10 هنگامی که آن دیوان عالی کشور بانک مرکزی 2018 ممنوعیت بانک ها معاملات با cryptocurrency شرکت. این حرکت تا به حال منجر به سقوط شدید در استفاده از cryptocurrencies در کشور است.

سرانجام در مارس 16 زیمبابوه اعلام کرده است که در حال توسعه یک چارچوب قانونی برای cryptocurrencies خواهد شد که ایجاد یک روش مشخص برای شرکت برای تبدیل شدن به سازگار با این کشور مقررات مالی و لذا مجاز به انجام کسب و کار با بانک. این بیش از حد معکوس یک 2018 بان.

آنچه در حال حاضر

بسیاری از این حرکت شده است پیش از ماه ژوئن آخرین مهلت برای دریافت در خط با FATF استاندارد. در مجموع 37 کشور در حال FATF اعضا از جمله بریتانیا و ایالات متحده و بیشتر انتظار می رود برای ورود به همان قوانین در ماه های آینده.

بنابراین در حالی که بسیاری از سرمایه گذاران بیت کوین و دیگر cryptocurrencies را متحمل ضرر و زیان بزرگ در ماه گذشته وضعیت این کلاس دارایی در جریان اصلی سرمایه گذاری به نظر می رسد به طور فزاینده ای مطمئن است. قوانین جدید روشن شدن وضعیت cryptocurrency مبادلات و دیگر شرکت های ارائه خدمات در این فضا آن را بسیار آسان تر برای آنها را به داد و ستد با بانک ها – و با گسترش هر کس دیگری.

آن را تقریبا به طور قطع به این معنی است که بیت کوین و دیگر cryptocurrencies احتمالا کشته نمی شود خاموش توسط COVID-19 بحران یا در واقع هر بازار دیگر رویداد. با رشد بازار در رمزنگاری وام دهی این خدمات نگاه pivotally قرار است به جای بانکداری سنتی خدمات در سال آینده. اگر بیشتر کشورهای مشابه حرکت به آنهایی که من برجسته بالا crypto-دارایی می تواند حتی تبدیل به تثبیت در مالی اصلی بسیار به زودی.

تنها نکته این است که این دور از آنچه سازندگان crypto جنبش گیراندم که بیت کوین در اصل راه اندازی در سال 2009. بیت کوین قرار بود برای آزادی جهان از سیستم مالی و نخبگان است که کنترل آن است. در حال حاضر آن است که به خوبی در راه به آغوش بودن آنها را به جای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو