‘که در آن فاجعه واقعا دروغ’: بحران در کانادا را در دراز مدت مراقبت از خانه

تورنتو — رمان coronavirus همه گیر است که هدف قرار دادن طولانی مدت مراقبت از خانه در کانادا بسیار سخت تر از در کشورهای دیگر که چنین اطلاعات به راحتی در دسترس با توجه به تحقیقات جدید.

یک گزارش منتشر شده در یکشنبه بین المللی مراقبت دراز مدت سیاست های شبکه (ILTCPN) در بر داشت که کسانی که زندگی می کنند در دراز مدت مراقبت از خانه شامل 62 درصد از کانادا COVID-19-مربوط به مرگ و میر – بالاترین به اشتراک گذاری در هر یک از 13 کشور آن را مورد مطالعه قرار گرفتند. این گزارش شامل آمریکا و انگلیس و یا ایتالیا که در آن محققان گفت: مرگ و میر نیست شکسته در این راه در اطلاعات عمومی اما آیا شامل سخت-آمار سازمان ملل از آلمان و فرانسه است.

شاخص های دیگر, اما نشان می دهد ILTCPN گزارش تنها ممکن است گرفتن بخشی از بحران بازی کردن در کانادا ارشد مراقبت امکانات. این آژانس بهداشت عمومی کانادا روز سه شنبه گفت که COVID-19 شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از خانه های مسئول 82 درصد از coronavirus مربوط به مرگ و میر در کانادا.

“ما شاهد آن هستیم که کانون این بیماری همه گیر شده است در دراز مدت مراقبت از خانه ها در سراسر کشور” دکتر سمیر سینها, مدیر سالمندان در بیمارستان کوه سینا در تورنتو گفت: CTV خود را صبح روز چهارشنبه.

چرا که آنها بیشتر در معرض خطر?

مراقبت دراز مدت خانه های به خصوص مستعد ابتلا به بیماری های ویروسی برای مقدار زیادی از دلایل روشن از جمله این که خود سالمندان ساکن هستند بیشتر احتمال دارد به ضعف سيستم ايمنی و فوق العاده آسیب پذیر به ویروس.

فدرال آمار که نشان می دهد که کسانی که 60 سال سن و یا بالاتر را تا 36 درصد از کانادا در مجموع COVID-19 caseload اما 67 درصد از تمام بستری شدن در بیمارستان و 95 درصد از تمام مرگ و میر.

فراتر از آن است که هر چند نگه داشتن تعداد زیادی از مردم در یک فضای محدود ایجاد شرایط است که آن را آسان تر برای یک ویروس به رشد است.

اما درست است که در سراسر جهان تا چه توضیح می دهد که کانادا اعداد ؟

یک توضیح در واقع منعکس کننده خوبی در کانادا به طور کلی از دست زدن به این بیماری همه گیر. داشتن بالاترین نرخ COVID-19 موارد در دراز مدت مراقبت از خانه بدان معنی است که ما باید کمترین رای از موارد خارج از این تاسیسات – هر چند که باعث می شود نرخ نسبتا بالا در دراز مدت مراقبت از خانه ایستادگی کردن و حتی بیشتر.

“حتی کمی جامعه انتقال ما تا به حال شده است قادر به گرفتن و گسترش به اطراف و گسترش بین خانه” سینها گفت.

“که در آن تراژدی واقعا دروغ در کانادا.”

سینها را توضیح چگونه COVID-19 می تواند بسیار مخرب در دراز مدت مراقبت از خانه در حالی که بقیه کشور خودداری کرده است که چنین آمار پژواک که از بسیاری از دیگران که از نزدیک با مسئله مورد مطالعه. او گفت: کانادا ارشد-بخش مراقبتهای طولانی تلاش underfunding و غفلت منجر به عواقب که شامل کارگران شاغل بودن در خانه های متعدد و غالبا در حال حرکت بین آنها را و آن را آسان تر به گسترش یک ویروس از یکی از تسهیلات خود را به دیگری.

علاوه بر این او گفت: کسانی که شاغل در دراز مدت مراقبت از خانه ها اغلب پرداخت می شود به طور قابل توجهی کمتر از آنها خواهد بود به انجام وظایف در بیمارستان است و ممکن است دریافت مزایای یا روز پرداخت می شود بیمار – معنی آنها ممکن است کمتر احتمال دارد به دور ماندن از کار حتی زمانی که آنها احساس بیمار.

‘یک بازی CATCH-UP’

غفلت از مراقبت دراز مدت خانه یک نگرانی در سراسر کشور اما تاثیر COVID-19 داشتن در سالمندان’ خوابگاه های قابل ملاحظه ای متفاوت در نقاط مختلف کانادا.

با توجه به موسسه ملی پیری در دانشگاه رایرسون در تورنتو بیش از 80 درصد از COVID-19 مرگ و میر در انتاریو می تواند مربوط به مراقبت طولانی مدت خانه. کبک مشابه شکل و 35 41 مرگ و میر در نوا اسکوشیا متصل به یکی از طولانی مدت مراقبت در منزل در هالیفاکس. مرگ عوارض در دراز مدت مراقبت از خانه ها در سه استان در حال افزایش است و حتی به عنوان منحنی به نظر می رسد مسطح خارج از خانه.

انتاریو و کبک را حتی در ارتش به نام برای کمک به تقویت صفوف کارگران خط مقدم در سخت ترین-آمار دراز مدت مراقبت از خانه.

در طرف دیگر این کشور هر چند در دراز مدت مراقبت از خانه به نظر می رسد شده اند تا حدودی در امان ماند. در میلاد وجود داشته است 74 مرگ و میر مرتبط با چنین امکانات از شنبه – هنوز یک نسبت بالا از کل مرگ و میر, اما به هیچ وجه نزدیک به عنوان بسیاری از سرانه در استان های شرقی.

B. C., سایت اول اعلام COVID-19 شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از خانه در کانادا در مارس 5 و مرگ مرتبط برای دراز مدت مراقبت از خانه در 8 مارس. پس از آن سینها گفت: این استان نقل مکان کرد و سریع برای محافظت از کسانی که زندگی و کار در دراز مدت مراقبت از خانه قبل از COVID-19 در زمان نگه دارید و در جای دیگر در کشور است.

“در واقع آنها بودند که اکثر قاطع و سریع به عمل” گفت و اشاره کرد که الزامات مورد نیاز برای مراقبان به پوشیدن ماسک های جراحی و ممنوعیت کار در خانه های متعدد به اثر رفت در B. C. در ماه مارس است.

انتاریو و کبک بودند آهسته به اقدامات مشابه سینها گفت و نوا اسکوشیا کندتر بود هنوز.

“کسانی که در استان هستند و همه یک بازی catch-up,” او گفت:.

“این یک ویروس روی حیله و تزویر است که ما نیاز به جدی. نمی توانیم بیش از نیمی از اقدامات زمانی که ما در حال تلاش برای مبارزه با COVID-19.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net