که در آن برای رفتن نیست: یک مسافر راهنمای اجتناب از coronavirus نقاط داغ

تورنتو — دولت فدرال صادر کرده است یک مشاوره سفر به کره جنوبی, اصرار کانادایی برای جلوگیری از بازدید از دو شهر که در آن COVID-19 را مطرح کرد به خصوص مشکل جدی است.

مشورتی که صادر شد جمعه شب آخرین در یک سری از توصیه های دولت صادر کرده است در تلاش برای حفاظت از شهروندان از خطرات غیر ضروری vis-à-vis coronavirus قرار گرفتن در معرض.

در اینجا نگاهی به برخی از کشورها شده است که سخت ترین ضربه ویروس جدید و آنچه که دولت می گوید در مورد سفر به هر یک از آنها.

چین

این کانون شیوع کروناویروس چین دیده می شود تقریبا 80,000 تایید موارد COVID-19 و 2,870 مرگ و میر ناشی از یکشنبه بعد از ظهر.

کانادا صادر مشاوره سفر ترغیب شهروندان برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به چین و به طور کامل اجتناب از همه سفر به استان هوبی که در آن شیوع نشات گرفته است.

دولت همچنین اشاره می کند که هر کسی که بیمار می افتد در حالی که سفر به چین ممکن است مشکل دسترسی به مراقبت های بهداشتی در “موقع مناسب” مد.

هر کسی از بازگشت به کانادا از هوبئی به طور خاص خواسته است به تماس خود را محلی بهداشت عمومی سازمان ظرف مدت 24 ساعت پس از بازگشت آنها و محدود کردن تماس خود را با دیگران برای 14 روز.

قبل از وقوع کانادا توصیه شده بود مسافران به چین محتاط “با توجه به خطر خودسرانه اجرای قوانین محلی است.” این جمله بندی معرفی شد در سال 2019 پس از دستگیری مایکل Kovrig و مایکل Spavor و اعطای مجازات اعدام به رابرت سچللنبرگ-همه شهروندان کانادا-و ناپدید شده است در هفته های اخیر.

کره جنوبی

Coronavirus فعالیت در کره جنوبی به طور قابل توجهی افزایش یافت بیش از دو هفته گذشته با این کشور در حال حاضر گزارش بیش از 3500 موارد و 17 مرگ و میر.

بسیاری از این موارد در حال خوشه در اطراف شهرهای Cheongdo و دائگو در کشور را به جنوب شرقی است. کانادا صادر مشاوره سفر به این دو شهر توصیه که غیر سفر ضروری اجتناب شود و هر کسی در حال حاضر در منطقه در نظر ترک.

برای بقیه کشور دولت نشان می دهد هر گونه کانادا بازدید کنندگان ورزش سطح بالا از احتیاط و تمرین اقدامات خاص مانند اجتناب از جمعیت و اغلب شستن دست. موارد COVID-19 گزارش شده در همه استان ها از کره جنوبی.

ایتالیا

سخت ترین-آمار کشور در اروپا بر اساس گزارش آمار ایتالیا دیده می شود بیش از 1500 coronavirus عفونت و 34 مرگ و میر.

افزایش سریع است که هنوز هم اتفاق می افتند این آخر هفته منجر به ترس از آسیب شدید به این کشور در صنعت گردشگری و به تبع آن کل اقتصاد است.

ایالات متحده صادر سطح سه مشاوره سفر – دوم-بالاترین در زرادخانه خود را – برای ایتالیا در شب جمعه.

کانادا هنوز به دنبال کت و شلوار. از بعد از ظهر یکشنبه خود هدایت باقی مانده است که کانادایی ها می تواند سفر به بسیاری از ایتالیا به صورت عادی و تنها نیاز به احتیاط در این کشور ،

ایالات متحده شده است تهاجمی تر از کانادا در صدور coronavirus مرتبط با مشاوره های مسافرتی نیز ترغیب شهروندان برای جلوگیری از سفر به چین و غیر ضروری سفر به تمام کره جنوبی.

ایران

رسمی ایران گزارش کرده است 978 موارد COVID-19 و 54 از آنها کشنده است.

وجود دارد, اما گمانه زنی های زیادی است که تعداد واقعی کسانی که آلوده ممکن است به طور قابل توجهی بالاتر است. مقامات گفتند این آخر هفته که آنها در حال آماده سازی برای تست “دهها هزار نفر” از ایرانیان برای ویروس.

ایران دارای بالاترین تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر در خارج از چین و دولت گفته است که تعداد موارد عفونت ممکن است با افزایش سرعت به عنوان تست نورد به بیماران بیشتر است.

کانادا در حال حاضر قابل توجهی مشاوره های مسافرتی در محل برای ایران قبل از گسترش COVID-19. دولت نشان می دهد اجتناب از سفر به Sistar-استان بلوچستان و مناطق همراه ایران در مرز با افغانستان و عراق و همچنین اجتناب از غیر ضروری سفر به سایر نقاط کشور است.

این هشدارها باید به روز رسانی نشده است به دلیل coronavirus تهدید اگر چه دولت هشدار می دهند که خطر ابتلا به بیماری را افزایش می دهد بعد از این ماه در طول ایرانی جدید سال نو.

ژاپن

اثرات COVID-19 در ژاپن شده اند نسبتا خفیف در مقایسه با دیگر توسعه یافته کشور با کشور گزارش 241 موارد و مرگ و میر پنج که از یکشنبه.

کسانی که در مجموع شامل بیش از 700 موارد متصل به الماس شاهزاده خانم کروز کشتی بود که موضوع را به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار قرنطینه به مدت دو هفته. آخرین خدمه تحت قرنطینه چپ کشتی یکشنبه.

ژاپن با این وجود در نظر گرفتن امکان گسترش و شیوع جدی بسته شدن مدارس و درخواست شرکت به کارکنان اجازه می دهد برای کار از خانه. وضعیت اضطراری اعلام شده است در جزیره شمالی هوکایدو و با وجود نگرانی در مورد اینکه آیا به بازی های المپیک توکیو خواهد بود قادر به رفتن پیش در ماه اوت است.

در یک سفر بولتن آخرین به روز رسانی شنبه دولت کانادا می گوید آن را توصیه نمی کند مسافران به ژاپن هر عمل خاص به دفع ویروس از پایه خوب-شیوه های بهداشت.

آمریکا دوباره مصرف های مختلف موضع نشان می دهد شهروندان به ورزش احتیاط افزایش یافته است.

و بقیه

تنها دو جاهای دیگر جدا شده است, برای coronavirus مربوط به توجه در کانادا سفر بولتن: سنگاپور و هنگ کنگ است.

اگر چه وجود داشته است و شواهد از فرد به فرد در هر دو کشور سنگاپور و هنگ کنگ دولت می گوید نیازی نیست برای مسافران به هر حوزه قضایی به تمرین هر احتیاطی خاصی برای جلوگیری از ابتلا به COVID-19.

کانادا مسافران به هنگ کنگ توصیه به احتیاط شده است اما به دلیل تظاهرات طرفداران دموکراسی که تمرکز توجه جهان در نیمه مستقل منطقه برای بسیاری از 2019.

یکشنبه, وجود داشته است, 102 تایید موارد این ویروس در سنگاپور و 96 در هنگ کنگ است.

دولت کانادا است صادر خاصی توصیه های سفر به چند کشور دیگر گزارش شده است که مشابه شماره از عفونت از جمله آلمان و فرانسه و اسپانیا و آمریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im