مجموعه به کاشی از ورود به boomtime دوران ویکتوریا مجلس یک پیام از گذشته است که فوری آن را به عنوان باستان:

که در آن هیچ وکیل است که مردم سقوط: اما در بسیاری از مشاوران وجود دارد ایمنی است.

عهد عتیق به زبان قدرتمند حاوی معاصر: منابع متعدد مشاوره ارائه نتایج بهتر.

آن را به یاد ما به عنوان شهروندان یک تاسیس دموکراسی پارلمانی که چرا ما نیاز به زحمت در مورد مجلس و چرا – نه با وجود تاج بحران اما به دلیل آن را – ما باید تشخیص چگونگی آن می تواند کمک به ما را از طریق به طرف دیگر در یک قطعه.


ادامه مطلب: مجازی استرالیا مجلس امکان پذیر است – و ممکن است مورد نیاز – در طول بیماری همه گیر کوروناویروس


به جای تکان دهنده ما اجازه نشست مجلس استرالیا به لغو شود در طول مدت بحران است. ما محروم از “ایمنی” است که می آید از بسیاری از مشاوران.

نماینده پارلمان در دموکراسی در خدمت پنج مکمل ارزش های دموکراتیک. ما در مجلس:

  • فراهم می کند یک وسیله نقلیه برای منافع و ترجیحات فردی رای دهندگان به نمایندگی در کل تصمیم گیری (نمایندگی)

  • فراهم می کند منبع نهایی اقتدار قانونی (مجوز)

  • یک مجمع برای حمایت از بحث و بررسی (شور)

  • فراهم می کند و وسیله ای است که دولت می تواند ساخته شده و شکسته (اجرایی مشروعیت)

  • scrutinises عملیات اجرایی (مسئولیت پذیری).

به عنوان یک نتیجه از این هفته یک روز جلسه مجلس هر یک از توابع آن بوده است ،

در نظر گرفتن فوق العاده سازمانی ترتیبات پشت جلسه مجلس نمایندگان که مورد تایید دولت محرک ایمنی و خالص شد.

رانده شده توسط یک نظر است که حضور کامل اعضا خواهد بود مغایر با اجتماعی-دورى قوانین دو طرف توافق کردند که به “جفت” 30 ائتلاف نمایندگان مجلس با 30 کار نمایندگان مجلس است. این به معنای 60 نمایندگان می تواند دور ماندن از کانبرا: مجلس می تواند به جلو بروید با رسیدن به حد نصاب و دولت باریک اکثریت بود نه در خطر است.

این کفل مجمع مناسب همه – به جز البته حدود 6 میلیون رای دهنده در آن 60 رای دهندگان که اعضای آن وجود ندارد. در منافع اجتماعی فاصله گرفتن منافع خود در موثر نشان داده شد معامله دور بدون نظر یا توضیح.

آن نمایندگان راستین شخصیت است که تاکید آن کم زن حضور و غیاب. تنها حدود یک پنجم از کسانی که در حال حاضر (18 از 87) بودند نمایندگان مجلس است. کارگری که به خود می بالد در برابری جنسیتی انتخاب شده تنها هفت زن در آن مشروط 37. (البته هر سه زن مستقل در مجلس حاضر بودند.)

حتی پس از این نشسته بود که همه گیر ایجاد درک نیاز فوری برای اقدام قوه مقننه. مجلس بود که با مراقبت و نشاط. قانون مورد بحث سازنده و اصلاحات پیشنهاد شده و پذیرفته شده و منجر به بهبود نتایج. “انبوه از مشاوران” در کار است.

پس از تکان دهنده ترین و آسیب رساندن به جنبه ای از روز دوشنبه مجلس تجدید نظر نشسته تقویم کاهش یافته و در مجلس توسط دادستان مسیحی پورتر. پس تصمیم گرفت به تاخیر ممکن است بودجه تا اکتبر دولت در حال حاضر شاهد بدون نیاز به 18 نشستن در روز است که برنامه ریزی شده برای ماه مه و ژوئن. Tellingly Porter نمی طلسم کردن مفاهیم: مجلس نمی خواهد به یاد می آورد تا اوت 11.

در طول این 20 هفته دوره ما در یک مجلس-منطقه آزاد. اجرایی – از Morrison دولت حاکم به تنهایی.

این است که زمانی که مجلس باید در جلسه. چهار وجود دارد (حداقل) عملکردهای حیاتی است که مجلس باید انجام دهد در این زمان.

برای اولین بار در زمانی که آینده قانونی بسته به احتمال زیاد مجلس نیاز به اجازه آنها و شاید از طریق شور و مشورت و اصلاح و بهبود آنها.

دوم اجرایی شده است شانه پیچیده اجرای وظیفه و در حال حاضر منابع با یک جنگ عظیم سینه به مبارزه با ویروس. بنابراین نیاز به بررسی و پاسخگویی را افزایش می دهد. به Centrelink شکست مفتضحانه نشان می دهد که اگر هیچ چیز دیگری. مجلس و کمیته های مجلس باید همچنان در جلسه.


ادامه مطلب: در مورد آخر بازی C: توقف تقریبا همه چیز را راه اندازی مجدد هنگامی که coronavirus رفته است


دوم اینکه در زمانی که تصویر بزرگ استراتژی است که هنوز هم در حال تحول پارلمان دارای یک کلید مشورتی نقش در بحث گزینه های استراتژیک برای حل و فصل بحران.

ما باید “صاف منحنی” یا – به عنوان جان دیلی از Grattan موسسه معتقد است – “توقف و راه اندازی مجدد”? چه هزینه های هر دوره ، چه تجارت کردن بین اهداف سلامت عمومی و رشد اقتصادی ؟ و چه کسانی بودن هزینه های اختصاص داده شده در سراسر اعضای جامعه ما?

سوم در زمانی که ما هنوز در حال یادگیری چگونه به مقابله با این بیماری همه گیر و دست و پنجه نرم به درک آن بسیار زیاد فرهنگی و اجتماعی از هزینه های اقتصادی ضروری است مجلس بازی نماینده آن نقش است. زیبایی از مجلس رای دهندگان بر اساس طراحی شده است که اعضای آن از سراسر کشور می تواند به توجه ملی اما fleetingly و ناقص خود را به مسائل محلی و بینش و قضاوت است.

نه تمام نقاط استرالیا را تجربه کنند این بحران را در همان راه. بنابراین محلی داستان نیست غیر ضروری بلکه حیاتی: هر دو داستان موفقیت و داستان از مشکلات محلی قهرمانان و خاموش استرالیایی که رنج می برند از افزایش بیکاری و انزوا و تروما به عنوان به خوبی به عنوان ویروس. “انبوه از مشاوران” با بسیاری از داستان را بگویید: حتی در این دوران تسلط حزب است که هنوز کار خود را.

نخست وزیر اسکات موریسون باز یک روز مجلس نشسته روز دوشنبه با یک نیایش است که ما نباید اجازه دهند که این بیماری همه گیر کوروناویروس به تغییر “که ما به عنوان استرالیایی”. چالش او گفت بزرگتر از هر چیزی پس از جنگ جهانی دوم است.

اما در پایان روز از خود دولت گرفته شده بود یک گام به سوی تغییر استرالیا هویت توسط adjourning مجلس برای بیش از چهار ماه.

اگر ما به دنبال مقایسه با جنگ جهانی دوم آن است که ارزش به خاطر سپردن است که مجلس نمایندگان در نشست کانبرا در طول سال های جنگ. مجلس بحث جنگ استراتژی بررسی در قوانین و حتی در سال 1941 شکست دولت در رأی اعتماد به نفس ندارد.

در برابر توانا دستاوردها از 16 مجلس (1940-1943) فعلی مجلس شورای اسلامی است که رنگ پریده ناامیدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو