که در آن هر استان و منطقه می ایستد با بازگشایی

تورنتو — نشانه هایی وجود دارد که کانادا شروع به پهن کردن منحنی آن در جنگ علیه COVID-19 با مدل سازی داده ها نشان می دهد که برخی از استان ها در حال حاضر تصویب اوج باعث رهبران در آن مناطق به بحث در مورد شل شدن جنبش محدودیت.

نیوبرانزویک در حال حاضر سست برخی از محدودیت ها و فاز اول ساسکاچوان بازگشایی آغاز خواهد شد مارس 4, در حالی که استان از جمله Manitoba, Prince Edward Island, انتاریو و کبک اعلام کرده اند که بازگشایی قصد دارد در آثار هستند.

نخست وزیر جاستین ترودو که صحبت به premiers مارس 24 مورد بهبود استراتژی تاکید کرد که هیچ یک از آنها لولا در افرادی که سیستم ایمنی بدن برای ابتلا به COVID-19 دو بار.

CTVNews.ca وارد یک راهنمای که در آن هر استان و منطقه می ایستد در بازگشایی اقتصاد خود را از چه باز خواهد شد و آن محدودیت در محل باقی می ماند.

بریتیش کلمبیا

وضعیت فعلی: B. C. s سلامت استان افسر دکتر بانی هنری گفت: آوریل 22 که او می خواهد برای دیدن “حداقل یک زن و شوهر از روز” بدون هیچ گونه جدید COVID-19 موارد قبل از مقامات شروع به کاهش محدودیت.

هنری گفت: وقتی اتفاق می افتد که یکی از اولین گام — که می تواند به عنوان اوایل به عنوان ممکن است — خواهد شد اجازه می دهد تا اعمال جراحی الکتیو به سر. هنری نیز خواسته صنعت رستوران به آمده تا با ایده های در مورد چگونه به بخشی از بازگشایی در هفته های آینده ارائه آنها می تواند اطمینان حاصل شود برخی از سطح فیزیکی فاصله میان مهمانان.

آنچه باز: بسیاری از کسب و کار بودند هرگز دستور به بستن در طول همه گیر اگر چه برخی از تصمیم به از اراده خود. مقامات نیست پیشنهاد می کنم از بسته شدن از امکانات تفریحی از جمله زمین گلف پارک یا زمین بازی اما کسانی که به طور داوطلبانه بسته در حال حاضر مجاز به باز کردن. B. C. ضروری خدمات ذکر شده در اینجا.

آیا من می توانم سفر؟: هیچ B. C. ساکنان در حال خواست تا برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به خارج از استان است. مردم از ورود از یک کشور دیگر باید خود جدا برای 14 روز. حمل و نقل عمومی و خدمات شده اند کاهش می یابد.

باقی مانده محدودیت: B. C. وضعیت اضطراری بهداشت عمومی سفارشات در اثر باقی می ماند.

آلبرتا

وضعیت فعلی: آلبرتا است هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شد, برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد آن است. برتر جیسون کنی گفت: در یک کنفرانس خبری که یک کمیته دیدار خواهد کرد این هفته به بحث در مورد راهاندازی مجدد استراتژی است. این شهرستان از Lloydminster, است که در واقع در آلبرتا-ساسکاچوان, مرز, می تواند در نهایت نیمه باز در عرض چند هفته اگر آن را به شرح زیر ساسکاچوان بازگشایی طرح است. Lloydminster شهردار گفت: آوریل 23 که در شهرستان است که با همکاری اورژانس آمادگی مقامات برای تصمیم گیری در مورد چگونگی ادامه.

آنچه باز: تمام غیر ضروری در کسب و کار باقی می ماند بسته شده است. آلبرتا خدمات ضروری ذکر شده در اینجا.

آیا من می توانم سفر؟: بدون بهره در حال خواست برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به خارج از استان است. مردم از ورود از یک کشور دیگر باید خود جدا برای 14 روز. خدمات اتوبوس بین کلگری و ادمونتون لغو شده است اما محلی حمل و نقل عمومی همچنان ادامه دارد.

باقی مانده محدودیت: آلبرتا وضعیت اضطراری بهداشت عمومی سفارشات در اثر باقی می ماند.

ساسکاچوان

وضعیت فعلی: فاز اول ساسکاچوان بازگشایی آغاز خواهد شد ممکن است 4. برتر اسکات وزارت معارف می گوید: تاریخ از فازهای بعدی مشخص خواهد شد از طریق نظارت COVID-19 مورد در قبل از مرحله.

آنچه باز: فاز اول این طرح را بازگشایی پزشکی و خدمات مانند دندانپزشکان و optometrists و اجازه خواهد داد که کم خطر, هوای آزاد, تفریحی تجمعاتی از جمله ماهیگیری, قایقرانی, گلف, دوره ها و اردو شروع ممکن است 15. فروشگاه های خرده فروشی و خدمات سالن را بازگشایی در مارس 19.

آیا من می توانم سفر؟: هیچ Saskatchewan ساکنان در حال خواست تا برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به خارج از استان است. مردم از ورود از یک کشور دیگر باید خود جدا برای 14 روز. هنوز ساسکاچوان است نه تحمیل هر گونه مسافرت داخلی محدودیت. دولت توصیه می کند که مردم خود برای نظارت بر علائم در صورتی که سفر خارج از ساسکاچوان اما در کانادا.

رجینا و ساسکاتون را سازمان های حمل و نقل در حال اجرا هستند تحت افزایش پروتکل های ایمنی.

باقی مانده محدودیت: برخی وجود دارد در دراز مدت محدودیت هایی که در محل باقی می ماند از جمله تعطیلی مدارس و بازدید کننده محدودیت در برخی از مراقبت های بهداشتی و امکانات محدودیت های مسافرتی و اجباری خود انزوا سفارشات. عمومی و خصوصی تجمعات هنوز هم خواهد بود در پوش حداکثر 10 نفر است.

مانیتوبا

وضعیت فعلی: لیگ برتر برایان Pallister گفت: Manitoba خواهد بود با انتشار اطلاعات در مورد چگونه آن را برنامه ای برای بازگشایی غیر ضروری کسب و کار در استان در این هفته است. Pallister نیست ارائه یک تاریخ برای زمانی که این طرح را اعلام خواهد کرد اما گفت که او خواهد شد به دنبال در ساسکاچوان طرح بسیار نزدیک است.

آنچه باز: تمام غیر ضروری در کسب و کار باقی می ماند بسته شده است. مانیتوبا را ضروری خدمات ذکر شده در اینجا.

آیا من می توانم سفر؟: هیچ Manitobans هستند که خواست برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به خارج از استان است. مردم از ورود از یک کشور دیگر استان و یا منطقه باید خود جدا برای 14 روز. این استان همچنین ایجاد پست های بازرسی در بزرگراه اصلی و فرودگاه ها برای ارائه راهنمایی در مورد COVID-19 به مسافران است. سفر به جوامع از راه دور در استان ممنوع است.

باقی مانده محدودیت: Manitoba وضعیت اضطراری بهداشت عمومی سفارشات در اثر باقی می ماند.

بر روی دایره کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر.

انتاریو

وضعیت فعلی: در تاریخ 27 آوریل به دولت انتاریو پرده برداری از سه فاز برنامه ریزی برای بازگشایی شده است. معلوم نیست کدام بخش از استان باز خواهد شد برای اولین بار و در تاریخهای خاص شده اند گنجانده شده در این طرح است.

این طرح گذاشته است در یک سری از مراحل است که مقامات دولتی گفت: لازم است برای اطمینان از بازگشت به حالت عادی ساخته شده است با خیال راحت. حتی پس از بازگشایی به اتمام است, فیزیکی, فاصله اقدامات ادامه خواهد یافت.

آنچه باز: تمام غیر ضروری در کسب و کار باقی می ماند بسته شده است. انتاریو خدمات ضروری ذکر شده در اینجا.

آیا من می توانم سفر؟: هیچ ساکنان انتاریو در حال خواست تا برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به خارج از استان است. مردم از ورود از یک کشور دیگر باید خود جدا برای 14 روز. هنوز انتاریو است و نه تحمیل هر گونه درون استانی محدودیت های مسافرتی. حمل و نقل است که هنوز هم در حال اجرا در استان بلکه در کاهش برنامه.

باقی مانده محدودیت: انتاریو وضعیت اضطراری بهداشت عمومی سفارشات در اثر باقی می ماند. کنسرت و رویدادهای ورزشی محدود خواهد شد برای آینده قابل پیش بینی.

کبک

وضعیت فعلی: Quebec برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت اعلام مارس 27 است که این استان آغاز خواهد شد, بازگشایی, مدارس ابتدایی و daycares در مارس 11, اما تنها در صورتی که دولت از COVID-19 عفونت در بیمارستان ها پایدار باقی می ماند. دبيرستان CEGEPs و دانشگاه در استان نمی خواهد بازگشایی و تا ماه سپتامبر ایتالیایی, توالت گفت.

آنچه باز: تمام غیر ضروری در کسب و کار باقی می ماند بسته شده است. کبک خدمات ضروری ذکر شده در اینجا.

آیا من می توانم سفر؟: هیچ Quebecers هستند که خواست برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به خارج از استان است. مردم از ورود از یک کشور دیگر باید خود جدا برای 14 روز. دولت کبک قرار داده شده است به پست های بازرسی در مرز بین اتاوا و گاتینو برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به این استان است. مونترال حمل و نقل عمومی در حال اجرا است با فاصله فیزیکی اقدامات در جای خود است ولی برای کسانی که ممکن است COVID-19 علائم خواسته به سوار.

باقی مانده محدودیت: کبک وضعیت اضطراری بهداشت عمومی سفارشات در اثر باقی می ماند.

نیوفاندلند و لابرادور

وضعیت فعلی: Newfoundland برتر دوایت توپ گفت: در اواخر مارس آن است که هنوز زمان برای استان به بازگشایی اقتصاد با وجود این استان گزارش جدید در مورد اعداد و یا تک رقمی را افزایش می دهد برای نه روز گذشته.

آنچه باز: تمام غیر ضروری در کسب و کار باقی می ماند بسته شده است. نیوفاندلند و لابرادور را ضروری خدمات ذکر شده در اینجا.

آیا من می توانم سفر؟: هیچ Newfoundland and Labrador ساکنان در حال خواست تا برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به خارج از استان است. مردم از ورود از یک کشور دیگر استان و یا منطقه باید خود جدا برای 14 روز. حمل و نقل عمومی در حال اجرا است در کاهش خدمات و اتوبوس را محدود به تنها نه مسافر در یک زمان.

باقی مانده محدودیت: Newfoundland and Labrador وضعیت اضطراری بهداشت عمومی سفارشات در اثر باقی می ماند.

نیوبرانزویک

وضعیت فعلی: New Brunswick سست برخی از آن فاصله فیزیکی اقدامات مارس 24 پس از آن هفتم راست بعد با هیچ مورد جدید از COVID-19.

آنچه باز: به عنوان بخشی از مرحله اول پارک ها و سواحل شده اند بازگشایی دوره های گلف در کسب و کار دانشگاه ها و کالج ها می توانید برای باز کردن قطعات از خود دانشگاه برای دانشجویان در شرایط خاص و خدمات مذهبی برگزار می شود دوباره به عنوان طولانی به عنوان آنها در خارج با فاصله فیزیکی اقدامات در محل. خانواده ها نیز می تواند معاشرت دوباره اما تنها با یکی دیگر خانواده است.

آیا من می توانم سفر؟: بدون, جدید Brunswickers هستند که خواست برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به خارج از استان است. مردم از ورود از یک کشور دیگر استان و یا منطقه باید خود جدا برای 14 روز. حمل و نقل محلی مقامات هشدار داده اند در برابر غیر ضروری سفر خود را در راه.

باقی مانده محدودیت: اجتماعات بزرگ مانند جشنواره ها و کنسرت ها ممنوع طریق Dec. 31, 2020, اما این موضوع را تغییر دهید. رستوران ها بسته باقی می ماند به جز برای تحویل و بایگانی اطلاعات و فروشگاه های خرده فروشی در حال بسته نیز هست.

نوا اسکوشیا

وضعیت فعلی: دکتر رابرت عجیبی, Nova Scotia افسر ارشد پزشکی بهداشت گفت, مارس 23 که وجود دارد هیچ برنامه فوری برای بلند کردن هر COVID-19 محدودیت. عجیبی گفت: این استان در حال حاضر در حال کار بر روی یک طرح در مورد لغو تدریجی محدودیت های اعمال شده به بحث و گفتگو با نخست وزیر این هفته است.

آنچه باز: تمام غیر ضروری در کسب و کار باقی می ماند بسته شده است. نوا اسکوشیا را ضروری خدمات ذکر شده در اینجا.

آیا من می توانم سفر؟: هیچ Nova Scotians هستند که خواست برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به خارج از استان است. مردم از ورود از یک کشور دیگر استان و یا منطقه باید خود جدا برای 14 روز. حمل و نقل عمومی در هالیفاکس در کاهش ساعت و کشتی در حال محدود کردن تعداد مسافران.

باقی مانده محدودیت های: Nova Scotia وضعیت اضطراری بهداشت عمومی سفارشات در اثر باقی می ماند.

جزیره پرنس ادوارد

وضعیت فعلی: مقامات اعلام کرد در اواخر ماه آوریل که در جزیره پرنس ادوارد در حال برنامه ریزی برای سهولت برخی از بهداشت عمومی اقدامات اعمال شده در میان COVID-19 همه گیر شروع ممکن است 1.

آنچه باز: استان های ارشد بهداشت عمومی افسر دکتر هدر موریسون گفت: کاهش این استان به عقب باز خواهد شروع با برخی از فعالیت های در فضای باز و اعمال جراحی الکتیو.

آیا من می توانم سفر؟: هیچ نشینان هستند که خواست برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به خارج از استان است. مردم از ورود از یک کشور دیگر استان و یا منطقه باید خود جدا برای 14 روز به استثنای خدمات ضروری کارگران و خدمه پرواز. حمل و نقل عمومی است و تنها توصیه می شود برای رفت و آمد به کار و قرار ملاقات های پزشکی و خرید ملزومات است.

باقی مانده محدودیت: ممنوعیت تجمع جرم بررسی خواهد شد بر اساس مداوم. تجمعات در حال حاضر نمی توان هیچ بزرگتر از پنج نفر که از اعضای همان خانواده است. همه غیر ضروری در کسب و کار باقی می ماند بسته شده است.

یوکان

وضعیت فعلی: Yukon افسر ارشد پزشکی دکتر برندان Hanley گفت: آوریل 24 که روند در حال توسعه یک طرح بازگشایی برای این سرزمین در جریان است اما نمی خواهد در دسترس برای چند هفته.

آنچه باز: تمام غیر ضروری در کسب و کار باقی می ماند بسته شده است. یوکان را ضروری خدمات ذکر شده در اینجا.

آیا من می توانم سفر؟: هیچ Yukoners هستند که خواست برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به خارج از قلمرو. مردم از ورود از یک کشور دیگر استان و یا منطقه از طریق جاده یا هوا باید خود جدا برای 14 روز. ساکنان باید دقیق خود انزوا طرح است.

باقی مانده محدودیت: Yukon وضعیت اضطراری بهداشت عمومی سفارشات در اثر باقی می ماند.

NORTHWEST TERRITORIES

وضعیت فعلی: همه پنج نفر از مناطق شمال غربی’ coronavirus موارد در حال حاضر در ریکاوری اما مقامات بهداشتی می گویند COVID-19 محدودیت در قلمرو انتظار می رود برای ادامه برای حداقل یک ماه دیگر.

دکتر کامی Kandola از N. W. T. ارشد بهداشت عمومی افسر گفت: کاهش محدودیت ها تنها می تواند در نظر گرفته شود پس از افزایش تست با باز کردن معیار برای گرفتن آزمایش و تست سریع تر به طور گسترده ای در دسترس است.

هنگامی که اتفاق می افتد Kandola گفت که او اجازه می دهد به اردو پارک ها و غیر ضروری کسب و کار برای بازگشایی شده است. او گفت: تجمع جمعی خواهد بود که آخرین چیزی که او اجازه می دهد تا به بازگشت.

آنچه باز: تمام غیر ضروری در کسب و کار باقی می ماند بسته شده است. N. W. T. خدمات ضروری ذکر شده در اینجا.

آیا من می توانم سفر؟: هیچ ساکنان مناطق شمال غربی در حال خواست تا برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به خارج از قلمرو. مردم از ورود از یک کشور دیگر و یا در جای دیگر در کانادا باید خود جدا برای 14 روز در فرودگاه یلونایف Inuvik هی رودخانه یا فورت اسمیت. هیچ N. W. T. اقامت مجاز است به خود منزوی در یک جامعه کوچک است. همه سفر به قلمرو ممنوع است به جز کسانی که در حمل و نقل کالاهای اساسی و ضروری کارگران خدمات.

باقی مانده محدودیت: N. W. T. وضعیت اضطراری بهداشت عمومی سفارشات در اثر باقی می ماند.

NUNAVUT

وضعیت فعلی: نانووات است اعلام کرد هیچ برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد آن است. به عنوان از آوریل 27, هیچ تایید موارد COVID-19 در این سرزمین است.

آنچه باز: تمام غیر ضروری در کسب و کار باقی می ماند بسته شده است. نوناووت خدمات ضروری ذکر شده در اینجا.

آیا من می توانم سفر؟: هیچ Nunavut ساکنان در حال خواست تا برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به خارج از قلمرو. تنها Nunavut ساکنان و بحرانی کارگران مجاز به خاک. ساکنان شده اند که در جنوب باید خود منزوی در دولت تعیین قرنطینه سایت در ادمونتون, Winnipeg, اتاوا یا یلونایف قبل از آنها مجاز به بازگشت.

باقی مانده محدودیت: نوناووت در وضعیت اضطراری بهداشت عمومی سفارشات در اثر باقی می ماند.

Vizualization توسط CTVNews.ca Mahima سینگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im