زمانی که من باید پوشیدن یک ماسک صورت? مخلوط پیام های فراوانی

تورنتو — ماسک صورت در اصل به عنوان غیر ضروری در خارج از بیمارستان و در حال حاضر رو به جهانی کمبود می تواند دوباره در حال ظهور به عنوان یک طبیعی جدید برای زندگی روزانه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

به عنوان بحران تکامل می یابد روزانه, بنابراین آیا کارشناس راهنمایی اما شده است وجود دارد مقدار مخلوط پیام اطراف ماسک صورت خاص است.

کاخ سفید به تازگی حاکی است که مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری خواهد بود صدور راهنمایی های جدید در روزهای آینده و با توصیه به استفاده گسترده از ماسک صورت.

اما در یک صدای جیر جیر شنبه CDC رد این ادعا. در حال حاضر این گروه توصیه می کند تنها متخصصان مراقبت های بهداشتی و افرادی که COVID-19 و در حال نشان دادن علائم پوشیدن یک ماسک صورت. شما نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت در خانه خود را.

“CDC را توصیه نمی کند که افرادی که به خوبی پوشیدن یک ماسک (sic) برای محافظت از خود از بیماری های تنفسی از جمله COVID-19” می خواند مرکز صفحه پرسش و پاسخ برای ویروس.

این آژانس بهداشت عمومی کانادا در حال حاضر فراهم می کند همان پیام برای کانادایی: اگر شما سالم هستید, شما نمی نیاز به یک ماسک برای جلوگیری از گسترش.

“پوشیدن ماسک زمانی که شما بیمار ممکن است به یک از امنیت کاذب” آژانس می گوید آنلاین اضافه کردن وجود دارد که خطرات مرتبط با ماسک: آنها نیاز به تغییر اغلب و دفع نامناسب می تواند به افزایش خطر ابتلا به عفونت.

در همین حال سایر کارشناسان شروع کرده اند و بیشتر نشان می دهد استفاده گسترده از این دنده محافظ. روز یکشنبه متخصص بیماری های عفونی دکتر Abdu farm animal rights گفت: CTV اخبار ملی که او می پوشد یک ماسک هر زمان که او را در مکان و می تواند در تماس با افراد دیگر.

هنگامی که به پوشیدن ماسک

“پاسخ ساده این است که اگر شما در حال رفتن به هر نقطه در نزدیکی تماس با شخص دیگری—به ویژه در خانواده های هسته ای خود را—آن را یک ایده خوب به پوشیدن ماسک,” او گفت و تاکید کرد که کانادایی ها باید در تعامل فرد با هر کسی که نمی زندگی در خانه خود را.

اگر شما تصمیم به رفتن برای پیاده روی, آن را “نه یک ایده بد” به پوشیدن ماسک ، اما شما نباید به: “شما نباید رفتن برای پیاده روی با هر کسی به جز مردم در درون خود هسته, خانواده,” او گفت:.

فروشگاه های مواد غذایی است که یک داستان متفاوت است. در حالی که بسیاری از نهاد اقدامات احتیاطی—از ظرفیت های جدید قوانین به پلکسی گلاس موانع در ثبت نام—آن را دشوار است به کنترل دیگر مردم پایبندی به فاصله فیزیکی.

“این خواهد بود تقریبا غیر ممکن است برای حفظ فاصله شش پا در همه زمان ها” گفت: farm animal rights. “اگر شما در حال رفتن به فروشگاه مواد غذایی را انتخاب کنید تا مواد غذایی خود را برای این هفته شما باید با پوشیدن ماسک.”

در خانه ماسک لازم نیست او اضافه شده است.

“شما در همان محیط به عنوان هر کس دیگری (در صفحه اصلی). شما در حال تنفس در هوا است. اگر شما در خارج از درب خانه خود را, شما نمی نیاز به یک ماسک” او گفت:. “اما اگر شما در هر نقطه در نزدیکی مواجهه با افراد دیگر در خانواده های هسته ای خود را, شما باید در حالت ایده آل پوشیدن ماسک.”

جهانی با کمبود

با وجود این پیشنهاد که بیشتر مردم می پوشند صورت حفاظت وجود دارد افزایش کمبود تجهیزات پزشکی از جمله ماسک صورت در سراسر جهان است.

شده اند وجود دارد گزارش از بیمارستان و حتی سهمیه بندی ماسک, محدود کردن کارکنان به یک یا دو نفر در هر روز. برای کمک به ترک بیشتر ماسک برای کارگران خط مقدم و بیماران وجود داشته است تعداد فزاینده ای از خیریه تلاش در سراسر جهان با گروه های اهدای هزاران نفر از ماسک به بیمارستان ها از جمله ذخایر بانک مرکزی چین و سرپا نگه داشتن ماسک از مجموعه ای از grey’s Anatomy.

هفته گذشته یک تورنتو بیمارستان به دادگاه تجدید نظر به صورت داوطلب برای کمک به دوختن 1,000 جدید ماسک های جراحی هر هفته برای بازدید کنندگان و ترخيص بيماران با استناد به “در سراسر جهان کمبود تجهیزات حفاظت فردی.” حتی این تلاش با یک تماس برای بیشتر مردم به پوشیدن ماسک ،

“ما می خواهیم برای دیدن تمام شرق اندرز (در تورنتو) با پوشیدن یک ماسک پارچه زمانی که آنها نیاز به ظرف شش فوت از افراد دیگر به خصوص جمعیت های آسیب پذیر و افراد مسن” نوشت: دکتر جف Powis از مایکل Garron بیمارستان در انتشار اخبار.

چه نوع ماسک?

در حالی که شواهد نشان می دهد که تنها N95 ماسک ماسک که ساخته شده است در فیلتر های موثر در حفاظت از پوشنده لباس از ذرات مضر دکتر farm animal rights گفت: CTV اخبار ملی که به اندازه کافی وجود دارد و شواهد نشان می دهد حتی موقت ماسک کفایت خواهد کرد هر چند که آنها لزوما جلوگیری از پوشنده لباس از بیمار شدن.

“هر چیزی که پوشش بینی و دهان خود را با مناسب مهر و موم. شما می توانید مد از پارچه شما می توانید مد حتی از یک کیسه خلاء,” او گفت:. “به عنوان طولانی به عنوان آن می تواند یک کمی از رطوبت که بسیار مفید است. اگر آن چیزی است که قابل استفاده مجدد است که پارچه ای است که می تواند شسته آن را نیز بسیار مناسب است.”

هنوز ماسک صورت باید استفاده نمی شود به عنوان یک جایگزین برای حیاتی تر اقدامات احتیاطی مانند شستن مکرر دست ها و ماندن در خانه. Farm animal rights خود را می پوشد یک ماسک در خارج از زمانی که او ممکن است در تماس با دیگران است اما اقدامات ایمنی وجود دارد متوقف نمی.

“من بسیار سخت احتیاطی در نظر شستن دست ها به طور منظم,” او گفت:, “و جسمی فاصله کاملا در همه زمان ها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im