هنگامی که در رستوران نزدیک آمریکایی ها از دست دادن خیلی بیشتر از یک وعده غذایی

آرنولد شوارتزنگر توییتی تصویری از خود را در 15 مارس گفت: “هیچ بیشتر رستوران ها.” نشسته در مجلل خود را با دو اسب مینیاتوری, ویسکی و لولو در کنار او سابق فرماندار کالیفرنیا تلفظ: “ما نمی رویم ما نمی رفتن به رستوران. ما هیچ چیز را نمی خواهم که هر بیشتر.”

فوری فوری برای ویدئو, بود, البته, این بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش بیشتر به راحتی توسط انسان-به-انسان تماس بگیرید. به عنوان یک اقدام بهداشت عمومی, شهرداران نیویورک, سیاتل, دنور و بسیاری دیگر از شهرها و ایالات متحده دستور داده اند که رستوران ها به سوئیچ به تحویل و خدمات وانت تنها.

سرآشپزها مشهور دیوید چانگ و خوزه آندرس بودند سریع به جلو فروشگاه. استارباکس دیگر اجازه می دهد تا دسترسی به صندلی.

در کتاب “اختراع رستوران” من نشان داد که رستوران مدرن اولین بار ظاهر شد در 1760s پاریس. برای 200 سال گذشته آنها ارائه شده بسیار مهم فضای عمومی برای تمرین همزیستی مسالمت آمیز.

در حال حاضر آنها در معرض تهدید هستند. چه مدت می تواند به صنعت مهمان نوازی – رستوران ها, میله, شام, همه مکان های که استقبال مردم – زنده ماندن در انزوا? و چه مدت می تواند ایده آل از ایالات متحده به عنوان یک کشور استقبال زنده ماندن بدون آنها ؟

دو دختر وفل خانه آلاسکا 1900s. فرانک و فرانسیس نجار مجموعه کتابخانه کنگره

1918 در مقابل 2020

در طول سال 1918 بیماری همه گیر آنفلوآنزا رستوران ها بودند در واقع یکی از معدود فضاهای عمومی به باز نگه داشته بدون در نظر گرفتن دیگر تعطیلی.

برخی از شهرستانها برگزار عمده حوادث با وجود بحران. در فیلادلفیا به “آزادی وام” رژه برگزار شد به عنوان برنامه ریزی شده جذب جمعیت از 200,000; کمتر از یک هفته بعد همه از این شهر تخت بیمارستان بودند ،

St. Louis, در مقابل, یک نمونه اولیه اجتماعی فاصله: شهر بسته شده و مدارس و کلیساها و مکانهای دیگر که در آن مردم جمع در اعداد بزرگ است. آن را به طور موثر نگه داشته آنفولانزا موارد را به حداقل و “مسطح منحنی.” اما نه فیلادلفیا و نه سنت لوئیس بسته رستوران.

در شیکاگو, فوتبال بازی ها, کشتی بازی ها – هر چیزی در نظر گرفته شود “عمومی و سرگرمی” – تمام شد ممنوع اما رستوران ها اجازه داده شد به کار به عنوان طولانی به عنوان آنها ارائه نه موسیقی و نه رقص.

واشنگتن تعطیل مدارس و فروشگاه ها و جلسات عمومی اما در سمت چپ سالن های غذاخوری و رستوران ها باز است. ده ها تن از رستوران ها در این شهر حتی توافق به پیشنهاد مشترک محدود منو به اطمینان حاصل شود که کارمندان می تواند خوراک خود را برای کمتر از یک دلار در روز: “آلو, حبوبات, نان تست قهوه—30 سنت; ژامبون, پنیر, زبان, ماهی قزل آلا یا ساندویچ تخم مرغ—10 سنت; سوپ گوشت و یا ماهی و سیب زمینی یا برنج…”

در سال 1918 زمانی که بسیاری از ساکنان شهرستان زندگی در خانه های شبانه روزی و kitchenless استودیو آپارتمان و رستوران ها دیده می شد به عنوان حیاتی لازم برای ادامه جنگ به عملکرد. آنها سایت های همبستگی اجتماعی است.

در روز COVID-19 در مقابل رستوران رفتن است سیاست های حزبی. زمانی که Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز در زمان به توییتر برای تشویق اجتماعی فاصله یک وقت خانم, نوادا, دولت, کتی ویلیامز – مدرسه مدیره نامزد در لاس وگاس – توییتی بازگشت: “من فقط رفت و به شلوغ قرمز رابین … از آنجا که این امریکا است. و من انجام آنچه من می خواهم.”

برای Ocasio-کورتز و بسیاری دیگر رستوران ها عمدتا فضاهای عمومی – مکان های که در آن مردم جمع. ویلیامز پاسخ اظهار داشت که رستوران ها ممکن است اما اشتهای آنها برآورده خصوصی و شخصی است. او می خواست سیب زمینی شیرین سیب زمینی سرخ کرده و آن را هیچ کس دیگری را در کسب و کار اگر او تا به حال آنها.

چه رستوران ارائه

در حال رستوران خصوصی یا عمومی ؟

تنش بین این روش تفکر فوران دو سال پیش نیز زمانی که معترضان در زمان به heckling اداره آمار و ارقام زمانی که آنها رفت و به خوردن.

همیشه از آنها برای اولین بار پدید آمده در 1760s پاریس, رستوران, متناقض نما به اندازه کافی شده است و اماکن عمومی که در آن مردم به طور خصوصی. به نشستن در جدول به خوردن مواد غذایی خود را به خود را دارند مکالمات.

رستوران ها در خط مقدم در مبارزه با این بیماری همه گیر چرا که آنها یکی از معدود سایت های چپ که در آن غریبه ها ممکن است به طور منظم در تماس با یکدیگر است. سوار-به اشتراک گذاری برنامه ها گرفته اند و مردم جرم حمل و نقل عمومی. این “Retailpocalypse” آورده خرید آنلاین شده است در جریان سال سازندگان: آجر و ملات فروشگاه ها و آوردن فروشگاه به آستانه.

انجمن ملی رستوران برآورد صنعت استخدام برخی از 15.6 میلیون نفر است. همه کسانی که شغل در حال حاضر در خط و کارفرمایان در خطر ورشکستگی و بسته شدن دائمی.

یک خشک غذایی ناهار در سنا در سال 1942. کتابخانه کنگره

جهان بدون رستوران?

Coronavirus همه گیر ممکن است در پایان از رستوران ها که ما آنها را می دانیم. که باید دلیلی برای غم و اندوه و نگرانی نه فقط در میان سختگیر و میچلین ستاره chasers اما برای هر کسی که فکر می کند سرمایه داری و دموکراسی مشارکتی در واقع ممکن است با هم رفتن.

پس از قرن 18 میلادی از دنیای غرب ساخته شده در اطراف چند ناقص و تنها تا حدودی سازگار اشکال از زندگی عمومی است.

یک نوع است و بازار: کالاهای در دسترس به هر کسی که مایل به پرداخت. رستوران ها در این درک به وضوح در راه است که باشگاه های خصوصی و شام احزاب نیست.

یکی دیگر از حس عمومی – “رادیو و تلویزیون” برای مثال – لولا در یک هدف مشترک و حمایت از دولت است. این ویژگی از مواد غذایی از برنامه های امداد اما نه از رستوران ها.

بسیاری در روشنگری دوران فرانسه که در آن رستوران مدرن برای اولین بار به نظر می رسد اعتقاد به دو نوع عمومی بودن شد و سازگار با هر یک از دیگر. بازار را گسترش برای برآوردن خصوصی اشتهای, و از آن خواهد آمد منافع عمومی: شغل, تجارت, همزیستی.

رستوران رفتن در طول تاریخ شده است تجربه ای که از طریق آن مردم آموخته به همزیستی به عنوان غریبه. به عنوان یک آمریکایی اظهار داشت: در 1840s “این واقعا نیاز به برخی از عمل… اما این [پاریس] رستوران شام بسیار لذت بخش چیزهایی که شما یک بار به آنها استفاده می شود.” ستایش آشپزی و دکوراسیون او زده بود بیشتر زور توسط عمل ساده از خوردن شام در یک اتاق که در آن دیگران انجام همان.

به یکی از افرادی که در آن فضا به یک ادعا در مورد تعلق در جامعه است. به یاد داشته باشید که یک قرن بعد جنبش حقوق مدنی تحصن آغاز شد و در یک ناهار ضد.

خودخوانده “مخترع” از رستوران ها متهورین Roze د Chantoiseau اغلب امضا خود را “دوست تمام جهان است.” ژان Anthelme Brillat-Savarin را “فیزیولوژی طعم” توصیف نشسته به شام به عنوان “به تدریج گسترش[ing] که روح از یاران که روزانه به ارمغان می آورد همه با هم.”

این ادعا هرگز به طور کامل متوجه شدم اما برای 250 سال گذشته آنها ارائه فرهنگ مصرف کننده با یک عذر و بهانه ای قابل قبول: که آن را می شود مردم چه می خواهند و یا نیاز به.

اگر همه گیر برگ آمریکایی ها با چیزی جز شبح آشپزخانه و GrubHub ما را رها اهداف آن و از دست یکی از معدود فضاهای باقی مانده برای همزیستی در کشور شکسته. من برای یک, امیدوارم که, رستوران, سرویس قطع شده است و به جای خاتمه یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو