هنگامی که مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در پایان چه اتفاقی می افتد به مانده پول ؟

اندرو یانگ و مایکل بنت پایان مبارزات انتخاباتی خود را برای ریاست جمهوری.

چه اتفاقی می افتد به پول آنها مطرح کرده اند اما هنوز رتبهدهی نشده است ،

این مقدار می تواند قابل توجه باشد. گزارش های مالی ارائه شده به کمیسیون انتخابات فدرال نشان می دهد که از دسامبر. 31, 2019, نامزدهای که در حال حاضر کاهش یافته است هنوز هم تا به حال مقدار زیادی در بانک. سابق تگزاس کنگره Beto o’rourke کاهش یافته Nov. 1 اما در پایان سال هنوز هم تا به حال US$360,000 در بانک. سناتور. کامالا هریس که کاهش یافته Dec. 3 گزارش داشتن 1.3 میلیون نفر در دسترس است.

دیگر نامزدها که کاهش یافته است در ماه ژانویه تا به حال مبالغ زیادی در دست نیست و مدتها قبل از آنها به پایان رسید مبارزات خود را در: جولیان کاسترو بود $950,000 on Dec. 31 و کاهش یافته است دو روز بعد. کمتر از دو هفته قبل از آنها خارج شد ماریان ویلیامسون بود $330,000 و بهداشت ، Cory Booker به حال 4.2 میلیون دلار.

من به تدریس و نوشتن در مورد مالی مبارزات انتخاباتی قانون است. وجود یک قانون روشن که در مورد پول: نامزدها نمی تواند استفاده از آن را برای هزینه های شخصی مانند پرداخت وام مسکن, مواد غذایی, خرید لباس یا تعطیلات. اما وجود دارد بسیاری از گزینه های دیگر هم در سیاست و هم در خارج از آن.

پرداخت چه بدهکار

اولین استفاده از پول از یک نامزد است که فقط ترک این کمپین به طور کلی به پرداخت هزینه های پیچ در پیچ ، فقط به خاطر اینکه کسی اعلام آنها از هزینه های خود را متوقف نمی حق دور. آنها ممکن است هنوز هم مدیون اجاره در فضای اداری و همچنین هزینه های خدمات مانند رای گیری و حمل و نقل و برای حقوق کارکنان.

برخی از مبارزات حداکثر کردن کارت های اعتباری خود را و یا گرفتن وام به پر کردن حساب های خود را و کسانی که هنوز هم نیاز به بازپرداخت است.

نامزدها که مبارزات انتخاباتی پایان یافته اما کسانی که هنوز در حال دست زدن به برجسته هزینه نیاز به نگه داشتن پرونده گزارش مالی مبارزات انتخاباتی با FEC. هنگامی که هزینه های آن پرداخت می شود وجود دارد ممکن است مقدار به سمت چپ.

در زمان نامزدها نیاز به نگه داشتن جمع آوری کمک های مردمی پس از رها کردن آنها فقط به پرداخت صورتحساب آنها زد تا در حالی که در حال اجرا است. شش ماه پس از آنها کاهش یافته است از سال 2012 ریاست جمهوری نامزدی نژاد شکست خورده جمهوریخواه نامزد نیوت گینگریچ و ریک سانتوروم هنوز هم در حال کار برای پرداخت کردن مبارزات انتخاباتی خود را بدهی. سابق نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری رودی جولیانی دنیس کوسینیچ و جان ادواردز در زمان سال برای پرداخت کردن مبارزات انتخاباتی خود را بدهی.

Cory Booker می توانید با استفاده از پول به سمت چپ بیش از انتخابات ریاست جمهوری به اجرا برای انتخاب مجدد به مجلس سنا. AP Photo/پاتریک Semansky

صرفه جویی برای آینده

اگر وجود دارد هر چیزی در سمت چپ بعد از تمام صورتحساب پرداخت می شود, نامزد چند گزینه.

برای برخی از سیاستمداران به احتمال زیاد به استفاده از برای کمک به پرداخت خود را برای مبارزه بعدی. بوکر به عنوان مثال برای انتخاب مجدد به خود را بسازید. پس از انتخابات ریاست جمهوری پرداخت هر گونه بدهی ممکن است آن را مدیون او می تواند انتقال پول باقی مانده به سناتوری انتخاب مجدد کمپین صندوق.

اگر او و یا هر نامزد دیگر می خواهد به اجرا برای رئيس جمهور دوباره در آینده آن را آسان به اندازه کافی برای نقل و انتقال وجوه به یک کمیته برای 2024 کمپین های نجومی.

یک نامزد سابق همچنین می توانید استفاده از هر گونه مازاد بودجه برای ایجاد یک به اصطلاح “رهبری تایید شده” است که یک سیاسی کمیته است که می توان با نامزد سابق است اما نه برای پشتیبانی استفاده می شود که فرد در مبارزات. به جای آن پشت یک دستور کار سیاسی – از جمله نامزدهای دیگر – نامزد پشتیبانی می کند. رهبری PACs انتقاد شده است و برای عملکرد به عنوان “دوغاب وجوه” برای سیاستمداران به صرف سفر و سرگرمی آنها نمی توانند خرید به طور منظم با کمک های مالی مبارزات انتخاباتی.

های ثروت

به جای استفاده از پول برای نامزد خود اهداف سیاسی افرادی که رها کردن می توانید پول خود را به دیگر مبارزات انتخاباتی یا نامزد. وجود دارد هیچ محدودیتی در چه مقدار از آنها می تواند به یک ملی و ایالتی یا محلی حزب کمیته مانند کمیته ملی حزب دموکرات.

آنها همچنین می توانید پول را به دولت و نامزدهای محلی بسته دولت مالی مبارزات انتخاباتی قوانین و یا تا 2000 دلار برای هر یک یا چند نامزد برای اداره فدرال.

یک نامزد سابق نیز می تواند کمک مازاد بودجه به موسسه خیریه. این به نظر می رسد به احتمال زیاد به رخ می دهد زمانی که یک نامزد بازنشستگی از زندگی عمومی است. برای مثال سابق بهداشت ، جوزف لیبرمن انتقال وجوه از سنا کمپین صندوق و رهبری تایید شده به یک صندوق کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزان دبیرستانی از ایالت کانکتیکات است. او با استفاده از دیگر مانده کمپین پول به سازماندهی سیاسی و انتخاباتی مقالات برای اهدا به کتابخانه کنگره.

یک نامزد سابق با مازاد بودجه دارای دو امکانات بیشتر. او می تواند هیچ چیز در همه و فقط نگه داشتن پول نقد در بانک. در سال 2014 یک تجزیه و تحلیل در بر داشت ex-نامزدهای جمهوریخواهان و دموکرات ها به طور یکسان کرده بود تا آنجا که $100 میلیون استفاده نشده در بودجه مبارزه انتخاباتی فقط در حال انتظار برای دارندگان حساب برای تصمیم گیری چه باید بکنید.

اگر فرد واقعا نمی خواهید همه که پول نقد در دست قانون مبهم است در چه بعدی از آن استفاده می شود “برای هر یک از دیگر اهداف قانونی” علاوه بر استفاده شخصی است. برای مثال سابق دموکرات کنگره مارتی Meehan ماساچوست کمک صندوق یک سند بایگانی برای همکار سابق خود, بارنی فرانک.

[ شما باهوش و کنجکاو در مورد جهان است. بنابراین در حال گفتگو نویسندگان و ویراستاران. شما می توانید برجسته ما هر آخر هفته. ]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im