او با چکش هم تخته برای افرادی که برای اتصال کارت و یادگاران به و تخلیه یکی به جای زمانی که یک زن میانسال به سوی او شتافت.

“او به من آغوش” گفت: ون دن هوک یک فروشنده عتیقه که زندگی در منطقه ای که در آن یک فرد مسلح کشته شدن حداقل 22 نفر در آخر هفته گذشته در یک 13.5-ساعت ولگردی و قانونی شکنی کشتار قبل از اینکه به ضرب گلوله توسط پلیس. “من نمی تواند او را متوقف کند. این غریزه طبیعی; مردم نیاز به آغوش.”

اما این روزها آغوش می تواند تقریبا به عنوان کشنده به عنوان گلوله.

به عنوان کانادایی سوگواری این کشور در درگیری با تیراندازی آنها نیز عزاداری تلفات جهانی coronavirus همه گیر که در کانادا است بیمار 42,000 و ادعا 2200 زندگی — و دزدیدند ملت از آن روال و آداب و رسوم برای به رسمیت شناختن از دست دادن.

این یک الگوی تکرار می شود در سراسر جهان به عنوان عمومی اسکریپت برای عزاداری است که در بازنویسی به دلیل مستند دستورات و ممنوعیت اجتماعات بزرگ.

در بعضی از نقاط مانند ایتالیا و ایالت واشنگتن تشییع جنازه شده اند آشکار ممنوع است. در کشورهای دیگر مانند کانادا شده اند را به شدت محدود شده است که اکثر مردم در حال به تاخیر انداختن آنها.

در نوا اسکوشیا کوچک اطلس استان حدود دو برابر اندازه ماساچوست اما نازک جمعیت وجود داشته است 772 مورد تأیید و 12 و میر ناشی از ویروس است. این نوع روستایی جایی که دوستی کشش پشت نسل و مراسم پذیرایی تا بسته بندی شده آنها نشت خارج از کلیسا زیرزمین.

اما در حال حاضر هر نوع عزاداری — آیا برای coronavirus قربانیان و یا جمعی قربانیان تیراندازی — باید پایبند زندگی-حفظ اما جدا از قوانین است که جلوگیری از آغوش از غریبه ها و یاغی تجمع بیش از پنج نفر است. که شامل مجالس ترحیم.

نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرد وجود خواهد داشت یک شب زنده داری برای نوا اسکوشیا قربانیان که همه کانادایی ها می تواند در شب جمعه است. سازماندهی شده توسط مردم محلی آن خواهد شد که تمام عناصر عمومی عزاداری — شمع و موسیقی ادای احترام کردند. اما از آن خواهد شد انجام می شود به طور کامل آنلاین.

“وجود دارد هیچ قالب برای این” گفت: Tiff, وارد, یکی از برگزارکنندگان مراسم و بازنشسته, مراقبت در منزل, پرستار که شخصا می دانست که پنج تن از قربانیان.

او افزود: “همه ما احساس درماندگی می کنی.”

اعلامیه در کانادا روزنامه ها در حال حاضر با پایان یک نسخه از این یکی برای هدر اوبراین یک پرستار و مادر بزرگ بود که در میان قربانیان تیراندازی داد و بیداد: “با توجه به COVID-19 محدودیت ما بخواهید برای بازدید کنندگان در این زمان که ما در حال حاضر یک بزرگ خانواده. جشن زندگی برگزار خواهد شد در تاریخ بعد.”

هنوز هم برخی از عزاداران در حال ایجاد صمیمی آیین های مجازی و مراسم ترکیب عناصر سنتی با ایده های جدید جعلی توسط شرایط. آنها در حال تنظیم قالب های جدید در مورد چگونه مردم می توانند سوگواری هم که غم و اندوه درمانگران می گویند بسیار مهم است.

“وجود انسان نیاز به جمعی اذعان به این واقعیت ما را ویران کرد و ما دل شکسته” گفت: Andrea Warnick یک غم درمانگر در تورنتو است که مشاوره grievers به توسعه خود را با مراسم مذهبی در خانه.

“من نگران اگر مردم انجام نمی دهد هر چیزی را,” او اضافه شده است. “سرکوب غم و اندوه خود را آشکار در راه های مختلف.”

طنز این است که grievers اغلب احساس می کنید جهان را متوقف کرده است. و در حال حاضر آن را به معنای واقعی کلمه است.

“من فکر می کنم ما همه عزادار” گفت: Lysa توی یک روان درمانگر در تورنتو است که دارای تخصص در مجتمع تروما و غم و اندوه. “این است که غم و اندوه القا وضعیت که آیا شما در حال تجربه مرگ از مردم در اطراف شما و یا نه.”

در بسیاری از راه های, Wayne, اروین کامل پایونیر که می تواند نور یک مسیر جدید برای عزادار. یک وزیر سابق از 40 سال با United Church of Canada او نظارت صدها مجالس ترحیم. اما او همچنین دارای ویژگی های ادراک از یک هزاره; او در دهه گذشته را صرف کمک به کلیسا رفتن آنلاین.

هنگامی که همسر خود را از 20 سال فلور ممکن است Litt-ایروین درگذشت در آغوش او در اواخر ماه مارس از علل مربوط به coronavirus کشور در حال حاضر قفل شده است اما او نمی تامل به تاخیر انداختن یک سرویس برای او.

با دوستان و خانواده ایروین ایجاد یک سرویس آنلاین با موعظه و سرودهای بلکه با شخصی عناصر شایع تر بیدار: کلیپ های ویدئویی از او نوه یک نمایش اسلاید از عکس های شخصی یک تصویری از یک دختر از خود کلیسا رقص اسکاتلندی کوهستانی “فلور MacDonald فانتزی” را به افتخار او.

خانواده نیز برگزار زوم ملاقات که در یک نقطه شلوغ بود با بیش از 40 نفر ارائه تسلیت و داستان.

“من آمد به دور از احساس ما شده ایم به یک مراسم تشییع جنازه ما شده ایم به یک جشن ما آن را انجام داده ام” گفت: Irwin, 75, از مجتمع مسکونی در Dundas, انتاریو که تا همین اواخر آنها به اشتراک گذاشته.

“ما می توانیم حرکت رو به جلو در زندگی خود ما در حال حاضر,” او اضافه شده است.

ایروین را خوانده وارن Litt که ثبت مداحان در آی فون خود را نصب شده بر روی یک کمد اتاق خواب داشت که تجربه هر دو “عجیب و غریب” و “دلگرم کننده.” پس از او باقی مانده جدا شده در صفحه اصلی از طریق حفر مادرش عکس, اشعار و نامه ها.

“اغلب جامعه به شما می دهد سه روز به غمگین و پس از آن حرکت می کند گفت:” Litt که یک بازنشسته ادیان وزیر.

در حال حاضر, هر چند, او گفت:, “شده است وجود دارد زمان بیشتری برای به یاد داشته باشید و به سرند و نه به نوع راش از طریق آن دلیل این که شما این همه چیزهای دیگر را انجام دهد. جایی وجود دارد به عجله.”

در نوا اسکوشیا, ظهور, جزییات تیراندازی در حال تکان دهنده خشم که پلیس تصمیم توییتر برای ارسال یک هشدار اضطراری و نه تلفن های همراه است که ممکن است هشدار داده اند بیشتر مردم به این خطر است.

روز جمعه مقامات نشان داد که قاتل خود را آغاز کرد داد و بیداد پس از حمله دوست دختر خود را که موفق به فرار از او و پنهان در جنگل یک شبه. در سپیده دم صبح روز بعد آنها گفتند: او هشدار پلیس که او مبدل به عنوان یک افسر پلیس و رانندگی جعلی رزمناو پلیس اجازه داده است که او برای استتار خود را.

قبل از قتل سوگ کارگران در نوا اسکوشیا در حال حاضر در حال دست و پنجه نرم با نحوه ارائه آن در حال مرگ از coronavirus “مرگ خوب” و ارائه grievers پشتیبانی حتی به عنوان در آغوش گرفتن و تحویل غذای مرکب از گوشت وارد هستند ممنوع است. از آن زمان به بعد آنها بوده است و پیش نویس راه برای حمایت از یک کل جامعه در غم از راه دور است.

“مردم نوع بی حس و یخ زده و آنها نمی دانند چه کاری انجام دهید” گفت: سرنا لوئیس سوگ و اندوه و سلامتی هماهنگ با نوا اسکوشیا اقتدار بهداشت.

این سنت محلی است که به نشان می دهد تا با یک غذای مرکب از گوشت وارد در آستان پس از مرگ است. “شما می توانید انجام یک سفارش مواد غذایی به جای؟” لوئیس گفت: او نشان می دهد و یا “یک کارت قرار داده و آن را در صندوق پستی خود را.”

“این است که جداسازی فیزیکی, اما ما نیاز به ارتباط اجتماعی” او گفت:.

یک Facebook سایت — راه اندازی بخش شب زنده داری سازمانده و دیگران کار کردن با او در روز جمعه را شب زنده داری کرده و با آب گرفتگی ویدئوها از مردم ارائه موسیقی و رقص و عکس از محلی ویندوز تزئین شده با 22 قلب — یکی برای هر قربانی. شب زنده داری پخش خواهد شد در سراسر کشور.

اما محلی, family-run خانه های مراسم تشییع جنازه حمایت هستند تا با مراسم به تاخیر افتاد تا هر زمان که این بیماری همه گیر را تصویب کرده است. لوئیس نگرانی که ممکن است به معنای هرگز.

“این است که آنچه که مردم در حال رفتن به می خواهید برای انجام به هنگام COVID آسانسور؟”

در Portapique که در آن فرد مسلح خود شروع به جرم ولگردی و قانونی شکنی با کشتن هشت نفر از همسایگان مستقیم ون دن هوک ادامه داد: برای نمایش کارت همدردی — که در آغاز ورود به boxload — در یادبود سایت.

پس از در آغوش گرفتن او به رنگ نارنجی ردپای فاصله 2 متر از هم جدا به عنوان یک اجتماعی-فاصله یادآوری به بازدید کنندگان است.

“من نمی خواهم زیادی از مردم گرفتن بیمار گفت:” ون دن هوک خود را صدای لرزش با احساسات. “آخرین چیزی که من می خواهم.”

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de