تورنتو — با تعداد رمان coronavirus موارد عبور 40,700 و تعداد مرگ و میر نزدیک به 1000 چه این اعداد چیست و در چه نقطه می تواند سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع یک بیماری همه گیر?

شیوع تقریبا همان چیزی که به عنوان یک بیماری همه گیر است همان به عنوان یک بیماری همه گیر گفت: دکتر اسحاق Bogoch یک بیماری عفونی پزشک متخصص. “شیوع” و “اپیدمی” در حال اعمال در موارد که در آن بالاتر از حد نرمال تعداد موارد عفونت در یک محل خاص بیش از یک دوره خاص از زمان.

به صورت یک اپیدمی تبدیل به یک بیماری همه گیر وجود دارد باید شواهدی از گسترش جهانی و تعداد قابل توجهی بیشتر از موارد او اضافه شده است.

“ما در یک بیماری همه گیر نشده است ؟ نه” Bogoch گفت: CTV خود را در صبح است. “وجود دارد برخی از فلش اشاره در این مسیر اما واقعا 99 درصد از تمام این موارد هنوز هم محدود به چین است.”

سنگاپور و ژاپن و تایلند دیده می شود برخی از محدود گسترش یافته اما هیچ شواهدی وجود ندارد و در عین حال گسترده جهانی انتقال است.

یک بیماری همه گیر خواهد به این معنی است که کنترل عفونت اقدامات بیشتر به چالش کشیدن به خصوص اگر یک سیستم مراقبت های بهداشتی غرق می شود توسط تعداد موارد جدید.

اقدامات گرفته شده در چین کار ؟

برخی از داده ها از چین نشان می دهد که تعداد موارد جدید است کاهش تدریجی خاموش تا حدودی. “است که یک فلش کوچک اشاره در مسیر درست” گفت: Bogoch. اما هنوز مشخص نیست که آیا آن است که با توجه به دولت قرنطینه و مستند تلاش و یا به این دلیل که کشور را در سیستم مراقبت های بهداشتی است که کشیده به ظرفیت او اضافه شده است.

انجام مقایسه به سارس را حس ؟

در حالی که وجود دارد برخی از شباهت ها بین سال 2003 شیوع سارس و این یکی نیز وجود دارد که تفاوت بین این دو است. با توجه به آمار رسمی 2019-nCoV شیوع کشته شدن بیشتر مردم در این سه هفته پس از جهانی سازمان بهداشت و درمان شروع به ردیابی داده ها از سارس را در طی کل شیوع, اما آن را نیز آلوده به طور قابل توجهی بیشتر مردم از سارس. به همان نسبت سارس کشته شدن حدود 10 تا 11 درصد از 8,096 مردم آن را آلوده گفت: Bogoch در حالی که این coronavirus را کشته است یک تا دو درصد از کسانی که آلوده است.

چه یک مثال اخیر همه گیر?

2009 H1N1/آنفولانزای خوکی همه گیر آلوده به عنوان بسیاری از 700 میلیون دلار به 1.4 میلیارد نفر در سطح جهان با توجه به یک مطالعه برآورد, اما آن را نیز تا به حال بسیار پایین تر مرگ و میر کشتن حدود 150,000 به 575,000 مردم در سراسر جهان با توجه به CDC.

بسیاری از مردم اغلب توجه داشته باشید که به طور منظم آنفولانزا در حال حاضر آلوده در بیمارستان بستری و کشته شدن بیشتر مردم در این فصل از شیوع کروناویروس. پس چرا افزایش نگرانی در اطراف 2019-nCoV?

دانشمندان تحقیق آنفلوانزا برای دهه با مطالعات رفتن به 1930s. خطرات و دانش در سراسر آنفولانزا و چه مراقبت های بهداشتی کارگران می تواند انتظار می رود به خوبی تاسیس: پزشکان می دانند که فصل آنفولانزا را باد پایین و چه بستری و مرگ و میر محدوده به احتمال زیاد خواهد شد به عنوان مثال.

در مقابل دانشمندان شناخته شده تنها در مورد 2019-nCoV برای چند هفته کوتاه. محققان در سراسر جهان هنوز در تلاش به منظور توسعه مدل برای کمک به پیش بینی آنچه انتظار می رود از این ویروس است.

“این مسئله در حال حاضر این است که در بسیاری از ناشناختهها” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: کاخ سفید در نشست خبری در پایان ماه ژانویه است.

چگونه نگران مردم باید در خارج از چین بود ؟

در حالی که شیوع این بیماری باقی می ماند بسیار جدی در چین کارشناسان بهداشت تاکید می کند که خطرات همچنان بسیار پایین در کانادا و ایالات متحده است. حتی پس از, پزشکی و مقامات هنوز در حال در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی و هوشیار باقی مانده با توجه به بسیاری از عوامل ناشناخته در اطراف ویروس.

“این تلاش های کنترل در چین به نظر می رسد حاوی این در حال حاضر. اما من هنوز هم فکر می کنم که هر کس محکم به صورت بالقوه است که این گسترش فراتر از چین است. ما باید آماده برای که فقط در مورد آن اتفاق گفت:” Bogoch.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو