زمانی که خانم ورا لین گفت: “ما دیدار دوباره’ به من – باور نکردنی پایدار تجدید نظر بریتانیا در زمان جنگ افسانه

“ما را به دیدار دوباره” ملکه اعلام شده در مارس 5 Coronavirus آدرس بریتانیا است. ناگهان یک خط مردم indelibly مرتبط با جنگ جهانی دوم بود و در اخبار و دوباره. پادشاه اطمینان به مردم از عزیزانشان جدا شده توسط lockdown زده وتر.

عبارت خواهد طنین انداز دوباره در انگلستان در سالگرد 75 بعد از اینکه زمانی که کشور نشانه پایان جنگ است. پس از ملکه باعث می شود آدرس دیگری در 9pm انگلیسی ها دعوت خواهد شد تا آواز ما ملاقات دوباره, دانلود آهنگ مشهور ساخته شده توسط اصلی “نیروهای’ یار”, کدبانو ورا لین که در حال حاضر 103 سال است.

در ماه اوت سال 2005 من مصاحبه خانم ورا. به عنوان یک استاد دانشگاه و متخصص در جنگ ادبیات من شیفته راه که او بی وقفه کشیده بازگشت به گذشته (جنگ جهانی دوم) و به همان اندازه بی امان تقاضا به آواز خواندن یک آهنگ در مورد آینده است. یک ادب دست نوشته پاسخ به درخواست من برای مصاحبه دعوت من به خانه اش در Ditchling, East Sussex. که من سوار, آب و هوا روشن شد و من با لبخند به خودم فکر می کردم که من که قرار بود برای دیدار با خانم ورا در “روز آفتابی”.

متولد در سال 1917 ورا لین شروع به آواز خواندن در سن هفت سالگی در این باشگاه از شرق لندن است. او از ستاره کودک به اواز خوان حرفه ای شامل سوابق با رقص-گروه رهبران جو از دست دادن و چارلی Kunz و ساخت اولین رادیو در سال 1935. در سال 1937 او یک خواننده با رهبر گروه برت آمبروز و ارکستر. 1939 لین شناخته شده بود تا مرحله رادیو و مجری در آستانه یک حرفه انفرادی. پس از آن بود که او در سراسر این آهنگ بود که او را نماد ملی.

جعل اتصال

لین کشف ما دوباره ملاقات در پاییز 1939. این کار به خوبی تثبیت مستقر در لندن ترانه سرایان راس پارکر و هیو چارلز با چارلز ارائه متن ترانه برای پارکر ملودی. لین اولین سنگ آن را (همراه با شما نمی توانید سیاه و سفید کردن ماه) که پاییز در تور با آمبروز ارکستر.

اگر امروز ما دیدار دوباره است جدا از جنگ جهانی دوم در ذهن اکثر مردم در انگلستان آن را در واقع لین که جعلی اتصال تبدیل یک آهنگ در مورد عدم حضور در هر وضعیت به یک کلاسیک بیان از زمان جنگ خوش بینی. لین پخش شد آواز آهنگ در طول جنگ و در آن پیام از امید و انعطاف پذیری برداشته ملی روحیه.

به عنوان او بعدها نوشت: در سال 1975 خاطرات, صوتی, خودداری کنند: “عادی مردم به زبان انگلیسی نیست در کل پیدا کردن آن آسان به افشای احساسات خود را حتی به کسانی که نزدیک به آنها را.” ما دوباره ملاقات را “حداقل یک کمی راه نسبت به انجام آن برای آنها”.

در سال های بعد این آهنگ با یادآوری از خانه و نصایح شجاعت تبدیل به بخشی ضروری از ملی برگزار شد. و با آن موجد خسارت و عجیبی ملودی فراموش نشدنی آن را وارد فرهنگ عامه است. آن را به شکل یک نکته جالب همراهی به انفجار بمب اتم در Stanley Kubrick را Dr. Strangelove or How I Learned to Stop نگرانی and Love the Bomb (1964); در آن مستقر است با بیگانه اثر در پینک فلوید آهنگ ورا (دیوار 1982); و آن را فراهم می کند وهم آور شنیداری زمینه به برج ترور سوار در والت دیزنی کالیفرنیا.

اما زمانی که لین شروع به آواز خواندن آن را در سن 22, او تا به حال کمی ایده که او می تواند آواز خواندن آن را برای بقیه زندگی خود را.

خاطرات جنگ

که در ماه اوت روز در سال 2005 آن را 88-سال-سکس مرد پیر با دختر برا لین که در را باز کرد به من: ظریف, قابل توجه, کاملا ساخته شده است. او به من استقبال گرمی و رفت به چای. من نشسته در بزرگ اتاق نشسته است. وجود عکس در همه جا خانواده آمیخته با بزرگ و خوب. وجود دارد Dame ورا در کاخ باکینگهام و در آنجا او با … واقعا بینگ کرازبی?

خانم ورا آمد با چای و ما شروع به صحبت کنید. دانستن خودم آنچه آن را مانند به غوطه ور شدن در جنگ جهانی دوم از من خواسته اگر او تا به حال کردم خسته از صحبت کردن در مورد آن است. هرگز او پاسخ داد: – او چگونه می تواند هنگامی که بسیاری از مردان جوان داده بود و زندگی خود را در آن ؟

برا لین بازدید از یک کارخانه مهمات سازی در سال 1941. ویکیمدیا/موزه جنگ امپریال

من خارش به گوش او آواز خواندن, آن, اما من می دانستم که او تا به حال متوقف شده انجام علنی و بیش از حد خجالتی به آن را نشان می دهد به او. اما چه می شود اگر من سنگ آن را به او ؟ هیچ خواننده راه اندازی کردم خودم را به آن و به من شادی حیرت او پیوست.

من به پایان رسید من لیست سوالات قرار داده و نوت بوک من دور است. خانم ورا آهی کشید و با امداد. “ما باید یک فنجان چای و در حال حاضر مناسب چت؟” و پس از آن بود که ما شروع به صحبت آزادانه. من هیچ یادداشت از این بخشی از مکالمه اما جزئیات ایستادگی در حافظه من.

چگونه او احساس شخصی و خانوادگی نماینده زمانی که او بازدید انگلیسی خدمتگزاران در بیمارستان که در آن زمان برمه. چگونه گرما ساخته شده رژ لب او اجرا شود. چگونه او خود را صرف لباس کوپن در یک تنگ اتصالات صورتی لباس نوعی پارچه ابریشمی. چگونه مهم آن را به نگاه جذاب به سربازان زخمی که تا به حال دیده نشده جماعت زنان خود را برای ماه ها و حتی سال.

آن را بیش از همه بیش از حد به سرعت. ما خداحافظی در آستان. “شاید…” من شروع آزمایشی, “… ما دوباره ملاقات برخی از روز آفتابی” خواند Dame ورا سریع به عنوان یک فلش.

به احتمال زیاد من نمی خواهد او را ملاقات دوباره. اما به عنوان ملکه درک آنچه ما را نگه می دارد رفتن در زمان جنگ و همه گیر است و فکر خواهد بود که ما پیوست با عزیزان ما زمانی که آسمان آبی درایو ابرهای تیره دور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de