زمانی که اسکار? چه زمان ؟ ما باید پاسخ!

زمانی که اسکار? یکشنبه, شروع در 8 شرقی 5pm اقیانوس آرام.

از کجا می توانم ببینم ؟ ABC پخش این مراسم در ایالات متحده است. از آن خواهد شد در livestreamed abc.com و یا از طریق نرم افزار ABC ارائه شما با امضا یک شرکت ارائه دهنده تلویزیون (مانند یک شرکت کابل). بسته به جایی که شما زندگی می کنند و تجهیزات خود را نیز وجود دارد Hulu + زنده تلویزیون های, Sling TV AT&T تلویزیون در حال حاضر و یا یوتیوب و تلویزیون که همه نیاز به اشتراک.

وجود خواهد داشت یک هاست ؟ نوچ. فقدان یک emcee به نظر می رسید به کار کردن و به اندازه کافی در سال گذشته: رتبه بندی شدند تا 12 درصد بیش قبلی مراسم (هر چند این اعداد هنوز هم نیست بزرگ).

که نامزد ؟ شما می توانید بررسی کامل ما رای, اما وجود دارد یک زن و شوهر از سرفصل بدانید: “Joker” در صدر همه فیلم های دیگر با 11 نامزد در حالی که “1917,” “The Irishman” و “روزی روزگاری … در هالیوود” هر درو 10. زنان به طور کامل حذف شده از بهترین مدیر مسابقه. و اقدام تخته سنگ تقریبا به طور کامل سفید با استثنا از بهترین بازیگر نقش مکمل زن نامزد سینتیا Erivo (“هریت”).

Red carpet preparations underway for the 92nd Academy Awards in Los Angeles on Feb 7, 2020. Audiences across the globe will tune in to the Oscars on Feb 9, to see which film will earn the top prize. The New York Times

فرش قرمز در جریان آماده سازی برای 92 مراسم اهدای جوایز اسکار در لس آنجلس در فوریه 7 سال 2020 است. مخاطبان در سراسر جهان خواهد شد اتصال به اسکار در فوریه 9, برای دیدن آن فیلم را کسب جایزه است. نیویورک تایمز

چه کسی برنده خواهد شد ؟ ما دوست داریم به دانستن بیش از حد. ما جوایز-فصل کارشناس کایل Buchanan خود ساخته اسکار پیش بینی و پاسخ کوتاه این است که جنگ جهانی اول درام “سال 1917” است که به خوبی می چرخاند. سپس دوباره کره جنوبی, هیجان انگیز “انگل” می تواند مطرح رقابت قوی. بوکانان نیز انتظار کوارتت از Joaquin Phoenix (“Joker”), رنی زلوگر (“جودی”) براد پیت (“روزی روزگاری … در هالیوود”) و لورا درن (“ازدواج” داستان) را به خانه اقدام غنائم را تمام فصل طولانی است.

که ارائه خواهد شد? این آکادمی اعلام کرده است یک لیست طولانی از نام خانواده از جمله ویل فرل, Gal Gadot, سلما هایک, Mindy Kaling, Spike Lee, Lin-مانوئل میراندا, کیانو ریوز, Maya Rudolph و تیموتی Chalamet.

چه چیز دیگری باید داشت ؟ احتمالا وجود خواهد داشت اذکار کرک داگلاس که فوت شنبه و کوبه برایانت ستاره بسکتبال است که برنده جایزه اسکار برای یک فیلم کوتاه ساخته شده پس از بازنشسته شد. و وجود خواهد داشت و بنا به گزارش یک “عملکرد خاص” توسط Janelle Monáe با التون جان و رندی نیومن.

آنچه در مورد فرش قرمز? شما باید برخی از گزینه های. E! خود را آغاز فرش قرمز پوشش های با شمارش معکوس نشان می دهد در 1pm شرق 10am می باشد. اقیانوس آرام seguing به پوشش زنده در 5 شرقی 2 ساعت و اقیانوس آرام است. و تاپیک رسمی آکادمی preshow از فرش قرمز شروع می شود که در 6:30 p. m., شرقی, 3:30بعد از ظهر اقیانوس آرام. از آن خواهد شد در پخش ABC.

در حال حاضر شما در حال همه گیر!

© 2019 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو