هیچ مدارس هیچ امتحانات بیشتر آموزش آنلاین و پدر و مادر در COVID-19 مستند با بچه های خود را. چه افتضاحی!

مردم در پاسخ قهرمانانه. برخی از پدر و مادر در حال کار از خانه دیگران را شغل خود را از دست و معلمان در ایجاد کل یک راه جدید برای انجام شغل خود را — نه به ذکر است خود بچه ها گیر در داخل بدون دوستان خود. به نحوی ما را از این طریق دریافت کنید. هنگامی که ما چگونه خواهد همه چیز نگاه وقتی که مدرسه شروع دوباره ؟

یکی از پروژه های دانشگاه متصل و پشتیبانی آموزش و پرورش رهبران شش کشور و دو استان کانادا برای پیشبرد ارزشهای انسانی از جمله در پاسخ به COVID-19.

از ارتباط با این رهبران و نقشه کشی در تیم پروژه تخصص در رهبری آموزشی و در مقیاس بزرگ تغییر در اینجا پنج بزرگ و ماندگار مسائل و فرصت هایی که ما پیش بینی خواهد سطح هنگامی که دوباره مدرسه شروع می شود.

اضافی پشتیبانی مورد نیاز

پشتیبانی مورد نیاز خواهد بود برای ما آموزان ضعیف ترین و آسیب پذیرترین کودکان به حل و فصل کردن و گرفتن. (Shutterstock)

پس از هفته ها یا ماه در خانه دانش آموزان خود را از دست داده اساتيد و چهره به چهره پشتیبانی می کند. بسیاری از مردم جوان را تجربه کرده اند فقر و استرس است. آنها ممکن است دیده می شود اعضای خانواده بیمار شدن یا بدتر. آنها ممکن است تا به حال شانس کمی برای بازی در خارج.

نرخ سوء استفاده های داخلی و دعوا بر سر ترتیبات بازداشت شده اند در افزایش طول COVID-19 بیماری همه گیر.

بسیاری از کودکان را از دست داده اند و عادات که در مدارس تدریس آنها — در یک دایره نشسته در انتظار نوبت خود را دانستن چگونه به گوش دادن و همکاری می کنند. بیش از چند نمایشگاه نشانه های استرس پس از سانحه.

زیادی را باید صرف ساعت به دنبال در تلفن های هوشمند و یا بازی های ویدئویی.

و شکاف های یادگیری بدون شک گسترش بین کودکان فقیر و بهتر کردن خانه.

اگر چه دولت ها ممکن است پیش بینی آینده اقتصادی ما در واقع نیاز به منابع اضافی. ما نیاز به مشاوران روانی هیت متخصصان و پشتیبانی آموزش معلمان برای کمک به ما آموزان ضعیف ترین و آسیب پذیرترین کودکان حل و فصل کردن و گرفتن.

اولویت خوب بودن

خوب بودن دیگر خواهد بود را رد کرد و به عنوان یک مد زودگذر. قبل از این بحران وجود دارد زمزمههای است که دانش آموز خوب بودن یک حواس پرتی از مناسب یادگیری اصول اولیه. نه بیشتر.

آن را در حال حاضر روشن است که بدون معلمان مراقبت و حمایت از آن سخت است برای بسیاری از افراد جوان برای اقامت خوب و متمرکز شده است. که به خوبی ما را درک نمی باشد یک جایگزین برای موفق بودن. آن را شرط ضروری برای دستیابی به ویژه در میان ما آسیب پذیرترین کودکان است.

بیشتر قدردانی برای معلمان

معلم انجی Stringer با یک نوازنده را دوست دارد دانش آموزان خود را’ در رژه در مارس سال 2020 در ساوانی, Ga. (Curtis کامپتون/مجله آتلانتا قانون اساسی از طریق AP)

معلمان در میان قهرمانان گمنام COVID-19: آماده سازی منابع و راهنمایی از راه دور, آموزش حذف کردن لوازم مدرسه در جعبه های پلاستیکی اتصال با بچه ها و پدر و مادر خود را به مطمئن شوید که آنها در حال OK — حتی در حالی که بسیاری از آنها کودکان خود را در خانه.

پدر و مادر به سرعت در حال آمدن به درک همه چیز را خود معلمان انجام دهد.

آن را سخت به اندازه کافی وقتی که پدر و مادر باید دو یا سه تا از بچه ها در خانه در تمام طول روز در حال حاضر. بسیاری از شما مطمئنا متوجه چقدر سخت باید آن را به 25 تا 30 یا بیشتر در یک کلاس. هنگامی که جهان کار دوباره یک درجه نرمال ما را نمی خواهد ما کارگران ضروری برای اعطا بسیار است. معلمان خواهد بود در این میان.

مهارت های حرفه ای و آموزش

معاملات قبل از اجتماعی فاصله: مربی جف میچل, چپ, راهنمای دانش آموزان با ساخت برنامه معاملات در Berrien Springs, دبیرستان, در, Benton Harbor, Mich., در ماه نوامبر سال 2019. (Don Campbell/هرالد-پالادیوم از طریق AP)

شأن و اهمیت آموزش فنی و حرفه ای و مهارت و آموزش منعکس خواهد شد در آنچه ما یاد می دهد.

این بیماری همه گیر در معرض آسیب پذیری اقتصاد جهانی به سقوط در لوازم ضروری. بنابراین کانادا را به نگاه به برخی از آن ضروری ساخت خانه برگشت.

وجود دارد بنابراین باید مربوط به فشار برای مهارت های حرفه ای و آموزش عالی و وضعیت مدارس و برنامه هایی که ارائه آن است.

آن را در حال حاضر آشکار چقدر ما بستگی دارد و نیاز به ارزش همه ما ضروری کارگران مانند, مراقبت, صفحه اصلی, کارگران, کارگران ساختمانی و خرده فروشی کارکنان که به ما خدمت می کنند از پشت plexi-شیشه ای. من بیوه, مادر مطرح شده سه پسر در حالی که او تمیز خانه های مردم کار کرده و در فروشگاه های محلی و مراقبت برای افراد دیگر کودکان است. وجود دارد هیچ چیز غیر ماهر در مورد آنچه که او انجام داد.

در حالی که هیچ کس کاملا موافق در آنچه در آن به معنی “طبقه کارگر” آنچه روشن است این است که آن را شامل بخش های, کار, پرداخت سطح و یک نسل تجمع فرهنگی و اجتماعی سرمایه منش و سلیقه.

هنگامی که به طور منظم از اقتصاد شروع می شود تا دوباره برخی از مردم احساس افتخار می کنیم به تماس خود طبقه کارگر یک بار دیگر و اصرار مالی و گسترده تر به رسمیت شناختن است که با آن می رود.

این همچنین به معنی بازاندیشی فرفره اقتصاد و تاثیر آن بر زندگی مردم و همچنین چه نوع از یادگیری موقعیت مردم برای زنده ماندن تغییرات پر سر و صدا تجربه تحرک و ساخت معنی دار زندگی می کند.

بیشتر و کمتر با تکنولوژی برای آموزش و پرورش

در طول COVID-19 بوده است وجود دارد یک دیوانه تقلا برای پیدا کردن فن آوری برای حمایت از آموزش در خانه است. اما در قوس آموزش و پرورش, پروژه, شبکه, معاون وزیر آموزش و پرورش در یکی از استانها به ما اطلاع داد که بیش از 30 درصد از دانش آموزان لازم نیست دسترسی به اینترنت و یا دستگاه های دیجیتالی در خانه.

به عنوان پول را تنگ تر می شود خانواده ها در لبه فقر نیز ممکن است مجبور به انتخاب بین حفظ خدمات اینترنت و یا قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است.

دانشجو, لب گنده, 9, با این نسخهها کار در یک لپ تاپ در کرمونا آلتا., در ماه مارس سال 2020 است. کانادا پرس/جف مک اینتاش

اروگوئه یکی از کشورهای در پروژه ما راه اندازی یک اسلحه’ از ظهر دولت و نوآوری و آژانس در سال 2007. هر کودک داده شد یک دستگاه شخصی و اتصال به اینترنت. این تحریک بیش از یک سوم از این کشور در مدارس به منظور توسعه پروژه های که در آن نوآوری و یادگیری عمیق تر و نه فقط تکنولوژی در پیش زمینه.

در این بیماری همه گیر تکنولوژی به همراه آموزش و معلمان; نه جایگزین آنها. در اولین هفته از تعطیلی مدارس در اروگوئه استفاده از آژانس پلت فرم افزایش 1,100 درصد است. کانادا نیاز به توسعه منسجم و جامع ملی با رویکرد فن آوری اتصال و یادگیری است که حمایت همه مدارس.

برعکس نیز وجود خواهد داشت کمتر فن آوری است. ما قطعا باید بهتر منابع دیجیتال. اما هر کسی که فکر می کردم که آموزش آنلاین می تواند جایگزین معلمان خواهد بود به سرعت در حال disabused از این ایده به خصوص پدر و مادر گیر کرده در داخل با کودکان در زمانی که کودکان و نوجوانان نمی تواند تمرکز و یا خود تنظیم.


ادامه مطلب: اجباری e-learning مشکل در مدارس انتاریو


ما در یک تونل تاریک در حال حاضر. هنگامی که ما ظهور چالش ما خواهد بود برای ادامه ندارد دقیقا مانند قبل اما به تأمل عمیق در آنچه ما را تجربه کرده اند و به نوبه خود تیز در آموزش و پرورش و جامعه بهتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im