چه یک کلیسا ؟ که می توانید در چشم بیننده و یا مدارک ثبت با IRS

2016, Billy Graham Evangelistic Association گفت: خدمات درآمد داخلی که آن را دیگر نمی خواستم به درمان صرفا به عنوان یک مالیات معاف سازمان مذهبی, رایگان از تعهد به پرداخت مالیات بر درآمد خود را. به جای انجمن – شارلوت کارولینای شمالی بر اساس گروه که تولید انجیلی رویدادها جشن میراث بیلی گراهام و proselytizes در مورد عیسی مسیح می خواستم IRS به رسمیت شناختن آن به عنوان یک کلیسا.

IRS انطباق با آن درخواست.

مشابه گروه های مذهبی فاقد pews و محله های کشیش نشین در حال ساخت سوئیچ بیش از حد از جمله تمرکز بر خانواده که به ترویج مسیحی ازدواج با جنس مخالف و سیستم ناوبری یک interdenominational مسیحی گروه فعال در دانشگاه.

علیرغم ثبت نام با IRS به عنوان “کلیساها” این سازمان ها و دیگران مانند آنها ادعا نمی تواند کلیساها publicly. در واقع Gideons بین المللی – ارتباط تجار و بازرگانان و همسران خود را که ترک انجیل در اتاق های هتل – می گوید در وب سایت خود را که در آن است و نه یک فرقه و نه کلیسا. و در عین حال برای مقاصد مالیاتی Gideons ادعا می شود یک کلیسا است.

چرا که در حال حاضر مالیات معاف گروه مذهبی می خواهند دولت برای درمان آن به عنوان یک کلیسا ؟ چرا که قوانین حاکم بر کلیساها کمتر سخت است.

501(c)(3) گروه

در حالی که دلایل این روند رو به رشد متفاوت است این گروه ها ممکن است به اشتراک گذاشتن یک هدف اصلی: نگه داشتن خود را اهدا لیست خصوصی برای محافظت از اهدا کنندگان خود را از انتقاد و یا واکنش.

به عنوان یک استاد که مطالعات چگونه قوانین مالیاتی بر کلیساها و دیگر مالیات معاف سازمان اعتقاد من این گروه دست بالا گرفتن منافع خود را از اهدا کنندگان دریافت خواهد کرد اگر گروه درمان به کلیساها. حتی من نگران هستم که گروه مصرف این مرحله در حال کاهش جریان اطلاعات ارزشمند در مورد این سازمان به مردم است.

به همین دلیل من نگران هستم در اینجا برخی از پس زمینه در مورد آنچه احتمالا بهترین و شناخته شده ترین بخش از ایالات متحده کد مالیاتی, بخش 501(c)(3). آن را فراهم می کند مزایای دو به سازمان است که در دیدار با الزامات خود را برای معافیت مالیاتی است. اول این حدود 1.5 میلیون گروه – از جمله همه چیز را از آشنا های غیر انتفاعی مانند صلیب سرخ به رادیو عمومی ملی به کمتر شناخته شده کلیسا از شاهدانه و شیطانی معبد – به طور کلی لازم نیست که به پرداخت مالیات بر درآمد خود را.

دوم برخی از اهدا کنندگان خود را می توانید کسر کمک های مالی خود را از درآمد مشمول مالیات از طریق خیریه کسر ایجاد انگیزه ای برای حمایت از این گروه است. در حالی که گروه باید در سازمان به عنوان سازمان های غیر انتفاعی برای واجد شرایط برای فدرال معافیت مالیاتی نه هر غیر انتفاعی معاف است.

واجد شرایط بودن نیاز به دنبال کردن یک هدف خاص مانند دین و آموزش و پرورش و یا خیریه.

این سازمان صورت تعهدات خود را برای حفظ معافیت از قبیل تشکیل پرونده مدارک ویژه با IRS هر سال شناخته شده به عنوان یک فرم 990. آن نیاز به افشای برخی از اطلاعات از جمله کسانی که نشسته در آن هیئت مدیره و بالاترین کارکنان پرداخت می شود. معاف از مالیات گروه نیز باید به اشتراک گذاری را انتخاب کنید اطلاعات مالی از جمله ارزش دارایی های خود هزینه های خود را و درآمد خود را.

همانطور که می دانید IRS نمی تواند نقض حریم خصوصی خود را با انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را. در مقابل آن باید همه 990 بخشی از رکورد های عمومی.

یک استثنا

به من توضیح داد که در Dialogue: یک مجله مورمون فکر دانشگاهی, انتشار, هیچ سازمان معاف از مالیات تا به حال به هر فایل مستندات با IRS برای اولین بار 30 سال پس از مدرن مالیات بر درآمد فدرال را آغاز به کار در سال 1913. که تغییر در سال 1943 زمانی که کنگره تصمیم گرفت تا همه را از این گروه ها به جز آنهایی که مذهبی – اینکه آیا یا نه آنها تابع به عنوان کلیسا – فایل سالانه اظهارنامه مالیاتی.

توسط 1969 در پی کشف تعدادی از سازمان های سوء استفاده از معافیت های مالیاتی کنگره آغاز شده بود به مانند دولت نیاز به اطلاعات بیشتر. آن سال مجلس نمایندگان به تصویب یک لایحه که باید حذف پرونده استثنا برای همه سازمان های مذهبی.

خانه لایحه گالوانیزه مذهبی جامعه که لابی مجلس سنا. رهبران مانند ارنست Wilkinson رئیس جمهور از دانشگاه بریگهم جوان و کاتولیک آمریکا در کنفرانس استدلال در برابر این قانون است.

آنها ادعا کرد که اضافه شده مدارک خواهد بود سنگین و گران قیمت برای کلیساها و بدون تولید مالیات اضافی دلار است. آنها همچنین اظهار داشت که افشای غیر ضروری بود به دلیل مذهبی اهدا کنندگان را کمک های خیریه بر اساس تعهدات مذهبی و نه با توجه به نگرانی در مورد سلامت مالی از کلیساها.

در نهایت کنگره تقسیم ضرب المثلی عزیزم. از سال 1970 سازمان های مذهبی بودند دیگر معاف از تشکیل پرونده 990 اشکال. دولت, آیا, اما, معاف از این تعهد کلیسا, کلیسا, انجمن ها و خود را “یکپارچه کمکی” – است که سازمان در ارتباط با کلیسا که دریافت حمایت مالی در درجه اول از آن کلیسا است.

امروز کلیساها و کنیسه ها و مساجد و خانه های دیگر از عبادت باقی می ماند رایگان از تعهد به فایل فرم IRS باعث می شود دیگر مالیات معاف سازمان ارسال کنید.

IRS با استفاده از اصطلاح ‘کلیسا’ به طور گسترده استفاده از آن را به تمام سنت های دینی. کریستال استودیو چشم/شاتر.com

بیایید یک کلیسا!

به تصمیم می گیرید که آیا چیزی است که واقعا یک کلیسا حداقل برای مقاصد مالیاتی IRS به 14 معیارهای.

این معیارها عبارتند از: وجود یک جماعت وقوع مذهبی خدمات و مالکیت اموال که در آن مردم دعا است.

این معیارها مبهم حداقل تا حدودی به دلیل آزادی مذهبی اعطا شده توسط قانون اساسی است. که سروپا اجازه می دهد تا برخی از سازمان های دیدار با نمایندگان تعریف “کلیسا” حتی اگر آنها واقعا نیست.

برای مثال تمرکز روی خانواده گفته می شود ادعا کرد آن کافه تریا بود “تاسیس محل عبادت” از آنجا که اعضای گروه گهگاه دعا وجود دارد. همچنین تغییر عناوین شغلی از همه 600 نفر از کارکنان خود را به “وزیر.” این مراحل به احتمال زیاد موفق به دیدار با استانداردهای که هدایت IRS هنگامی که آن را گذاشته آن 14 معیارهای.

اما مالیات فدرال آژانس فاقد بودجه و کارکنان این امر نیاز به بررسی این ادعا ترک IRS با محدود توانایی به چالش تمرکز بر خانواده اظهارات. (این گروه گفته است واشنگتن پست که خود دلیل اصلی برای تبدیل شدن به یک “کلیسا” برای مقاصد مالیاتی شد “برای محافظت از محرمانه بودن اهدا کنندگان ما.”)

اگر IRS به رسمیت می شناسد یک سازمان مذهبی به عنوان یک کلیسای عمومی از دست می دهد دسترسی به اطلاعات قابل توجهی. عمومی نمی, اما از دست دادن هر گونه اطلاعات در مورد این سازمان اهدا کنندگان وجود این گروه اهداف اعلام شده در حال انتقال به کلیساها.

در حال حاضر مالیات معاف گروه نیاز به فایل 990 اشکال باید به IRS در مورد “قابل توجه همکاران” – اساسا اهدا کنندگان که بیشتر از ما 5000 دلار در سال است. اما IRS نمی تواند انتشار دهنده این لیست ،

است که تبدیل شدن به یک کلیسا برای مقاصد مالیاتی حذف تعهد به فایل 990 اشکال اما این تازه کشف شده, پیچیدگی می کند هیچ چیز اضافی برای محافظت از اهدا کنندگان از نظارت عمومی به دلیل اهدا کنندگان هرگز مواجه نظارت عمومی در وهله اول.

تا زمانی که کلیساها لازم نیست برای به اشتراک گذاشتن جزئیات مالی خود را با IRS گروه های مذهبی را انگیزه ای برای عمل مانند کلیساها برای مقاصد مالیاتی است. اما انگیزه ای ندارد وجود داشته باشد. من باور دارم که اگر کنگره به آن توجه 1969 اهداف و از بین بردن پرونده معافیت برای کلیساها و دیگر سازمان های مذهبی نمی خواهد احساس فشار به عمل مانند کلیساها.

و جامعه را بیشتر دسترسی به اطلاعات آن نیاز به نظارت بر مالیات معاف سازمان.

[ دریافت بهترین نرخ مکالمه در هر آخر هفته. ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما. ]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>