‘هر آنچه در آن طول می کشد’ در حال حاضر باید شامل یک جهانی درآمد اولیه

رهبران G20 را متعهد به انجام “هر آنچه در آن طول می کشد” به حداقل رساندن اثرات COVID-19.

بسیاری از این کشورهای در حال lumbered با رفاه تورهای ایمنی نامناسب برای هدف. آنها طراحی شده برای قرن گذشته با باینری راه فکر کردن در مورد اشتغال است که دیگر هیچ تجربه ای از گاه به گاه قرارداد و فرفره کارگران است.

محدودیت های هستند که به طور کامل در معرض توسط یک بحران بیشتر محو کردن خط بین داشتن یا نداشتن کار.

یک راه حل ساده این است که جهانی درآمد اولیه – به طور منظم پرداخت به هر فرد بزرگسال بدون سوال پرسید.


ادامه مطلب: Coronavirus: چرا انگلستان نیاز به یک پایه درآمد برای همه کارگران


دودویی تفکر

کمبود فعلی رفاه شبکه نشان داده شده است در استرالیا طی هفته گذشته. ملت سیستم امنیت اجتماعی شده است در بحران به عنوان صدها نفر از هزاران نفر جدید ادعا می کند برای کمک به دولت است.

شده اند وجود دارد عظیم صف در Centrelink دفاتر. دولت MyGov سایت خراب شده است و تلفن تماس بدون پاسخ مانده اند.

یک صف در خارج از Centrelink در هایدلبرگ, ملبورن, مارس 24 سال 2020 است. Stefan Postles/AAP

این مشکلات بیش از لجستیکی. آنها همچنین ایدئولوژیک بازتاب این سیستم چگونه است تصور شده است. آن نیاز به مردم را به پرش از طریق اداری hoops پر کردن فرم و ارائه اسناد و مدارک و صورتهای مالی. این قضات باید با توجه به باینری (شاغل-بیکار) از راه تفکر با فرآیندهای هستند که تنبیهی و پیچیده است.

هیچ شرایط متصل

جهانی درآمد اولیه (UBI) است که به خوبی توسعه یافته ایده برای رسیدگی به این مشکلات اجتماعی موجود امنیتی رژیم.

ایده اساسی این است که به طور منظم پرداخت نقدی به همه افراد بالغ بدون شرایط متصل شده است. قصد این است که برای اطمینان از رفاه خالص ایمنی نشان دهنده این واقعیت بسیاری از مردم غیر رسمی و گاه به گاه پاره وقت, نمونه کارها نامنظم و خود اشتغالی کار در صورت های مالی استرس از لحاظ فنی با وجود شاغل بودن. هر کس می شود وسیله ای برای پایه وجود بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتغال.


ادامه مطلب: کار تضمین درآمد پایه می تواند ما را نجات دهد از COVID-19 افسردگی


محدود آزمایش های رخ داده در فنلاند, کنیا, و کانادا است. این باید به طور کلی در بر داشت گیرندگان شادتر هستند و نه disincentivised به دنبال کار یک انتقاد مشترک از مفهوم.

بیکاری خونتان

شایع ترین انتقاد از اساسی جهانی درآمد خود را هزینه. اما در حال حاضر نیاز به درآمد پشتیبانی خونتان و دولت اتخاذ یک “هر آنچه در آن طول می کشد” روش هزینه برای حفظ اقتصاد شناور این استدلال است نه قانع کننده.

مقیاس چالش اقتصادی است که نشان از استرالیا بیکاری پیش بینی شده برای شش ماه آینده پریدن از 7% یک هفته پیش به 11 درصد است. خدمات دولت وزیر استوارت رابرت در این هفته اذعان کرد تصمیم به بستن کسب و کار را ترک کرده بود “شاید یک میلیون نفر بیکار یک شبه”. که میلیون, در بالای 700,000 در حال حاضر بیکار را نرخ بیکاری بالای 12 درصد است.

در حقیقت بسیار شبیه به مسیر coronavirus هیچ برآورد می شود با اتکا در این مرحله دیگر می گویند بیکاری سطح خواهد بود بسیار بالا است. همراه با بازنشستگان و رفاه گیرندگان این به معنی حمایت مالی دولت بسیار مهم خواهد بود برای بخش قابل توجهی از خانواده ها.

چگونه ممکن است کار

مزیت اساسی جهانی درآمد طرح به خصوص در حال حاضر است که آن را ساده و به راحتی قابل فهم است.

این است که چگونه آن را ممکن است کار در استرالیا.

این امر می تواند اجرا از طریق اداره مالیات استرالیا نه Centrelink. مستقیم پرداخت خواهد بود ساخته شده هر دو هفته یکبار به حساب بانکی از تمام بزرگسالان شهروندان استرالیا و اقامت دائم بیش از 18 سال دیگر در مدرسه.

که در آن است.

پول خواهد بود درآمد مشمول مالیات پس از اداره مالیات خواهد جبران بخش قابل توجهی از بالاتر بگیر. در حال حاضر آن را می تواند حذف کسانی که بیش از 65 سال برای آنها به مدت طولانی بازنشستگی و بازنشستگی سیستم وجود دارد که ما ممکن است بخواهید به دخالت در این زمان.

Ballpark را تخمین می زند

استرالیا و ایالات اتحادیه کارگران (به نمایندگی از کارگران در مهمان نوازی, سلامت, مراقبت از سالمندان, سوپر مارکت عرضه تمیز کردن و دیگر در معرض بخش) حمایت جهانی درآمد اولیه معادل minium دستمزد – A$740 یک هفته.

اما من قصد دارم به برخی از ورزشگاه محاسبات بر اساس یک اورژانس جهانی درآمد عمومی پرداخت$550 دو هفته.

این برابر است با پاداش دولت استرالیا است که به جویندگان کار در طول بحران (دو برابر معمول خود را پرداخت).

به گسترش این 7.65 میلیون واجد شرایط استرالیا هزینه حدود$55 میلیارد دلار بیش از شش ماه. دولت خواهد جبران بخشی از این, اگر, از طریق مالیات بر درآمد و قادر بودن به تعلیق برخی (اما نه همه) موجود رفاه پرداخت.

که در مقایسه با تقریبا یک مبلغ 84 میلیارد – حدود 3.5 درصد از تولید ناخالص داخلی — در هزینه های در حال حاضر اعلام شده توسط دولت استرالیا. حدود 24 میلیارد دلار از این است که برای پرداخت به رفاه گیرندگان با سهم کارگردانی به کسب و کار و صنعت.


ادامه مطلب: مقیاس پذیر و بدون محدودیت: دولت در نظر دارد برای دریافت coronavirus پشتیبانی به دست ما سرعت


در زمان بحران اقتصادی بی سابقه ای در طول عمر ما یک رویکرد نوآورانه مانند جهانی درآمد اولیه می تواند ضروری, ساده, تقویت اعتماد به نفس و محبوب ترین پاسخ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de