چه خواهد جهان بود پس از coronavirus? چهار احتمالی آتی

که در آن ما خواهد بود در مدت شش ماه ، یک سال ، ده سال از در حال حاضر ؟ من دروغ بیدار در شب چه آینده نگه می دارد برای عزیزان من. من آسیب پذیر دوستان و بستگان. من تعجب می کنم چه اتفاقی می افتد به کار من حتی اگر من خوشبخت تر از بسیاری از: من خوب بیمار پرداخت می کند از راه دور. من از نوشتن این از انگلستان که در آن من هنوز هم خود اشتغالی دوستان که خیره کردن بشکه از ماه و بدون پرداخت دوستانی که در حال حاضر شغل از دست داده. قرارداد می پردازد که 80 درصد از حقوق و دستمزد اجرا می شود در ماه دسامبر. Coronavirus است که ضربه زدن به اقتصاد بد است. هر کسی که می خواهد استخدام در زمانی که من نیاز به کار می کنند ؟

تعدادی از وجود دارد ممکن است در آینده همه وابسته به دولت و جامعه در پاسخ به کروناویروس و اقتصادی خود را پس. امیدوارم ما را از استفاده از این بحران برای بازسازی تولید چیزی بهتر و انسانی تر. اما ممکن است ما اسلاید به چیزی بدتر است.

من فکر می کنم ما می تواند وضعیت ما را درک – و چه دروغ ممکن است در آینده ما – با نگاه به اقتصاد سیاسی از بحران های دیگر. من تحقیق با تمرکز بر اصول اقتصاد مدرن: جهانی زنجیره تامین دستمزد و بهره وری. من در راه است که در پویایی اقتصادی منجر به چالش هایی مانند تغییر آب و هوا و پایین بودن سطح سلامت جسمی و روانی در میان کارگران است. من استدلال کرده اند که ما نیاز به یک نوع بسیار متفاوتی از اقتصاد اگر ما به ساخت اجتماعی و محیط زیست صدا آتی. در صورت COVID-19 این شده است هرگز بیشتر آشکار است.

پاسخ به COVID-19 همه گیر هستند به سادگی تقویت پویا است که درایوهای دیگر اجتماعی و زیست محیطی: این prioritisation از یک نوع ارزش بیش از دیگران است. این پویا, بازی های برگزار شده است بخش زیادی در رانندگی جهانی در پاسخ به COVID-19. بنابراین پاسخ به این ویروس تکامل, چگونه ممکن است ما اقتصادی آتی توسعه ؟

از منظر اقتصادی وجود دارد چهار احتمالی آتی: یک نزول به بربریت قوی دولت سرمایه داری رادیکال دولت سوسیالیسم و تحول به یک جامعه ساخته شده است در کمک های متقابل است. نسخه از همه از این سلف ها کاملا امکان پذیر است اگر نه به همان اندازه مطلوب است.

آنچه ممکن است ما در آینده نگه دارید ؟ خوزه آنتونیو Gallego Vázquez/Unsplash, فال

تغییرات کوچک آن را قطع نکنید

Coronavirus مانند تغییر آب و هوا است که تا حدی مشکل ما در ساختار اقتصادی است. اگر چه هر دو به نظر می رسد “محیط زیست” یا “طبیعی” مشکلات آنها اجتماعی هدایت می شود.

بله تغییر آب و هوا ناشی از گازهای خاص جذب گرما. اما آن را بسیار کم عمق توضیح. واقعا درک تغییرات آب و هوایی ما نیاز به درک دلایل اجتماعی است که ما را انتشار گازهای گلخانه ای. به همین ترتیب با COVID-19. بله مستقیم علت ویروس است. اما مدیریت اثرات آن ما نیاز به درک رفتار انسان و وسیع اقتصادی زمینه.

مقابله با هر دو COVID-19 و تغییر آب و هوا بسیار آسان تر است اگر شما کاهش غیرضروری فعالیت های اقتصادی. برای تغییر آب و هوا این است زیرا اگر شما تولید کمتر مسائل شما با استفاده از انرژی کمتر و منتشر می کنند کمتر گازهای گلخانه ای. اپيدميولوژی COVID-19 است که به سرعت در حال تحول است. اما منطق اصلی این است به طور مشابه ساده است. مردم با هم مخلوط و گسترش عفونت است. این اتفاق می افتد در خانواده و در محل کار و در سفر مردم را. کاهش این اختلاط است به احتمال زیاد به کاهش فرد به فرد انتقال و سرب به کمتر از موارد کلی.


این مقاله بخشی از گفتگو بینش

بینش تیم تولید فرم طولانی روزنامه نگاری به دست آمده از تحقیقات میان رشته ای. این تیم در حال کار با دانشگاهیان از پیشینه های مختلف که درگیر در پروژه با هدف مقابله اجتماعی و چالش های علمی.


کاهش تماس بین مردم احتمالا همچنین کمک می کند تا با دیگر استراتژی های کنترل. یکی از رایج استراتژی کنترل بیماری های عفونی و شیوع بیماری است تماس, ردیابی و جداسازی که در آن فرد مبتلا در تماس هستند شناسایی شده و سپس جدا شده و جلوگیری از گسترش بیماری. این موثر ترین زمانی است که شما ردیابی درصد بالایی از مخاطبین. کمتر اطلاعات تماس یک فرد کمتر شما را برای ردیابی برای رسیدن به این درصد بالاتر است.

ما می توانید ببینید از ووهان که اجتماعی فاصله و مستند اقدامات مانند این ها موثر هستند. اقتصاد سیاسی است مفید در کمک به ما در درک چرا آنها معرفی شده پیش از آن در کشورهای اروپایی (مهمترین بریتانیا و ایالات متحده).

یک اقتصاد شکننده

مستند قرار دادن فشار بر اقتصاد جهانی است. ما به صورت جدی رکود است. این فشار باعث شده است تا برخی از رهبران جهان به تماس برای کاهش مستند اقدامات است.

حتی به 19 کشور نشسته در حالت مستند رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro به نام برای رول بک در کاهش اقدامات. مغلوب ساختن پیشی جستن به نام برای اقتصاد آمریکا برای بازگشت به حالت عادی در سه هفته (او در حال حاضر پذیرفته شده است که اجتماعی فاصله خواهد نیاز به نگهداری شود برای بسیاری دیگر). Bolsonaro گفت: “زندگی ما باید برای رفتن بر روی. شغل باید نگه داشته شود … ما باید بله بازگشت به حالت عادی است.”

در انگلستان در ضمن چهار روز قبل از تماس برای سه هفته مستند, نخست وزیر بوریس جانسون بود که تنها اندکی کمتر خوش بینانه گفت که بریتانیا می تواند به نوبه خود جزر و مد در عرض 12 هفته. در عین حال حتی اگر Johnson درست است این مورد باقی مانده است که ما در حال زندگی با یک سیستم اقتصادی است که تهدید سقوط در آینده نشانه ای از بیماری همه گیر.

اقتصاد سقوط نسبتا مستقیم به جلو. کسب و کار وجود دارد را به سود. اگر آنها نمی تواند تولید آنها نمی توانند همه چیز. این بدان معنی است که آنها نمی خواهد سود که بدان معنی است که آنها کمتر قادر به استخدام شما. کسب و کار می توانید انجام دهید (بیش از کوتاه مدت زمان) نگه دارید و به کارگران که آنها لازم نیست بلافاصله: آنها می خواهند قادر به پاسخگویی به تقاضای زمانی که اقتصاد میدارد بازگشت دوباره. اما اگر همه چیز شروع به نگاه واقعا بد و سپس آنها نخواهد شد. بنابراین بیشتر مردم از دست دادن شغل خود و یا ترس از دست دادن شغل خود. بنابراین خرید آنها کمتر است. و کل چرخه دوباره شروع می شود و ما مارپیچی به یک رکود اقتصادی.

شهر لندن خالی است. Yui Mok/PA سیم/PA تصاویر

در حالت عادی بحران این نسخه برای حل این ساده است. دولت خرج می کند و آن را خرج می کند تا زمانی که مردم شروع به مصرف و به کار دوباره. (این نسخه چیزی است که جان مینارد کینز اقتصاددان مشهور است).

اما طبیعی مداخلات کار نخواهد کرد در اینجا چون ما نمی خواهیم که برای بهبود اقتصاد (حداقل نه بلافاصله). نقطه تمام از این مستند است که برای متوقف کردن مردم از رفتن به محل کار که در آن آنها در گسترش این بیماری است. یک مطالعه اخیر پیشنهاد شده است که بلند کردن اجسام مستند اقدامات در ووهان (از جمله محل بسته شدن) بیش از حد به زودی می تواند تجربه چین دومین قله از موارد بعد از آن در سال 2020 است.

به عنوان اقتصاددان جیمز Meadway نوشت: درست COVID-19 پاسخ نیست یک جنگ اقتصاد – با ارتقاء تولید است. بلکه ما نیاز به یک “ضد جنگ” اقتصاد و پوسته پوسته شدن تولید است. و اگر ما می خواهیم به بیشتر انعطاف پذیر به بیماری های همه گیر در آینده (و برای جلوگیری از بدترین تغییر آب و هوا) ما نیاز به یک سیستم قادر به پوسته پوسته شدن تولید در راه است که نمی شود به معنی از دست دادن امرار معاش.

بنابراین آنچه ما نیاز داریم این است که های مختلف اقتصادی طرز فکر. ما تمایل به فکر می کنم از اقتصاد به عنوان راه ما خرید و فروش چیزهایی که عمدتا کالاهای مصرفی. اما این چیزی نیست که یک اقتصاد است و یا نیاز به. در هسته ی اصلی آن اقتصاد است در این راه ما را به ما منابع و تبدیل آنها به چیزهایی که ما نیاز به زندگی می کنند. نگاه در این راه ما می توانید شروع به دیدن فرصت های بیشتر برای زندگی متفاوت است که اجازه می دهد تا ما را به تولید کمتر از مواد بدون افزایش بدبختی است.

من و دیگر زیست محیطی اقتصاددانان مدت طولانی است که در رابطه با این سوال که شما چگونه تولید کمتر در یک جامعه فقط راه به دلیل چالش تولید کمتر است و همچنین مرکزی برای مقابله با تغییر آب و هوا. همه چیز برابر بیشتر از ما تولید بیشتر گازهای گلخانه ای ما منتشر می کنند. پس چگونه شما را کاهش می دهد مقدار از مسائل شما را در حالی که نگه داشتن مردم در کار است ؟

طرح شامل کاهش طول هفته کار و یا به عنوان برخی از کار اخیر من به نگاه شما می تواند اجازه می دهد مردم را به کار آهسته تر و با فشار کمتر. نه از این است که به طور مستقیم قابل اجرا به COVID-19 که در آن هدف این است که کاهش تماس با ما به جای خروجی اما هسته اصلی این طرح است. شما باید به مردم کاهش وابستگی در یک دستمزد قادر به زندگی می کنند.

ما می تواند در برخی از تغییرات دراز مدت. سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/محمود خالد

آنچه که در اقتصاد ،

کلید درک پاسخ به COVID-19 سوال از آنچه در اقتصاد است. در حال حاضر هدف اصلی اقتصاد جهانی است که به منظور تسهیل مبادلات از پول است. این چیزی است که اقتصاددانان “ارزش مبادله”.

غالب ایده سیستم فعلی ما در زندگی این است که ارزش مبادله است همان چیزی که به عنوان ارزش استفاده از. در واقع مردم را به صرف پول در چیزهایی که آنها می خواهند یا نیاز دارند و این عمل از صرف پول به ما می گوید چیزی در مورد چه مقدار از آنها ارزش آن “استفاده”. این است که چرا بازار دیده می شود به عنوان بهترین راه برای اجرا در جامعه است. آنها به شما اجازه می دهد برای انطباق و انعطاف پذیر به اندازه کافی برای مطابقت با ظرفیت تولیدی با استفاده از ارزش.

چه COVID-19 پرتاب شده است به گره زدن است که چقدر غلط باورهای ما در مورد بازار هستند. در سراسر جهان دولت ها که از ترس بحرانی سیستم مختل خواهد شد و یا غیرمنتظره: زنجیره تامین اجتماعی, مراقبت, اما اصولا بهداشت و درمان. وجود دارد بسیاری از عوامل کمک کننده به این. اما اجازه بدهید دو.

آن است که بسیار سخت به پول از بسیاری از ضروری ترین خدمات اجتماعی. این در بخشی به دلیل یک راننده عمده سود است کار رشد بهره وری: انجام بیشتر با کمتر مردم است. مردم یک عامل هزینه در بسیاری از کسب و کار به خصوص کسانی که با تکیه بر تعاملات شخصی مانند بهداشت و درمان. در نتیجه رشد بهره وری در بخش بهداشت و درمان تمایل به پایین تر از بقیه اقتصاد, پس از آن هزینه های بالا سریع تر از متوسط است.

دوم, مشاغل در بسیاری از بحرانی خدمات نیستند کسانی که تمایل به بالاترین ارزش در جامعه است. بسیاری از بهترین شغل پرداخت تنها وجود دارد برای تسهیل مبادلات; به پول. آنها در خدمت هیچ هدف گسترده تر به جامعه: آنها چه انسان شناس David Graeber تماس “مزخرف مشاغل”. در عین حال از آنجا که آنها را در مقدار زیادی از پول ما تعداد زیادی از مشاوران بزرگ صنعت تبلیغات و عظیم در بخش مالی. در ضمن ما یک بحران در سلامت و مراقبت اجتماعی که در آن مردم اغلب از شغل مفید آنها لذت ببرید چرا که این شغل را پرداخت نمی به اندازه کافی به آنها زندگی می کنند.

مزخرف شغل بی حد و حصر هستند. عیسی Sanz/شاتر.com

بی معنی مشاغل

این واقعیت است که بسیاری از مردم کار بی معنی شغل تا حدی به همین دلیل ما خیلی بد است که آماده برای پاسخ به COVID-19. این بیماری همه گیر است برجسته که بسیاری از مشاغل ضروری نیست و در عین حال ما فاقد کافی کلید کارگران به پاسخ زمانی که همه چیز بد است.

مردم مجبور هستند به کار بی معنی شغل زیرا در جامعه ای که ارزش مبادله است که اصل هدایت اقتصاد به کالاهای اساسی زندگی هستند و عمدتا در دسترس از طریق بازار. این به این معنی شما باید به آنها را خرید و به خرید آنها شما نیاز به یک درآمد که می آید از یک شغل.

از طرف دیگر این سکه این است که رادیکال ترین (و موثر) پاسخ است که ما شاهد به COVID-19 شیوع چالش تسلط بازار و ارزش مبادله. در سراسر جهان دولت ها اقدامات که سه ماه پیش نگاه غیر ممکن است. در اسپانیا, بیمارستان های خصوصی شده اند ملى. در انگلستان چشم انداز nationalising حالت های مختلف حمل و نقل تبدیل شده است بسیار واقعی است. و فرانسه اعلام کرده آمادگی خود را برای nationalise کسب و کارهای بزرگ.

به همین ترتیب ما شاهد شکست بازار کار. کشورهایی مانند دانمارک و انگلستان در حال ارائه به مردم با درآمد به منظور جلوگیری از آنها را از رفتن به محل کار. این یک بخش ضروری از یک مستند موفق. این اقدامات به دور از کامل است. این تغییر از این اصل است که مردم باید به کار به منظور کسب درآمد خود را و حرکت به سمت ایده که مردم سزاوار قادر به زندگی می کنند حتی اگر آنها نمی توانند کار کنند.

این معکوس روند غالب از 40 سال گذشته. بیش از این زمان بازار ارز و ارزش شده اند دیده می شود به عنوان بهترین راه در حال اجرا در یک اقتصاد است. در نتیجه, عمومی, سیستم های تحت افزایش فشار به marketise به اجرا به عنوان اگر آنها کسب و کار است که باید به پول. به همین ترتیب کارگران تبدیل شده اند بیشتر و بیشتر در معرض بازار – صفر-ساعت قراردادها و اجرای اقتصاد باید حذف لایه از حفاظت از نوسانات بازار که در دراز مدت پایدار و اشتغال مورد استفاده قرار گیرد به ارائه.

Deliveroo کارگران از بلژیک و هلند در اعتراض به شرایط کاری خود را ژانویه سال 2018 است. استفانی Lecocq/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE

COVID-19 به نظر می رسد به معکوس کردن این روند مصرف, بهداشت و درمان و نیروی کار کالا در خارج از بازار و قرار دادن آن به دست دولت است. متحده تولید برای بسیاری از دلایل. برخی خوب و برخی بد است. اما بر خلاف بازارهای آنها را مجبور به تولید برای ارز ارزش به تنهایی.

این تغییرات امید به من بدهید. آنها به ما این فرصت را به صرفه جویی در زندگی بسیاری از. آنها حتی اشاره ای امکان دراز مدت تغییر دهید که باعث می شود ما خوشحال و به ما کمک می کند مقابله با تغییر آب و هوا. اما چرا آن را از ما خیلی طولانی برای دریافت اینجا ؟ چرا بسیاری از کشورها پس از آمادگی لازم برای کاهش تولید ؟ پاسخ نهفته است در اخیر سازمان بهداشت جهانی گزارش: آنها حق دارند “طرز فکر”.

اقتصادی ما تصورات

شده است وجود دارد گسترده اقتصادی اجماع برای 40 سال. این محدود به توانایی سیاستمداران و مشاوران برای دیدن ترک در سیستم و یا تصور جایگزین. این طرز فکر است که رانده شده توسط دو باورهای مرتبط:

  • بازار چیزی است که ارائه می شود با کیفیت خوب از زندگی پس از آن باید حفظ شود
  • بازار همیشه بازگشت به حالت عادی پس از مدت کوتاه از بحران

این دیدگاه مشترک به بسیاری از کشورهای غربی است. اما آنها قوی ترین در انگلستان و آمریکا که هر دو به نظر می رسد به شدت آماده پاسخگویی به COVID-19.

در انگلستان شرکت کنندگان در خصوصی تعامل گزارش خلاصه نخست وزیر ارشد مشاور رویکرد به COVID-19 به عنوان “گله ایمنی حفاظت از, اقتصاد, و اگر این بدان معناست که برخی از بازنشستگان مرگ خیلی بد”. دولت را رد کرده است اما اگر واقعی آن را تعجب آور نیست. در یک دولت رویداد در اوایل بیماری همه گیر ارشد عمران بنده به من گفت: “آن ارزش اقتصادی اختلال? اگر شما نگاه در خزانه ارزیابی یک زندگی احتمالا نه.”

این نوع از مشاهده بومی است که در یک ویژه نخبگان. آن را به خوبی نشان داده شده توسط یک تگزاس رسمی که استدلال کرد که بسیاری از افراد مسن با خوشحالی مردن به جای دیدن ما غرق به رکود اقتصادی. این دیدگاه به خطر می اندازد بسیاری از مردم آسیب پذیر (و نه همه مردم آسیب پذیر هستند و افراد مسن) و به عنوان من سعی کردم به پخش کردن آن انتخاب نادرست است.

یکی از چیزهایی که COVID-19 بحران می تواند انجام شود در حال گسترش است که اقتصادی تخیل. به عنوان دولت و شهروندان مراحل را که سه ماه پیش به نظر می رسید غیر ممکن است ایده های ما در مورد چگونه جهان کار می کند می تواند به سرعت در حال تغییر. اجازه دهید ما را نگاه کنید که در آن این دوباره تصور می تواند ما را.

چهار آتی

برای کمک به ما در دیدار آینده من قصد دارم به استفاده از یک تکنیک از زمینه آینده نگری. شما را دو عامل شما فکر می کنم مهم خواهد بود رانندگی در آینده و شما تصور کنید چه اتفاقی خواهد افتاد تحت ترکیبات مختلف از این عوامل است.

عوامل من می خواهم را به ارزش و تمرکز. ارزش اشاره دارد به آنچه اصل هدایت اقتصاد ما. آیا ما با استفاده از منابع به حداکثر رساندن مبادلات پول و یا آیا ما استفاده از آنها را برای به حداکثر رساندن زندگی ؟ تمرکز اشاره به راه است که همه چیز سازمان یافته یا تعداد زیادی از واحدهای کوچک و یا توسط یک فرمانده نیروی. ما می توانیم سازماندهی این عوامل به یک شبکه است که می تواند سپس جمعیت با حالات. بنابراین ما می توانیم فکر می کنم در مورد آنچه ممکن است اتفاق می افتد اگر ما سعی می کنیم برای پاسخ به کروناویروس با چهار افراطی ترکیبات:

1) دولت سرمایه داری: متمرکز پاسخ, اولویت بندی ارز ارزش
2) بربریت: غیر متمرکز واکنش اولویت بندی ارز ارزش
3) دولت سوسیالیسم: متمرکز پاسخ prioritising حفاظت از زندگی
4) کمک های متقابل: غیر متمرکز پاسخ prioritising حفاظت از زندگی است.

چهار آتی. © سیمون Mair, نویسنده ارائه شده

دولت سرمایه داری

دولت سرمایه داری غالب است و پاسخ ما شاهد در سراسر جهان در حال حاضر. نمونه های معمولی هستند و انگلستان و اسپانیا و دانمارک.

دولت در جامعه سرمایه داری همچنان به دنبال ارزش مبادله به عنوان نور هدایت اقتصاد است. اما آن را به رسمیت می شناسد که بازار در بحران نیاز به حمایت از دولت است. با توجه به اینکه بسیاری از کارگران نمی توانند کار کنند چرا که آنها بیمار هستند و از ترس جان خود دولت گام با گسترش رفاه. همچنین enacts عظیم کینزی محرک با گسترش اعتباری و پرداخت های مستقیم به کسب و کار.

انتظار این است که این خواهد بود برای یک دوره کوتاه است. تابع اولیه از مراحل گرفته شده است اجازه می دهد تا به عنوان بسیاری از کسب و کار که ممکن است برای نگه داشتن در تجارت است. در انگلستان به عنوان مثال مواد غذایی است که هنوز هم توزیع شده توسط بازار (هر چند دولت آرامش قوانین رقابت). که در آن کارگران پشتیبانی می شوند به طور مستقیم انجام شده است, در راه است که به دنبال به حداقل رساندن اختلال در زايمان طبيعی عملکرد بازار. بنابراین به عنوان مثال در انگلستان پرداخت به کارگران باید برای اعمال و توزیع توسط کارفرمایان. و به اندازه پرداخت ساخته شده است و بر اساس ارزش مبادله یک کارگر معمولا ایجاد در بازار به جای سودمندی کار خود را.

این می تواند موفق سناریو ؟ اما تنها در صورتی COVID-19 ثابت می کند کنترل بیش از یک دوره کوتاه است. به عنوان کامل مستند است اجتناب شود برای حفظ عملکرد بازار انتقال عفونت است که هنوز هم به احتمال زیاد ادامه خواهد داد. در انگلستان به عنوان مثال غیر ضروری ساخت و ساز است که هنوز هم ادامه خروج کارگران مخلوط کردن در سایت های ساختمان. اما محدود دخالت دولت تبدیل خواهد شد به طور فزاینده ای سخت برای حفظ اگر مرگ عوارض افزایش یابد. افزایش بیماری و مرگ را به تحریک ناآرامی و تعمیق اقتصادی اثرات وادار کردن دولت را بیشتر و بیشتر اقدامات رادیکال سعی کنید حفظ عملکرد بازار.

بربریت

این است bleakest سناریو. بربریت است و در آینده اگر ما همچنان به تکیه بر ارزش مبادله به عنوان اصل راهنما و هنوز حاضر به تمدید پشتیبانی برای کسانی که از قفل شدن بازار توسط بیماری یا بیکاری. این توصیف یک وضعیت است که ما هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود.

کسب و کار موفق و کارگران گرسنگی از آنجا که هیچ مکانیزم های در محل برای محافظت از آنها را از واقعیت های خشن از بازار است. بیمارستان ها پشتیبانی نمی شود با اقدامات فوق العاده و پس از غرق می شوند. مردم می میرند. بربریت است در نهایت یک حالت ناپایدار است که به پایان می رسد در خراب کردن و یا انتقال به یکی دیگر از بخش شبکه پس از یک دوره سیاسی و اجتماعی ویرانی.

این اتفاق می افتد ؟ نگرانی این است که یا آن را می تواند اتفاق می افتد به اشتباه در طول همه گیر و یا با قصد و پس از همه گیر قله. اشتباه است اگر دولت نتواند به گام در یک به اندازه کافی بزرگ راه در بدترین بیماری همه گیر. پشتیبانی ممکن است ارائه شده به کسب و کار و خانواده اما اگر این کافی نیست برای جلوگیری از سقوط بازار در صورت گسترده بیماری هرج و مرج می امدن. بیمارستان ممکن است ارسال کمک های مالی اضافی و مردم, اما اگر آن را به اندازه کافی بد مردم روشن خواهد شد دور در اعداد بزرگ است.

به طور بالقوه فقط به عنوان مهم است که امکان عظیم اقتصادی پس از همه گیر به اوج خود رسید و دولت به دنبال بازگشت به “عادی”. این تهدید در آلمان است. این فاجعه بار خواهد بود. حداقل به این خاطر defunding انتقادی خدمات در طول ریاضت نهفته است توانایی کشورها برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

پس از آن شکست اقتصاد و جامعه خواهد ماشه سیاسی و ثبات ناآرامی منجر به یک کشور شکست خورده و سقوط دولت و جامعه رفاه سیستم.

دولت سوسیالیسم

دولت سوسیالیسم توصیف اولین آتی ما می توانیم با یک فرهنگی که تغییر مکان یک نوع متفاوت از ارزش در قلب اقتصاد است. این است که آینده ما می رسند با یک فرمت از اقدامات ما در حال حاضر شاهد در انگلستان و اسپانیا و دانمارک.

کلیدی در اینجا این است که اقدامات مانند ملیسازی بیمارستان ها و پرداخت ها به کارگران دیده می شود نه به عنوان ابزار برای محافظت از بازارهای اما یک راه برای حفاظت از زندگی خود را. در چنین سناریو دولت گام برای محافظت از بخش هایی از اقتصاد که به زندگی ضروری هستند: تولید غذا و انرژی و سرپناه برای مثال به طوری که مقررات اساسی زندگی هستند و دیگر در هوی و هوس از بازار است. دولت nationalises بیمارستان و مسکن آزادانه در دسترس است. در نهایت آن را فراهم می کند همه شهروندان با استفاده از دسترسی به کالاهای مختلف – اصول اولیه و هر مصرف کننده محصولات ما قادر به تولید با کاهش نیروی کار است.

شهروندان دیگر تکیه بر کارفرمایان به عنوان واسطه بین آنها و مواد اولیه زندگی است. پرداخت های ساخته شده برای همه به طور مستقیم و نه مربوط به ارز ارزش ایجاد می کنند. به جای پرداخت یکسان به همه (بر این اساس که ما سزاوار قادر به زندگی می کنند به سادگی از آنجا که ما زنده هستند) و یا آنها را بر اساس سودمندی کار می کنند. سوپر مارکت کارگران رانندگان تحویل انبار خشن پرستاران و معلمان و پزشکان جدید مدیران اجرائی.

این امکان وجود دارد که دولت سوسیالیسم ظهور به عنوان یک نتیجه از تلاش در دولت سرمایه داری و اثرات طولانی مدت بیماری همه گیر. اگر رکود عمیق اتفاق می افتد و وجود اختلال در زنجیره تامین به طوری که تقاضا نمی تواند نجات توسط این نوع از استاندارد کینزی سیاست های ما در حال حاضر شاهد (چاپ پول وام های آسان تر برای به دست آوردن و غیره) دولت ممکن است بیش از تولید است.

هستند خطرات وجود دارد به این رویکرد – ما باید مراقب باشید برای جلوگیری از استبداد. اما به خوبی انجام می شود این ممکن است بهترین امید ما در برابر افراطی COVID-19 شیوع. یک دولت قوی قادر به مارشال منابع برای حفاظت از وظایف اصلی اقتصاد و جامعه است.

کمک های متقابل

کمک های متقابل است و دوم آینده ای که در آن ما اتخاذ حفاظت از زندگی به عنوان اصل هدایت اقتصاد ما. اما در این سناریو دولت نیست نگاهی به تعریف نقش. بلکه افراد و گروه های کوچک شروع به سازماندهی حمایت و مراقبت از درون جوامع خود.

خطرات با این آینده است که گروه های کوچک قادر به سرعت در حال بسیج نوع منابع مورد نیاز را به طور موثر افزایش, بهداشت و درمان, ظرفیت, به عنوان مثال. اما کمک های متقابل می تواند فعال تر و موثر انتقال و پیشگیری از ساختمان توسط جامعه حمایت از شبکه است که از آسیب پذیر و پلیس انزوا قوانین. بلند پروازانه ترین شکل این آینده را می بیند جدید ساختارهای دموکراتیک بوجود می آیند. گروه بندی از جوامع هستند که قادر به بسیج منابع قابل توجهی با سرعت نسبی. مردم با هم برای برنامه ریزی منطقه ای در پاسخ به جلوگیری از گسترش بیماری و (اگر آنها مهارت) برای درمان بیماران است.

داوطلبان فروشگاه مواد غذایی در طول این مستند در ارس, ایتالیا, مارس 24 سال 2020 است. سرجیو Pontorieri/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE

این نوع سناریو می تواند از ظهور هر یک از دیگران است. آن است که یک راه ممکن برای خروج از بربریت و یا دولت سرمایه داری و می تواند حمایت دولت سوسیالیسم. ما می دانیم که جامعه شد پاسخ به مرکزی برای مقابله با غرب آفریقا شیوع ابولا. و ما در حال حاضر می بینیم ریشه های این آینده امروز در گروه های سازماندهی بسته های مراقبت و حمایت جامعه. ما می توانیم این را به عنوان یک شکست دولت پاسخ. و یا ما می توانیم آن را به عنوان یک عملگرا دلسوز اجتماعی در واکنش به یک اتفاق می افتند بحران است.

امید و ترس

این چشم انداز در حال حالات شدید, کاریکاتور و احتمال خونریزی را به یکی دیگر. ترس من این است که فرود از دولت سرمایه داری را به لرزه در آورده است ، امید من این است که ترکیبی از سوسیالیسم دولت و کمک های متقابل: قوی دولت دموکراتیک که بسیج منابع برای ساخت یک قوی تر سیستم بهداشت prioritises حفاظت از آسیب پذیر از هوی و هوس از بازار و پاسخ به و شهروندان را قادر می سازد به شکل کمک های متقابل گروه ها به جای کار بی معنی شغل.

آنچه که امیدوارم روشن است این است که تمام این حالات ترک برخی از دلایل ترس بلکه برای برخی از امید است. COVID-19 برجسته کمبودهای جدی در سیستم موجود. یک پاسخ موثر به این است که به احتمال زیاد به نیاز به رادیکال های اجتماعی تغییر دهید. من استدلال کرده اند آن نیاز شدید حرکت به دور از بازار و استفاده از سود به عنوان راه اصلی سازماندهی یک اقتصاد است. حرکت صعودی از این امکان است که ما برای ساخت یک انسانی تر سیستم است که ما را بیشتر انعطاف پذیر در آینده بیماری های همه گیر و دیگر قریب الوقوع بحران مانند تغییر آب و هوا.

تغییر اجتماعی می تواند از بسیاری از مکان ها و بسیاری را تحت تاثیر قرار. یک کار کلیدی برای همه ما است و خواستار آن است که در حال ظهور اشکال اجتماعی از اخلاق است که ارزش مراقبت از زندگی و دموکراسی است. مرکزی کار سیاسی در این زمان بحران زندگی است و (تقریبا) سازماندهی در اطراف آن ارزش.


برای شما: بیشتر از ما بینش سری:

به شنیدن در مورد بینش های جدید, مقالات تاریخ صدها هزار نفر از مردم که ارزش گفتگو را مبتنی بر شواهد ، مشترک خبرنامه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter buy instagram followersmobil ödeme nakit