آنچه ما می دانیم در مورد نوا اسکوشیا داد و بیداد مشکوک

تورنتو — سوال در مورد انگیزه باقی می ماند به عنوان RCMP قطعه با هم شواهد از یک داد و بیداد مرگبار در نوا اسکوشیا بیش از آخر هفته که در سمت چپ حداقل 18 نفر به همراه مظنون مرده است.

محققان در حال حاضر وظیفه با ریشه مظنون را در مسیر خشونت در سراسر این استان هشدار دوشنبه که شمار تلفات ممکن است افزایش یابد که این تحقیقات همچنان ادامه دارد.

طولانی مدت حمله که در سمت چپ صحنه جرم پراکنده در سراسر استان به نظر می رسد “حداقل در بخش بسیار تصادفی در طبیعت” RCMP رئیس Supt. کریس چرم گفت: در یک کنفرانس خبری پنج شنبه شب.

با توجه به RCMP در یک نقطه در طول حادثه مشکوک رانندگی بود آنچه به نظر می رسد یک RCMP خودرو و پوشیدن یک RCMP یکنواخت — هر چند او یک RCMP افسر. 51 ساله مشکوک است و تصور می شود مسئول همه از مرگ.

آنچه ما می دانیم در مورد مشکوک

شناسایی 51 ساله گابریل Wortman مظنون شد و ثبت نام به عنوان یک denturist در دارتموث با توجه به Denturist جامعه نوا اسکوشیا سایت. مشکوک عکس های صادر شده توسط RCMP مسابقات فیلم از یک مرد در حال مصاحبه در مورد دندان مصنوعی توسط CTV اطلس در سال 2014.

یک سالنامه عکس از هالیدی دبیرستان در نیوبرانزویک اشاره می کند که او آرزو به RCMP افسر.

تاد Battis اطلس رییس دفتر برای CTV News, با حضور در دبیرستان با شک و تایید سالنامه آرمان.

کسانی که می دانستند Wortman گفت: اخبار CTV که او جمع آوری اتومبیل و موتور سیکلت. او بنا به گزارش ها خریداری شده و دو پلیس موبایل که پارک شده در پشت پروتز درمانگاه که در آن او کار می کرد.

“این دو Mountie اتومبیل” همسایه بیل مک کورمک گفت: CTV News اطلس. “من هرگز او را در مورد آن.”

RCMP روز دوشنبه گفت که یک مدل ماشین پلیس پیدا شد در صحنه که در آن یک RCMP افسر کشته شد. خودرو به آتش كشيده شد.

مقامات همچنین اشاره کرد که Wortman پوشیده بود یک RCMP یکنواخت در طول یک بخشی از این حمله است. در حالی که منشاء مدرسه ناشناخته است پلیس می گویند که دلیلی برای باور کردن آن را معتبر و یا “بسیار خوب” تولید مثل.

در شهر روستایی از Portapique که در آن داد و بیداد شروع ساکنان که می دانست که گمان می برند او را به عنوان توضیح مودب و خانه-افتخار اغلب صرف وقت در یک فصلی خانه مشرف Cobequid بای.

تامی الیور-McCurdie خواهر یکی از قربانیان گفت: اخبار CTV دوشنبه خانواده اش همسایه بودند از Wortman. او می گوید: اگر چه آنها تا به حال اختلافات در گذشته خواهر او ذکر شده چیزی که باعث چنین حمله ای.

جاستین Zahl که خانه پدر و مادر در Portapique بود به زمین سوخته در این حمله همچنین می دانستند Wortman و گفت: “چیزی” در مورد او.

“من و برادرم او را می دانستند و ما او را ملاقات کرد و همه چیز را,” او گفت:. “ما همیشه به شوخی اما ما همیشه می دانستم که وجود دارد چیزی را در اطراف است.”

Zahl گفت که او شنیده نشده از پدر و مادر خود را از شنبه شب ماموران گفت: او خود را در خانه سوخته بود و می توانست بدن داخل.

در طول یک جلسه رسانه دوشنبه RCMP گفت Wortman می دانستند و “هدفمند” برخی از قربانیان کشته شده در این حمله. دیگران او را نمی دانند توجه کنند.

RCMP نداد در رابطه بین متهم و قربانی با اشاره به ادامه بررسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de