این COVID-19 همه گیر است و بیسار شده است در ارتباط با یک شبیه بیماری همه گیر از رسانه های اجتماعی اطلاعات غلط. اما نیز وجود دارد برخی از واقعی بالینی مسائل مربوط به افراد با شرایط بهداشتی موجود که شناخته شده هستند و بیشتر در معرض این بیماری است. یک موضوع خاص است که در سمت چپ بیماران و بهداشت حرفه ای به طور یکسان گیج و نگران است این پیشنهاد که مهارکننده ACE مواد مخدر ممکن است با افزایش خطرات ناشی از COVID-19.

اولین معرفی در اوایل 1980s ACE (angiotensin-converting enzyme) بازدارنده در ابتدا مورد استفاده برای درمان فشار خون بالا, اما نقش خود را بیش از سال افزایش یافته که شامل مدیریت نارسایی قلبی, حملات قلبی و دیابت و بیماری های کلیوی. با توجه به این که حدود یک پنجم از جمعیت بزرگسال در انگلستان تشخیص داده و فشار خون و دیگر بیماریهای قلبی عروقی در حال گسترده این داروها اغلب تجویز می شوند. مهارکننده های ACE رشد کرده بود و سوم به طور گسترده تجویز دارو در انگلستان مراقبت های اولیه و همراه با بستگان نزدیک خود – مهاركننده گيرنده مسدود کننده یا ARBs – آنها اختصاص 65 میلیون نسخه صادر شده در جامعه در سال 2018 است.


ادامه مطلب: چه سالم فشار خون?


مهارکننده های ACE کار با کاهش فعالیت بدن را عمده فشار خون مکانیزم نظارتی این رنین–آنژیوتانسین–آلدوسترون سیستم. هنگامی که وجود دارد کاهش فشار خون در کلیه بدن تولید آنزیم رنین که منجر به تولید پروتئینی به نام مهاركننده I. این پروتئین ندارد اثر در بدن, اما زمانی که آن را تبدیل توسط یکی دیگر از آنزیم ها – Angiotensin Converting Enzyme تولید به ویژه در ریه ها – به آنتاگونیست های آنژیوتانسین II به این اتحاد قوی عروقی اثرات آن افزایش فشار خون است. مهارکننده های ACE بلوک این آنزیم و جلوگیری از افزایش فشار خون است.

این رنین-آنژیوتانسین-آلدوسترون سیستم. Joshya/شاتر

پس چرا ممکن است این موضوع برای COVID-19? برای به دست آوردن ورود به سلول های انسان یک کلید فوت و فن کار با coronavirus است که متصل به یک گیرنده در سطح سلولهای که متصل به آنزیم مرتبط با آس به نام ACE2. ACE2 دارای توابع مختلف به آس از جمله غیرفعال نمودن آنتاگونیست های آنژیوتانسین II.

مهارکننده های ACE به نظر نمی رسد به طور مستقیم تحت تاثیر قرار عمل ACE2. با این وجود آنها ممکن است اثرات غیر مستقیم است که می تواند منجر به افزایش در تعداد ACE2 گیرنده. این امر منجر به نگرانی هایی است که مهارکننده های ACE ممکن است تسهیل COVID-19 بیماری به خصوص که این مواد مخدر استفاده می شود در افراد مسن با دیگر مسائل مربوط به سلامت است که ما می دانیم در معرض خطر بیشتر عوارض تنفسی شدید.

تجسم از رمان coronavirus. عکس Fusion انیمیشن پزشکی در Unsplash

با این حال وضعیت نه لزوما که ساده است. کار قبلی مرتبط با بیماری سارس نشان داد که کاهش ACE2 (و با آن افزایش آنتاگونیست های آنژیوتانسین II) همراه بود با شدید ریه آسیب است. بر اساس این بازدارنده های ACE و ARBs کاهش آنتاگونیست های آنژیوتانسین II در واقع ممکن است انتظار می رود محافظ در برابر شدید مشکلات ریوی. در تلاش برای رسیدگی به این مخالف نظریه وجود دارد در حال حاضر یک کارآزمایی بالینی است که به بررسی اینکه آیا ARB داروی لوزارتان ممکن است مزایای در بيماران مبتلا به COVID-19.

تعادل این خطرات و مزایای در حال حاضر ناشناخته است. عدم وجود شواهد اپیدمیولوژیک برای حمایت از این داروها بودن یا خطرناک و یا درمانی مفید در زمینه این کوروناویروس. یک مطالعه موردی در چین از بیش از 1000 COVID-19 بيمار یافت نرخ بالاتر از قبل موجود اختلالات قلبی و عروقی در این افراد بیشتر شدید بیماری ویروسی اگر چه خود دارو درمانی بود مورد بررسی قرار گرفت. اما حتی اگر یکی ممکن است انتظار مهارکننده ACE یا ARB استفاده از توان بالاتر در کسانی که با بیماری های قلبی عروقی در این بیماران نیز به احتمال زیاد در خطر به مراتب بالاتر از عوارض به سادگی با توجه به فقیر زمینه ای قلبی و کلیوی و تنفسی – disentangling اثر بیماری و درمان نیاز به مراتب بیشتر مطالعه است.

بسیاری از GPs در حال حاضر آنچه آنها باید انجام دهید طبعا اضطراب بیماران و مطمئن نیستید از چه به خود را انجام دهد. متضاد و یا گمراه کننده مشاوره در رسانه های اجتماعی کمک کرده است و نه فرایند تصمیم گیری است. قطع خطرات وخامت موجود شرایط قلبی عروقی منجر به عوارض بیشتر.

تحقیقات بیشتری است که به وضوح مورد نیاز است اما در صورت عدم وجود شواهد, به خلاف جامعه قلب اروپا قرار داده و از یک موقعیت بیانیه ای به شدت به مشاوره ادامه مهارکننده ACE و ARB درمانی است. در ضمن ضروری است که بیماران با ارائه حقایق به عنوان آنها در حال حاضر شناخته شده به منظور برای آنها را به تصمیم گیری آنها می توانید در مورد مراقبت از خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im