اما هنوز هم وجود دارد بسیاری از آنها را نمی دانم.

به عنوان جدید کروناویروس همچنان به گسترش در سراسر جهان در اینجا برخی از مهم ترین سوالات محققان و پزشکان – و همچنین سیاستگذاران و اقتصاددانان – هنوز در تلاش برای پاسخ به:

چگونه مسری است که ویروس ؟

گسترش ویروس از فرد به فرد از طریق قطرات کوچک از بینی و یا دهان از طریق سرفه یا عطسه با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO). آن می تواند باقی بماند بر روی اکثر سطوح تا چند روز پس از, در علاوه بر این به طور مستقیم استنشاق ویروس شما می تواند به آلوده شدن با لمس چیزی که آلوده شده است و سپس دست زدن به خود بینی و یا چشم. شواهدی وجود دارد که ذرات ویروس در مدفوع فرد آلوده می تواند انتقال این بیماری از طریق تماس با ما اما همچنان تایید نشده است.

چگونه بسیاری از مردم آلوده هستند و چگونه بسیاری از را نشان نمی دهد هر گونه علائم ؟

تا کنون بیش از 550 ، 000 موارد گزارش شده در سراسر جهان است که بیش از 127,000 بهبود یافته اند و بیش از 24 ، 000 فوت کرده اند. برخی از محققان تخمین می زنند که تا 80 درصد از افرادی که آلوده می شوند نشان می دهد هیچ یا فقط علائم خفیف است و ممکن است حتی نمی دانند که آنها بیمار هستند. که با قرار دادن تعداد زیادی از مردم که ممکن است آلوده شده اند در میلیون است. اما ما نیاز بسیاری از مطالعات و خیلی بیشتر تست برای دقیق تر شماره.

هستند افراد جوان تر کمتر احتمال دارد به مرگ از ویروس ؟

افراد جوان در حالی که کمتر آسیب پذیر می تواند هنوز هم توسعه COVID-19 – بیماری ناشی از SARS-CoV-2 coronavirus – به اندازه کافی شدید نیاز به بستری شدن در بیمارستان. فقط چقدر امن تر آنها این است که هنوز پاسخ داده نشده. این که می گوید افراد با شرایط از پیش موجود – مانند بیماری انسدادی مزمن ریوی یا آسم و فشار خون بالا و دیابت و بیماری های قلبی – به نظر می رسد توسعه بیماری های جدی بیشتر از دیگران در حالی که ما بهداشت گفت: میزان مرگ و میر در مردان به نظر می رسد به دو برابر می شود که زنان در هر گروه سنی. مقامات بهداشت هشدار داده اند که هر کسی با آن شرایط اساسی و همچنین به عنوان کسانی که با تضعیف سیستم ایمنی بدن در معرض خطر هستند.آیا مردم می توانند دوباره آلوده می شود ؟

این یک سوال کلیدی است و ما هنوز نمی دانند ، وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از موارد ممکن است “عفونت مجدد” در بهبود بیماران. اما اکثر دانشمندان بر این باورند کسانی که به احتمال زیاد شده است عود. یک بیمار ممکن است احساس بهتر و تست منفی برای این ویروس در بینی و گلو در حالی که ویروس باقی می ماند در جای دیگر در بدن خود است. به طور کامل بهبود بیماران آنتی بادی در خون است که باید آنها را از, تازه, عفونت, اما ما نمی دانیم که چه مدت آن آنتی بادی خواهد داشت. با برخی از ویروس ها و آنتی بادی های محو شدن سریعتر است. حتی اگر آنها باقی بماند SARS-CoV-2 ممکن است تحت تغییرات کوچک در طول زمان به عنوان ویروس آنفلوآنزا هر سال ارائه آنتی بادی بی اثر است.

متعدد علمی آزمایشگاه و پزشکی شرکت به دنبال تولید و آزمایش خون برای کشف کردن است که در معرض ویروس و اینکه برخی از مردم توسعه ایمنی. تست سرولوژی نیز یک تصویر بهتر از حد کامل از این بیماری همه گیر.

آیا ما می دانیم که وجود خواهد داشت درمان یا واکسن?

هیچ. تا کنون هیچ واکسن و یا داروهای ضد ویروسی خاص به کروناویروس جدید. درمان در حال حاضر با تمرکز بر تسکین علائم مانند تنفس کمک. شرکت در سراسر جهان در حال مسابقه برای توسعه واکسن. چند راه اندازی اولیه تست ایمنی در انسان اما کارشناسان می گویند این می تواند یک سال یا بیشتر به توسعه و آزمایش یک واکسن. یکی دیگر از عارضه: ویروس ها می تواند به سرعت جهش. برخی از دانشمندان در حال حاضر شناسایی تغییرات ظریف پس از SARS-CoV-2 ظهور در ووهان چین در ماه دسامبر. اما مطالعات اخیر نشان می دهد این ویروس نسبتا پایدار است که نشان می دهد واکسن هنوز هم باید موثر هنگامی که تبدیل شدن آنها در دسترس است.

آیا این ویروس گسترش بیشتر به آرامی در مکان ؟

برخی از کارشناسان امیدوار بود که با شروع تابستان به طور طبیعی آهسته ویروس. اما مرکز اروپایی برای کنترل بیماری گفت: بعید است به کاهش گسترش آن. که نیز گفت که این ویروس میتواند در همه زمینه ها از جمله آب و هوای گرم و مرطوب.

چه مدت طول خواهد این بیماری همه گیر است ؟

ما نمی دانیم. آن را بر روی طیف وسیعی از عوامل از چه زمانی مردم همچنان برای منزوی کردن و جلوگیری از گروه اجتماعات به زمانی که داروهای موثر یا یک واکسن در دسترس است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته گفت که او امیدوار است به “بازگشایی” اقتصاد ایالات متحده با عید پاک یکشنبه در مارس 12. اما او انتقاد مواجه است که از جمله یک جدول زمانی است که بیش از حد عجله و می تواند منجر به بیشتر مردم در حال مرگ است. در هوبئی استان, کانون چین شیوع کروناویروس زندگی شروع به بازگشت به حالت عادی پس از دو ماه از مستند. آن باقی مانده است دیده شود که آیا چنین بازگشت به حالت عادی اسپرز یکی دیگر از شیوع بیماری است.

آیا میزان قرار گرفتن در معرض این ویروس تعیین بیمار کسی?

ویروس وارد بدن و سلول های آلوده با استفاده از آنها به عنوان کارخانه را بسیاری از میلیون ها نسخه از خود را به طوری که تعدادی از ویروس ذرات است که برای اولین بار وارد بدن اثر کمی بر احتمالی مقدار ویروس در سیستم. در همان زمان قرار گرفتن در معرض مکرر افزایش شانس که ویروس وارد بدن در وهله اول.

زمانی که اقتصاد به حالت عادی بازگشت ؟

صندوق بین المللی پول انتظار دارد همه گیر می شود رکود اقتصادی جهانی در سال 2020 است که می تواند بدتر از این یکی باعث بحران مالی 2008. عمق رکود چقدر طول خواهد کشید و طبیعت بهبود یک بحث مهم است. اقتصاددانان می گویند آن تا حد زیادی بستگی دارد در چه مدت مستندات گذشته – حدود یک چهارم از تمام بشریت در حال حاضر در مستند – و تا چه حد حمایت دولت می رود در کمک به افراد و کسب و کار و بازار زنده ماندن از بحران.

در حال تریلیون دلار در اورژانس صرف کمک به?

بانک مرکزی اقدامات به دنبال حفظ بازارهای مالی عملکرد از جمله مناطقی است که نگه داشتن اقتصاد واقعی زمزمه مانند بازار که در آن شرکت ها به افزایش کوتاه مدت پول نقد برای پرداخت به کارکنان و که در آن شهرستانها به جمع آوری پول برای جاده ها و مدارس. اقدامات انجام شده توسط دولت از جمله 2 تریلیون دلار آمریکا بسته محرک انتظار می رود برای کمک بیشتر اقتصاد با قرار دادن پول نقد در دست افراد و ارائه اضافی بودجه به کسب و کارهای کوچک و شرکت های. این اقدامات هنوز هم نیاز به کار از طریق سیستم و با این حال هنوز معلوم نیست که آیا آنها به اندازه کافی خواهد بود.

آن زمان خوبی برای سرمایه گذاری ؟

برخی از سرمایه گذاران و بانک استراتژیست شروع به نگاه کنید که آیا مردم باید خرید به بازارهای سهام جهان که باید فرو برخی از 25 درصد از اوج خود در ماه فوریه ، ایالات متحده آمریکا مدیر صندوق پرچین لایحه Ackman گفت: در این هفته او تبدیل شده بود به طور فزاینده ای مثبت در سهام و اعتبار و “redeploying ما سرمایه در شرکت های ما در قیمت های مقرون به صرفه ساخته شده است که به مقاومت در برابر این بحران است.” اما با همه این ابهامات بسیاری از تحلیلگران و سرمایه گذاران باقی می ماند خجالتی در مورد تماس پایین بازار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو