آنچه که ما را درک نمی کنند در مورد افراد جوان انگیزه

جوان مردم خواستار تغییر دهید. در چند روز گذشته جوان بومی فعالان و حامیان آنها مسدود شده و نمایندگان مجلس در, Victoria, B. C., از دسترسی به قوه مقننه استانی و چراغ امواج اعتراضی در سراسر کشور است.

برای برخی از افراد جوان تغییر آب و هوا ضروری است. برای دیگران خشونت اسلحه یک بحران است. از حقیقت و آشتی به شمول و تنوع و سلامت روانی افراد جوان در حال آوردن آگاهی به بحران های اجتماعی و ساخت عناوین در طول راه.

از لحاظ تاریخی این است که واقعا هیچ چیز جدید است. افراد جوان باید مدت طولانی است که رهبران و کاتالیزور مهم جنبش است. متاسفانه این تغییر سازان اغلب تصور می شود خارج از آنچه که در نظر گرفته شده است نمونه ای از این گروه سنی است.

افراد جوان اغلب دارای برچسب مشکل خودخواه یا هنوز رتبهدهی نشده است آماده شود. این دیدگاه منفی از افراد جوان هم راستا با بسیاری از مطالعات تحقیقاتی که قاب سوالات خود را در کسری از مدل.

در کسری از مدل استاندارد برای توسعه سالم جلوگیری رفتاری و یا مشکلات عاطفی. در هر دو مورد وجود دارد این است که یک شکست به اذعان جوانان ظرفیت و یا انگیزه برای کمک به چیزی بزرگتر. کم بها دادن به جوانان است یک اشتباه است. البته این مهم است که به اذعان و مطالعه خطرات و موانع مواجه با این گروه سنی اما اگر ما تعادل این دیدگاه با درک ظرفیت های خود را و کمک آن می تواند منجر به برخی از فرضیه ها.

چه جوانان می تواند انجام دهد

در جامعه ما و جوانان (آب نبات) آزمایشگاه تحقیقاتی ما با استفاده از روانشناسی مثبت رویکرد است. به عنوان مثل ما بررسی مثبت انگیزه و ظرفیت های جوانان است. ما به خصوص علاقه مند در نقش جوان در بهبود جامعه ما و همچنین به عنوان نقش جوامع می توانید برای ارائه به افراد جوان در زمینه های است که اجازه می دهد آنها را به رشد.

تحقیقات ما ریشه در روانی مدل Erik Erikson توسعه در 1950s و 1960s. در هنگام آب پز کردن به ساده ترین شکل اریکسون نظریه می گوید که همه ما به صورت یک سری از بحران در سراسر عمر ما. ما چگونه حل و فصل این بحران کمک می کند تا تعیین کند ما رشد و نمو موفقیت است.

برای مثال در دوران نوجوانی ما با بحران هویت در مقابل هویت پراکندگی; در میانسالی ما generativity در مقابل رکود. زمانی که ما جوان ما در حال تلاش برای کشف کردن که ما که هستیم و آنچه برای ما مهم است و همانطور که سن ما بیشتر در رابطه با آنچه که ما در حال پشت سر گذاشتن.

Generativity تعریف شده به عنوان نگرانی برای نسل های آینده به عنوان یک میراث از خود است که به خوبی مورد مطالعه قرار گرفت. اکثر مطالعات در generativity تنها در نظر مردم در میانسالی حتی اگر شواهد نشان می دهد که این نگرانی برای آینده و یک میراث مهم است که پیش از آن در طول عمر.

در واقع افراد جوان انجام یک نگرانی برای آینده و سهم خود را به آن. تحقیقات ما نشان می دهد که افراد جوان بین سنین 14 و 29 نشان می دهد سطح از مولد انگیزه است که به عنوان بالا و یا حتی بالاتر از بزرگسالان است. اوایل generativity همچنین در ارتباط با مراقبت و دوستی و مشارکت جامعه سالم و توسعه هویت در نوجوانی و جوانی. بنابراین نه تنها به افراد جوان علاقه مند و قادر به مراقبت برای نسل های آینده است, اما انجام این کار است به احتمال زیاد برای آنها خوب است.

پاییز Peltier یک جوان آب مدافع از Wikwemikong اول ملت است یک مدافع برای تغییر آب و هوا سیاست.

فراتر از پژوهش پاییز Peltier یک فعال جوان برای دفاع از آب پاک است گفت: “ما پاسداران از نسل هنوز به آمده است.” او را ترک اتاق کمی برای شک و تردید است که افراد جوان می تواند انگیزه generativity.

تغییر چگونه ما با جوانان

تیم ما دیده می شود دست اول generativity از جوانان در دانش آموزان کمیسیون کانادا (SCC) و نه برای سود سازمان است که در حال کار به سمت یک جهان “که در آن همه افراد جوان انتقال با موفقیت به بزرگسالی است.”

در “کانادا ما می خواهیم” همایش ما شاهد اوایل generativity در عمل است. افراد جوان از سراسر کانادا با یک تنوع از تجربه و تخصص و هویت با هم کار کنند برای ایجاد یک برنامه برای ایجاد تغییر است که آنها می خواهم برای دیدن در جامعه خود مقابله با مسائلی مانند فقر و اشتغال تعصب و سوء مصرف مواد. این کار پس از ارائه به سیاستمداران و سیاست سازان و دیگر رهبران و کمک کرده است تا اطلاع رسانی کانادا را اول ملی, جوانان و سیاست.

مصرف آن جهانی است و سازمان های دیگر که capitalizes در افراد جوان generativity. آثار آن را به “توانمند سازی افراد جوان برای تبدیل شدن به عوامل تغییر مثبت در خود محلی و جوامع جهانی است.” آن را داده بیش از 2500 کمک به جوانان و همچنین فراهم می کند آموزش و پرورش و منابع آنلاین برای بزرگسالان است. کمک های مالی کمک کرده اند جوانان آموزش پسران در مورد سلامت روان و باعث $15 میلیون پاکسازی رودخانه در نوا اسکوشیا.

پس چگونه می تواند ما را در ترکیب این ایده ها در تعاملات روزمره با مردم ؟ آیا ما پدر و مادر و معلمان و مربیان و یا رهبران جامعه آن است که ارزش تأمل در این که آیا فرضیات ما از جوانان بنیادی صرفا از کسری مدل و یا اینکه آیا ما حساب برای ظرفیت ها و انگیزه از افراد جوان است. به جای تمرکز بر آنچه آنها عدم تمرکز بسیار بیشتر می تواند قرار داده شده در خود ظرفیت و تمایل به مثبت و تاثیر ماندگار. در همان زمان که ما می خواهیم افراد جوان که می خواهند ما باید درخواست چه نوع از جهان آنها می خواهند به ترک پشت.

آگاهی بیشتر از اهمیت generativity در جوانان کمک خواهد کرد بیشتر فراگیر روایت از افراد جوان به عنوان توانمند و با انگیزه برای مشارکت در نتیجه مبارزه با برخی بی فایده و نادرست و کلیشه ای در مورد جوانان است.

بنابراین دفعه بعد شما یک فرد جوان در اخبار و یا در جامعه خود و جهان کمی بهتر برای نسل بعدی شما ممکن است لبخند را به خودتان و فکر می کنم, “معمولی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>