رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او اهدا شد 15 مدال ریاست جمهوری آزادی به محافظه کار مفسر رادیو Rush Limbaugh در فوریه. 4.

این جایزه شد قابل توجه به دو دلیل. اولین آن بحث برانگیز شد چرا که Limbaugh است پلاریزه سیاسی شکل است. و دوم این نخستین بار است که هر رئیس جمهور اهدا مدال آزادی طی یک دولت از آدرس اتحادیه.

به طور معمول مدال ریاست جمهوری آزادی مراسم رخ می دهد یک یا دو بار در سال و ارائه آمریکایی با یک فرصت برای جشن گرفتن دستاوردهای مختلف مردم ساخته اند که سهم مهمی در فرهنگ ایالات متحده. به این دلیل که رئیس جمهور انتخاب گیرندگان با مجموع اختیار آمریکا و یا در غیر این صورت زنده یا مرده – این جایزه نیز می گوید زیادی در مورد رئیس جمهور خود را.

چه دستاوردها و یا کمک می کند رئیس جمهور با در نظر گرفتن مهم است ؟ چه گروه از مردم بیشتر به راحتی پیروزی را به نفع? و چگونه او امید به شکل میراث او قضاوت توسط این شرکت است که او را برای حفظ?

برای پیدا کردن ما به تجزیه و تحلیل هر مدال ریاست جمهوری آزادی تا کنون تعلق می گیرد و رئیس جمهور که جایزه آنها – از جمله مغلوب ساختن پیشی جستن.

چه مدال آزادی ریاست جمهوری?

جایزه تاسیس شده توسط رئیس جمهور جان اف کندی در سال 1963 به رسمیت شناختن “هر کسی که ساخته شده است به خصوص شایسته سهم (1) امنیت یا منافع ملی ایالات متحده, و یا (2) صلح جهانی یا (3) فرهنگی و یا دیگر قابل توجه عمومی یا خصوصی تلاش.”

به عنوان یک جانبه قدرت مجریه رئیس جمهور باید صلاحدید گسترده ای برای انتخاب دریافت کنندگان. اما رئیس جمهور اغلب استفاده از این جایزه برای اهداف سیاسی – برای به دست آوردن مثبت توجه رسانه ها شکل خود را میراثی و یا پاداش حامیان آنها.

تحقیقات ما نشان می دهد که سیاسی از مدال طول زمان افزایش یافته است. قبل از سال 1981 مدال ریاست جمهوری آزادی مراسم پراکنده شدند و به رسمیت شناخته شده و تنها در حدود پنج گیرندگان در یک زمان.

این تغییر زمانی که رونالد ریگان رئیس جمهور – رسانه-ادراک سابق بازیگر هالیوود – شروع به میزبانی مراسم بزرگ طراحی شده برای به حداکثر رساندن توجه عمومی است. باراک اوباما پس از مطرح نوار. در یک مراسم در سال 2016 او اعطا 20 مدال به دریافت کنندگان از جمله ورزشکاران مانند Michael Jordan و هنرمندان مانند بروس اسپرینگستین. در واقع اوباما رکورد برای اعطای ترین مدال در مجموع: 115. که حدود 14 در هر سال به طور متوسط.

که می شود یک مدال ؟

تصمیم گیری در مورد که می شود یک مدال اغلب بستگی دارد که آیا رئیس جمهور یک دموکرات یا جمهوری خواه اما این همیشه صدق نمی. به عنوان مثال رئیس جمهور از هر دو طرف اغلب انتخاب سیاستمداران و بندگان.

اوباما افتخارات خود را معاون رئیس جمهور جو بایدن با مدال آزادی ریاست جمهوری در سال 2017. رویترز/یوری Gripas

اوباما اعطا آخرین مدال ریاست جمهوری آزادی خود را به معاون رئیس جمهور جو بایدن.

رئیس جمهور تهمت است و افتخار سابق ایالت یوتا اورین هچ اواخر دیوان عالی کشور قاضی آنتونین اسکالیا و محافظه کار اقتصاددان Arthur Laffer. جای تعجب نیست که این جایزه معمولا به یک رئیس جمهور متحدان سیاسی.

ما همچنین روشن حزبی تفاوت دارد. مثلا دموکراتیک رئیس جمهور هستند احتمال بیشتری برای جایزه مدال آزادی ریاست جمهوری به حقوق مدنی رهبران کارگری سازمان و مردم از رنگ. جمهوری خواهان هستند بیشتر احتمال دارد به سبب مدال نظامی رهبران مردم سفید و محافظه کار سردبیران و صاحب نظران.

به عبارت دیگر رئیس جمهور تمایل به جایزه مدال ریاست جمهوری آزادی به اعضای حزب خود را کلید مربوط به حوزه های گروه.

رئیس جمهور تهمت را بر میدارد

رئیس جمهور تهمت دور اول مدال غیر معمول بود در حداقل یک احترام: او منتظر 20 ماه به جایزه آنها بیش از هر دیگر رئیس جمهور است. این تعجب آور است برای یک رئیس جمهور که فرمانده رسانه ها توجه و اعمال یک جانبه قدرت اجرایی.

از آن زمان مغلوب ساختن پیشی جستن است و موفق به دریافت مدال آزادی هشت بار – با هر مراسم و یا مناسبت گرامیداشت یک گیرنده.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب به طور قابل توجهی متفاوت از پیشینیان خود که در اکثریت خود دریافت کنندگان – هشت نفر از 15 – شده است ورزشکاران است. در دولت های قبلی ورزشکاران تشکیل می دهند حدود 4 درصد از تمام مدال آزادی.

و در حالی که برگ برنده را انتخاب Rush Limbaugh و همچنین ایران megadonor میریام Adelson – همچنین یک پزشک و نیکوکار شده و بحث برانگیز او به سختی اول رئیس جمهور برای جایزه ملت بالاترین غیرنظامی افتخار به برجسته سیاسی حامی.

اوباما برای یک اهدا مدال به اپرا وینفری – که به او یک کلید تایید شده در سال 2008 مقدماتی. او همچنین موفق به دریافت آن را به فعالان دموکراتیک مانند Barbra Streisand و بروس اسپرینگستین.

اما وسعت و دامنه Adelson سیاسی مشارکت – بیش از US$113 میلیون در ترکیب با شوهرش, Sheldon – متمایز از گذشته گیرندگان. و شاید هیچ دریافت کننده شده است به عنوان بحث برانگیز و یا سیاسی پلاریزه به عنوان Limbaugh.

که تهمت انتخاب بعدی ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن آینده انتخاب خواهد به ما بگویید حتی بیشتر در مورد که او چه کسی است و چه میراث او می خواهد به ترک به عنوان رئیس جمهور. در واقع اگر این اولین جوایز هر نشانه مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است استفاده از مدال انتخاب به معاشرت خود را با فرهنگی آیکون نیست و در عین حال ادعا کرد که با دیگر روسای جمهور است.

چه بعدی ؟

چرا که نه “بزرگ رئیس جمهور” – فکر می کنم جورج واشنگتن ؟ یا مخترعان بزرگ – فکر می کنم جورج واشنگتن کارور?

اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ماموریت به “امریکا بزرگ دوباره” مدال آزادی ریاست جمهوری ممکن است ما بهترین نشانه ای از آنچه با عظمت به نظر می رسد به او.

یادداشت سردبیر: این نسخه به روز شده از یک داستان در اصل منتشر شده در Nov. 16, 2018.

[ مانند آنچه شما به عنوان خوانده شده ؟ می خواهید بیشتر ؟ ثبت نام برای مکالمه های روزانه در خبرنامه. ]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو