چه چیزی برای نگه داشتن در قفسه دارو خود را در طول COVID-19 همه گیر

تورنتو — با ادامه گسترش coronavirus تاکید بیشتری قرار می گیرد در حفظ سلامت خوب است. در حالی که وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان برای COVID-19 وجود دارد تعدادی از داروها و دستگاه های است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در صفحه اصلی به آدرس برخی از علائم در ارتباط با ویروس.

در حالی که نشانه های جدید از COVID-19 ادامه به شناسایی برخی از آنهایی که شایع ترین تب و سرفه خشک و خستگی, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. برخی از کسانی که آلوده به COVID-19 نیز تجربه بدن درد و درد و گرفتگی بینی و گلو درد و اسهال است.

بدن جهانی همچنین آمده است که در اغلب موارد علائم COVID-19 خفیف هستند و حدود 80 درصد از کسانی که آلوده به بازیابی از ویروس ها بدون نیاز به مراجعه به بیمارستان است. که می شود گفت, سازمان می کند و هشدار می دهند که هیچ کس مصون است به رمان coronavirus و هر کسی می تواند تبدیل به جدی بیمار به عنوان یک نتیجه از آن است.

CTVNews.ca رسیده به کارشناسان مختلف برای پیدا کردن آنچه آنها توصیه نگه داشتن سهام در خانه در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

برای شروع…

گذشته از گرفتن مواد غذایی به اندازه کافی استراحت و ورزش تری, رئيس جمهور و مدیر عامل کانادا همکاری انجمن ریه به یاد کانادایی ها به ادامه مصرف هر گونه داروهای تجویزی آنها با استفاده از قبل از COVID-19 شیوع. او نشان می دهد مطمئن شوید که شما باید حداقل 30 روز ارزش این داروها در خانه.

“مناسب است که مردم ساخت کافی موجودی از داروها که نیاز به آنها گفت:” CTVNews.ca بیش از این گوشی در روز سه شنبه. “مطمئن شوید که شما در حال انتظار تا زمانی که شما اجرا از دارو را [بیشتر].”

دین نیز با تاکید بر اهمیت حفظ خوب کیفیت هوا در خانه از طریق استفاده از تصفیه کننده های هوا و فیلتر دیگر دستگاه های اگر آلودگی هوا یک موضوع است در منطقه شما.

“سطح بالایی از آلودگی هوا و یا کیفیت بد هوا چیزی است که مردم باید مانیتور” گفت: در دین. “ما مردم را تشویق به انجام است که اگر آنها در یک منطقه که در آن وجود دارد به طور موقت یا مداوم کیفیت هوا موضوع است.”

چگونه باید من ذخیره دارو ؟

اثربخشی یک دارو بسیار نهفته که در آن ذخیره شده است را توضیح داد دکتر جیمی Kellar دانشیار آموزش و سرپرست از دکتر داروخانه برنامه در دانشگاه تورنتو دانشکده داروسازی. اولین و مهمترین, او توصیه می کند خواندن و پیروی از دستورالعمل های روی برچسب برخی از داروها باید دور از نور خورشید در حالی که دیگران باید در یخچال ،

برای بسیاری از خوراکی جامد و یا قرص Kellar نشان می دهد ذخیره سازی آنها را در چیزی شبیه به یک کمد که در آن می توان آنها را خشک نگه داشته شود و در درجه حرارت اتاق. هدف این است که به نگه داشتن آنها را در یک محل که در آن درجه حرارت ثابت است و کنترل آن و در صورت وجود رطوبت است.

“شما می خواهید به تکرار به عنوان بهترین شما می توانید از جایی که شما خریداری دارو” Kellar گفت CTVNews.ca روز سه شنبه از طریق تلفن. “بودن در معرض تغییر درجه حرارت و رطوبت و رطوبت…باعث می شود که مواد مخدر به واقع شکستن و تغییر قدرت خود را.”

به عنوان یک نتیجه Kellar توصیه اجتناب از اتاق مانند آشپزخانه و یا حمام است. او همچنین بر اهمیت ذخیره سازی دارو در یک نقطه است که دشوار است برای کودکان و حیوانات خانگی برای رسیدن به.

من باید سهام تا در مسکن و تب گیربکس?

مسکن ها مانند استامینوفن و ایبوپروفن هر دو کاهش تب و می تواند کمک به درمان برخی از علائم است که آمده است همراه با آن از جمله سردرد و درد عضلات و لرز. با استفاده از این در ذهن, دکتر متی Oughton, یک متخصص بیماری های عفونی و استادیار در دانشگاه مک گیل گروه پزشکی نشان می دهد که مردم در حفظ و مواد مخدر مانند تیلنول در دست است.

“آن را عاقلانه به این داروها در دسترسی آسان به طوری که اگر شما به آنها نیاز دارید…پس از آن شما باید آنها را,” او گفت: CTVNews.ca طریق تلفن در روز سه شنبه.

دوز توصیه شده روزانه به طور متوسط برای بزرگسال سالم 3000 به 4000 میلی گرم استامینوفن. کارشناسان می گویند این مهم است که توجه داشته باشید که دیگر داروها نیز می تواند حاوی استامینوفن و این محدودیت روزانه شامل همه انواع مواد مخدر در سراسر انواع داروها.

Oughton همچنین اشاره می کند که کودکان و بزرگسالان نیاز به دوزهای مختلف از همان دارو پس از آن مهم است به خواندن برچسب از قبل. همان می رود برای کسانی که از قبل موجود شرایط پزشکی مانند فشار خون بالا و قلب و ریه عوارض دیابت است.

ایبوپروفن یکی دیگر از مواد مخدر است که می تواند کمک به کاهش التهاب و تب ناشی از COVID-19 اما Oughton هشدار می دهد که برخی از عوارض جانبی می تواند بسیار شدید به خصوص برای کسانی که از قبل موجود مشکلات کلیوی. شده اند وجود دارد سوال در مورد اینکه آیا استفاده از ایبوپروفن در COVID-19 بيمار در واقع می تواند علائم را بدتر می کند اما دولت کانادا منتشر شده بیانیه ای گفت هیچ مدرکی برای حمایت از این.

در نظر است که مسکن ها بهترین هستند Kellar توصیه می کند تبدیل به همان آنهایی که شما به طور معمول استفاده کنید اگر دچار علائم مشابه که آیا آنها COVID مربوط یا نه.

“فلسفه های ما و افکار ما در اطراف بهداشت احتمالا نیازی به تغییر و یا تغییر زیادی به دلیل وضعیت فعلی در نظر دارو,” او گفت:. “هر کسی مورد استفاده برای درمان علائم مشابه در گذشته خود را با اثر شما هنوز هم می تواند رسیدن به آن چیزهایی است.”

Kellar همچنین نشان می دهد خواندن برچسب روی همه داروها و صحبت کردن با پزشک و یا داروساز اگر شما هر گونه سوال یا نگرانی. هر کسی که دچار علائم شدید – از جمله تنگی نفس و یا سرفه مداوم – باید به دنبال توجه فوری پزشکی.

چه در مورد دیگر بیش از حد داروهای?

فوق نیز به سرفه سرد و داروها. در حالی که Kellar هشدار می دهد که نه مسکن و نه سرفه سرد و داروها کمک به درمان COVID-19 خود آنها قطعا می تواند مفید در مدیریت علائم آن است. اگر شما با استفاده از یک نوع خاص از مواد مخدر به آدرس این علائم به او توصیه می کند با استفاده از آن در این مورد بیش از حد.

“اگر شما یک سردرد و شما منجر به احتقان و احساس شما کلی ناخوشی…و شما نگران سلامت خود را در یک سطح است که شما نیاز به دنبال مراقبت های…برخی از این بیش از حد محصولات را کاهش می دهد برخی از نشانه های آن,” او گفت:.

Oughton همچنین هشدار می دهد که این مهم است که به دقت از مخلوط کردن این نوع از داروها با دیگران که در حال حاضر گرفته شده به عنوان داروهای خاص هم می تواند تشدید و یا جلوگیری از اثرات مواد مخدر دیگر.

“بیشتر داروها شما را در هیئت مدیره بیشتر نگران شما باید با عوارض جانبی بالقوه و تعاملات بین این دارو و دیگر داروهای شما ممکن است” گفت: Oughton. “شما باید برای رفتن از طریق مراقبت های بهداشتی خود را حرفه ای به شکل خاص خود را در مورد چه چیزی را حس می کند و آنچه را نمی کند.

“این همه سوال از تعادل خطرات و مزایای.”

Oughton همچنین بر اهمیت ماندن هیدراته برای کسانی که رنج می برند از COVID-19. کسانی که دچار تب اغلب نیاز به اضافی پوست او توضیح داد: با توجه به افزایش حرارت بدن و همچنین از دست دادن اشتها. او توصیه می کند نوشیدن نه تنها آب بلکه مایعات دیگر برای کمک به دوباره پر کردن از دست الکترولیت ها مانند Pedialyte, Gatorade یا Powerade.

کم آبی بدن در ارتباط است به یکی دیگر از نشانه ای از COVID-19 – اسهال. اگر چه مواد مخدر مثل لوپراميد یا Imodium معمولا استفاده می شود برای درمان بیماری Oughton نشان می دهد اجتناب از درمان در این مورد و به سادگی اجازه دادن به همه چیز اجرا کنند. اسهال یکی از راه های بدن rids خود را از عفونت ، داروها است که جلوگیری از این کمک به نگه داشتن این ویروس در داخل.

“ما می دانیم که COVID-19 تشخیص داده می شود در مدفوع و افزایش مقدار از زمان است که این ویروس در دستگاه گوارش ممکن است لزوما نمی تواند یک ایده خوب” گفت: Oughton. “من فکر نمی کنم که هیچ اثبات می گویند که [این دارو] مفید است در این محیط و من با دقت و توجه در مورد استفاده از آن.”

چه نوع دماسنج باید استفاده کنم ؟

تب یک علامت شایع COVID-19 بنابراین مهم است که برای نظارت بر درجه حرارت بدن. Oughton توصیه به نگه داشتن یک دماسنج در خانه برای استفاده عمومی به علاوه یک نسخه پشتیبان تهیه فقط در مورد. باتری اضافی نمی خواهد صدمه دیده است یا نه.

در حالی که وجود انواع دماسنج Kellar توصیه می کند برای رسیدن به هر کدام است, ساده ترین و یا راحت ترین برای استفاده است. برای بیشتر قسمت ها, او گفت:, آن پایین می آید به اولویت های شخصی – فقط مطمئن شوید که برای نگه داشتن دماسنج در موقعیت صحیح و مقدار مناسب از زمان است.

“ابزار به خودی خود می تواند موثر در سراسر هیئت مدیره این بیشتر چگونه شما با استفاده از ابزار” گفت: Kellar. “این مهم است که مطمئن شوید که شما خواندن دستورالعمل برای دستگاه است که شما را به طوری که شما با استفاده از آن به درستی به این دلیل که پاسخ شما این است که تنها وابسته به اگر شما انجام آن را به درستی.”

Oughton اما توصیه می کند در مقابل استفاده از برخی از سبک های قدیمی که با استفاده از دماسنج جیوه با توجه به خطرات بهداشتی آنها در برخواهد داشت اگر آنها شکستن. او نشان می دهد امید بستن برای آنهایی که دیجیتال.

وقتی که می آید به گرفتن دقیق ترین نتیجه Oughten بر این واقعیت است که درجه حرارت بدن می تواند متفاوت باشد در طول روز است. به عنوان یک نتیجه مهم برای اندازه گیری آن در نسبتا کنترل شرایط. اجتناب از استفاده از یک دماسنج بلافاصله پس از نوشیدن چیزی داغ و یا سرد و یا در آینده از خارج.

یک آخر یادآوری: تنها بررسی درجه حرارت خود را هنگامی که شما احساس می کنید آن را کاملا ضروری است.

“اگر من احساس بیمار بله من [با استفاده از یک دماسنج] – در آن نقطه باعث می شود حس بسیار خوبی به اندازه گیری دما و ببینید اگر واقعی وجود دارد یک تب یا نه گفت:” Oughton. “اما من نمی تواند چک کردن فقط به خاطر چک کردن.”

باید سرمایه گذاری در هر دستگاه دیگر?

یک دستگاه است که ممکن است مفید برای نظارت بر علائم COVID-19 است oximeter پالس. در حالی که Oughton اصرار دارد آن است که لازم نیست برای خانواده متوسط به این دستگاه در خانه به خصوص با توجه به قیمت آن چقدر می شود – محدوده قیمت از حدود 50 دلار به چند صد دلار در آن خواهد بود مفید برای کسانی که به نشان دادن نشانه هایی از COVID-19.

این دستگاه استفاده می شود برای اندازه گیری سطح اکسیژن در سلول های قرمز خون. با توجه به این که حدود یک پنجم افراد مبتلا به کروناویروس می شود به طور جدی بیمار است و اشکال در تنفس. با استفاده از پالس اکسیمتر برای نظارت بر مقدار اکسیژن در خون شما می تواند به شما یک حس چگونه به خوبی آن است که در حال توزیع در سراسر بدن خود را.

ابزار متصل به نوک انگشتان خود را و یا لاله گوش شما را به خواندن. به طور معمول کسانی که با یک ویروس تنفسی را کاهش سطح اکسیژن اشباع است. این است که با توجه به مسائل با تبادل گاز با توجه به التهاب ناشی از ویروس است.

“اگر کسی علائم و بررسی نبض خود را گاو [سطح] و از آن بیرون می آید به عنوان کم که قطعا می تواند شاخص دیگری است که که فرد نیاز به توجه فوری پزشکی,” او گفت:.

این دستگاه همچنین می تواند مفید باشد برای کسانی که از قبل موجود شرایط پزشکی مانند بیماری های ریوی. این به ویژه مهم است که مردم با این نوع از مسائل باید یک راه قابل اعتماد نظارت خود را به سطح اشباع اکسیژن گفت: Oughton. در حالی که حالت عادی oximeter پالس خوانش معمولا از محدوده 95 تا 100 درصد و نتایج زیر 90 درصد در نظر گرفته شده کم او توصیه می کند صحبت کردن با یک حرفه ای مراقبت های بهداشتی برای تعیین هدف بر اساس بهداشت شخصی.

“شما باید به فردی [درمان] بر اساس همه این شرایط دیگر که ممکن است تغییر منافع در مقابل خطرات است.”

Infographic توسط Mahima سینگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de