چه ربطی به ضد maskers? مجازات جایگاه خود را, اما همچنین می تواند entrench مقاومت

چه رانندگی “Bunnings کارن” و دیگران را به فیلم خود را با استدلال فروشگاه دستیاران در مورد ماسک های صورت و حقوق بشر است ، و چگونه باید به ما پاسخ دهند ؟

ویکتوریا برتر Daniel Andrews به نام رفتار خود را “هولناک” و توصیه ما به آنها را نادیده گرفت چرا که “بیشتر شما شرکت در یک بحث با آنها بیشتر اکسیژن شما به آنها هستند”.

دیگران در حال گرفتن بیشتر در مقابله رویکرد است.

در استرالیا صبح امروز تلویزیون نشان می دهد, مجری کارل Stefanovic قطع مصاحبه با یک ضد ماسک بعد از گفتن او او “عجیب و غریب wacko اعتقادات” و “من نمی توانم به شما گوش کنه”. و این که نسبتا اهلی در مقایسه با آنچه که در مورد گفت: “covidiots” در رسانه های اجتماعی.

تمایل ما را محکوم و مجازات غیر تعاونی رفتار قوی است. یکی از کلیدی بینش از رفتاری econonomics بیش از چند دهه گذشته که مردم مایل به مجازات دیگران در هزینه به خود را دارند و این کمک می کند تا افزایش همکاری – به یک اندازه است.


ادامه مطلب: می توانید کسب و کارهای استرالیا نیروی مشتریان به پوشیدن ماسک? در اینجا چیزی است که قانون می گوید:


اما محکومیت و مجازات نیز می تواند در تقویت مقاومت در میان uncooperative. ما همچنین باید سعی کنید به درک انگیزه های عاطفی از کسانی که امتناع از پوشیدن ماسک.

Anti-ماسک انگیزه

آن را سخت به می گویند که چگونه بسیاری از مردم مخالف اجباری ماسک پوشیدن. اما شواهد نشان می دهد کانال های رسانه های اجتماعی از قبیل YouTube و Facebook افزایش محبوبیت تئوری های توطئه گر است که دولت ها می خواهند مردم را به پوشیدن ماسک به عنوان نوعی از کنترل ذهن.

این COVID توطئه جنبش گسترده کلیسا وجود دارد اما به نظر می رسد دو اساسی صفات در میان پیروان آن.

اول اعتقاد به خود و توانایی بصری به حقیقت را می دانم.

دوم عمیق و کشت بی اعتمادی نسبت به دولت و نهادهای دیگر است. آنها باور ندارند که رسانه های جریان اصلی و وجود دارد هیچ کمبود رسانه های جایگزین روایات به آنها حفظ.

محبوب توطئه نظریه پرداز الگوی رفتاری. جالب اینجاست که این نقل قول از جورج اورول است ساخت.

اعتماد و یا بی اعتمادی در اقتدار و اینکه آیا یکی است و بیشتر مطیع و یا سرکش نشان داده شده است که تمایل ذاتی شکل با تجربه و فرهنگ است. آن را بسیار دشوار است به تغییر. به عنوان روانشناس اجتماعی Jonathan Haidt یادداشت های خود را در سال 2012 کتاب صالح ذهن: چرا خوب مردم تقسیم سیاست و دین ما در ذهن طراحی شده بودند برای “groupish عدالت”:

“ما عمیقا شهودی موجودات که احساسات دل و روده رانندگی استراتژیک ما استدلال است. این باعث می شود آن را دشوار است اما غیر ممکن نیست – برای ارتباط با کسانی که زندگی می کنند در دیگر ماتریس”

بی اعتمادی در قدرت است که به راحتی تقویت هر درک پیام های مخلوط از رسمی souces. در مورد ماسک, مقامات بهداشتی در ابتدا توصیه می شود در برابر پوشیدن آنها. ما می دانیم که هدف اصلی از این پیام بود برای حفاظت از منابع محدود برای سلامت کارگران اما این تغییر در لحن کمک کرده است entrench ضد ماسک اعتقادات دولت نیست و راستگو.

همکاری و مجازات

پس چه باید بکنید ؟

این مسئله مهم است که آیا ما می توانیم تغییر anti-ماسک باورهای اما آیا ما می توانیم تغییر رفتار خود را.

سنتی تئوری اقتصادی است که فرض می شود افراد منطقی هستند و به دنبال منافع خود خواهد بود تاکید هویج و چماق.

رفتاری اقتصاد است که می داند که تصمیم گیری های عاطفی و همچنین می دانیم که مردم کاملا آماده برای گرفتن یک آمار فقط برای بیان انزجار خود را در مورد درمان ناعادلانه.

این را بارها و بارها نشان داده شده توسط یک جزء اصلی آزمایش رفتاری پژوهش – “اولتیماتوم بازی”. آن را شامل دو بازیکن و یک گلدان از پول است. یک نفر (پیشنهاد) می شود به معرفی نحوه تقسیم این پول. دیگر (پاسخ) می توانید قبول یا رد پیشنهاد. اگر آن را رد و نه می شود هر گونه پول.

یک “منطقی” پاسخ خواهد قبول هر گونه پیشنهاد کنم. اما مطالعات همواره نشان داده درصد زیادی برای انتخاب کردن چیزی که در نظر آنها پول تقسیم ناعادلانه است.

این حس از انصاف است و تکاملی صفت مشترک با دیگر پستانداران. آزمایش با میمون جامه باشلق دار زنانه برای مثال نشان داده اند که دو میمون ارائه شده از همان غذا (خیار) را به خوردن آن. اما اگر یک میمون است که با توجه به شیرین درمان (انگور) را رد خیار.

انواع دیگر از بازی ها نشان می دهد این حس درونی از انصاف منجر به تمایل به قسمت بزرگي ازانرژي جنبش “خودخواه” مردم در برخی از راه. بسیاری از ما “مشروط همکاران” و مجازات های غیر تعاونی رفتار مهم است برای حفظ از همکاری است.


ادامه مطلب: Coronavirus تماس با ما-برنامه ردیابی: بسیاری از ما نمی خواهد همکاری مگر اینکه هر کس می کند


اما اقدامات تنبیهی ممکن است متناقض کاهش سازگار با رفتار.

اقتصاددانان Uri Gneezy و آلدو Rustichini برای مثال انجام یک آزمایش در اسرائیل برای تضعیف پدر و مادر چیدن کودکان از مراقبت روز و در اواخر با معرفی جریمه. نتیجه: lateness و در واقع افزایش یافته است. جریمه شد, قیمت استفاده می شود توسط پدر و مادر به عنوان راهی برای خرید زمان است.


ادامه مطلب: برای تغییر coronavirus رفتارها و فکر می کنم مثل یک بازاریاب


نیاز به ابراز مخالفت

اگر یک حکومت کوزه با اعتقادات و پس از آن می تواند باعث بزرگ آشفتگی عاطفی. به خصوص اگر نافرمانی تنها راه برای ابراز مخالفت.

می تواند ضد maskers ابراز احساسات خود را در دیگری در راه است ؟

اقتصاددانان Erte شیائو و Daniel Houser نشان داده این امکان در یک تنوع از استاندارد اولتیماتوم بازی.

به طور معمول این بازی تنها اجازه می دهد تا پاسخ به ابراز احساسات خود را از طریق پذیرش یا رد یک پیشنهاد را ارائه کرده است. شیائو و هوسر اجازه پاسخ به ابراز احساسات خود را در مورد ناعادلانه ارائه توسط ارسال یک پیام ساده. نتیجه: آنها شد خیلی بیشتر احتمال دارد به شرایط ناعادلانه ارائه دهد.

برخی از مشاغل انواع به نظر می رسد که cottoned به این ایده با فروش ماسک صورت استفاده کنندگان را قادر می سازد به سیگنال خود را توطئه اعتقادات.

Qanon-themed masks available on Amazon.

بنابراین اگر ما می خواهیم به ضد maskers به همکاری ما نیاز به تحمل آنها ابراز مخالفت خود را در راه های دیگر.

طرد و تمسخر را فقط افزایش مقاومت و خشم و تقویت “ما در برابر آنها” ذهنیت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de