با افزایش تعداد موارد تایید شده در چین و 24 سایر کشورهای COVID-19 اپیدمی ناشی از رمان coronavirus (در حال حاضر شناخته شده به عنوان SARS-CoV-2) به نظر می رسد مربوط به بسیاری از. از Feb. 19 آخرین شماره های ذکر شده 74,280 تایید موارد از جمله 2,006 فتح و میر. چهار نفر از این مرگ و میر رخ داده در خارج از سرزمین اصلی چین: در فیلیپین و ژاپن و هنگ کنگ و فرانسه است. این مورد در فرانسه اولین COVID-19 مرگ در خارج از آسیا است.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرد در ژانویه. 30 که شیوع تشکیل اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی.

در نور از این حوادث کارشناسان بهداشت و درمان در سراسر جهان در حال حاضر تقسیم می شود که آیا این رویداد را تبدیل به یک بیماری همه گیر و یا اینکه آیا آن را ممکن است شامل انتقال این ویروس است.

نسبت به یک بیماری همه گیر?

در اخیر نیویورک تایمز مقاله دکتر Thomas R. فریدن سابق مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: آن را “به طور فزاینده ای بعید است که این ویروس می تواند موجود باشد.” در همان مقاله دکتر Anthony S. Fauci, مدیر متحده موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی (NIAID) گفت: “این بسیار انتقال و آن را تقریبا به طور قطع در حال رفتن به یک بیماری همه گیر.”

از سوی دیگر چه کسی باقی می ماند و خوش بینانه است. سر خود را از اورژانس پاسخ های دکتر مایکل رایان گفت: آمار اخبار “وجود دارد به اندازه کافی شواهد نشان می دهد که این ویروس هنوز هم می تواند موجود باشد” و این که “تا زمانی که [مهار] غیر ممکن است و ما باید سعی در نگه داشتن.”

این ما به ارمغان می آورد به دانشمندان و کارشناسان که انجام می دهند درست است که پرتاب همه چیز را باید در این مسئله بهداشت عمومی. برخی از آنها با تمرکز بر درمان بیماران مبتلا به موجود و یا داروهای رمان, دیگران متمرکز بر توقف انتقال بین افراد در حال توسعه یک واکسن. خوشبختانه برای دانشمندان و درس های آموخته شده در طول 2013-16 غرب آفریقا شیوع بیماری ابولا در حال حاضر را قادر می سازد به سرعت در مسیر توسعه واکسن بدون به خطر انداختن ایمنی و اثر بخشی.

البته این مهم است برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد خاص رمان ویروس از جمله آن منبع و به همین دلیل انتقال به نظر می رسد که می شود کارآمد تر در مقایسه با دیگر coronaviruses.

توسعه واکسن

CEPI ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری های بین المللی است نه برای سود سازمان با دستور تسریع توسعه واکسن در برابر ظهور بیماری های عفونی. در Jan. 23 را اعلام کرد حمایت مالی به سه نهاد برای توسعه یک واکسن علیه تازگی شناسایی coronavirus: Inovio Pharmaceuticals Inc. و آن “DNA پلت فرم” دانشگاه کوئینزلند و آن “پروتئین گیره پلت فرم” و Moderna, Inc. همکاری با NIAID با استفاده از آن “mRNA پلت فرم.”

در Jan. 31, CEPI همچنین اعلام کرد تمدید همکاری با CureVac یک شرکت بیوتکنولوژی برای انطباق آن RNA واکسن پلت فرم به SARS-CoV-2. چهار روز بعد CEPI راه اندازی یک تماس برای طرح های جدید برای توسعه واکسن در برابر رمان coronavirus به روی همه باز است سازمان جلسه معیارهای آن و در اختیار داشتن راحتی در دسترس پلت فرم.

مردم با پوشیدن ماسک های جراحی نشستن در مترو شانگهای در ماه ژانویه سال 2020 است. رمان coronavirus که سرچشمه در ووهان گسترش به بسیاری از شهرستانها در چین است. (رابرت وی/Shutterstock)

جانسون و جانسون نیز اعلام کرد مشارکت در تولید واکسن با استفاده از آن “آدنو پلت فرم” است که متشکل از یک ویروس است که اصلاح به مانند SARS-CoV-2 اما قادر به ایجاد بیماری در انسان است. گلاکسو دیگر بزرگ دارویی شرکت به تازگی اعلام کرد که با همکاری CEPI به ارائه دسترسی به هر کسی که می خواهم به استفاده از آن کمکی پلت فرم (کمکی قطعات است که می تواند اضافه شده به واکسن برای افزایش نسل از یک پاسخ ایمنی).

در نهایت با اضافه کردن نام خود به لیست دانشگاه هنگ کنگ نیز اعلام کرد که در حال حاضر واکسن طراحی شده از یک اصلاح ویروس آنفلوانزا واکسن.

مسائل و راه حل ها

اما چه چیزی این سیستم عامل چیست ؟ چرا بسیاری از سازمان های مختلف کار به سمت همان هدف توسعه یک واکسن علیه یک پاتوژن? آیا آن را نمی تواند آسان تر اگر همه با هم به جای تلاش چنین طیف گسترده ای از روش ها? پاسخ به این سوال خیلی ساده نیست.

واکسن سیستم عامل ابزار است که دانشمندان می توانند با استفاده از به منظور توسعه یک واکسن جدید با استفاده از یک سیستم مشابه که قبلا موفق در اين زمينه است. برای مثال یکی از شناخته شده و ساده رویکرد “، پلت فرم” که در آن پاتوژن با خیال راحت تکرار در آزمایشگاه ، و پس از آن اداره به عنوان یک واکسن.

اگر چه این سیستم عامل با استفاده از روش های مختلف همه آنها را به همان هدف کلی از آموزش سیستم ایمنی واکسن فرد را به سرعت تشخیص پاتوژن های داخل بدن است.


ادامه مطلب: Coronavirus رشد کرده در آزمایشگاه خارج از چین برای اولین بار کمک به جستجو برای واکسن


پس چرا بسیاری از سیستم عامل های مختلف? خوب هر پلت فرم دارای مزایا و معایب خاص خود. بعضی از آنها آسان تر به تولید انبوه برخی از آنها شناخته شده است به القاء عوارض جانبی کمتری دارند و برخی از آنها فقط بهتر است در آموزش جنبه های خاصی از سیستم ایمنی بدن است.

سیستم ایمنی بدن انسان به دو دسته تقسيم عمده سلاح: ذاتی و تطبیقی است. ما ذاتی سیستم ایمنی غیر اختصاصی را فراهم می کند و فوری اما در سطح محدود از حفاظت در برابر یک خارجی مزاحم در داخل بدن است. تطبیقی سیستم ایمنی بدن می تواند هدف خاص پاتوژن اما نیاز به زمان برای توسعه اثر کامل خود را در مورد 21 تا 28 روز پس از عفونت یا واکسیناسیون. تطبیقی طرف می تواند بیشتر زیر تقسیم به پاسخهای ايمنی هومورال و سلولی.

با عوامل بیماری زا مانند SARS-CoV-2 دانشمندان نمی دانند که sub-division سیستم ایمنی بدن را محافظت می کنند و به طوری که آنها نمی خاصی که پلت فرم تولید خواهد شد موفق ترین واکسن.

آنچه که دانشمندان در حال انجام و سپس ؟

واکسن طراحی ساده به نظر می رسد بر روی کاغذ اما کار ساخت آن تمام راه را به انسان استفاده از داستان دیگر تمام است.

در حال حاضر دانشمندان در حال کار بر روی شناسایی است که بخش هایی از SARS-CoV-2 آنها می توانند خود را در استفاده از واکسن است. این قطعات باید به دقت انتخاب شود چرا که آنها نیاز به تقلید آنچه یک عفونت واقعی را شبیه به بدن ما است. این باید انجام شود در رابطه با انتخاب مناسب واکسن روش تحویل: پلت فرم است که خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد.

Coronaviruses مانند MERS CoV دیده می شود در اینجا هستند به نام به ظاهر خود را در زیر میکروسکوپ: پیش بینی به لبه های این ویروس ها یک مشخصه کرونا یا تاج-مانند شکل. (NIAID)

به دلایل اخلاقی یک بار کانديد واکسن در دسترس است آن را نیاز به انجام ایمنی و اثربخشی تست در حیوانات (اگر چه استثنا ممکن است). نه همه حیوانات آزمایشگاهی مستعد ابتلا به عفونت را در همان راه به عنوان انسان است. این است که چرا دانشمندان نیز کار را برای شناسایی مدل مناسب برای ارزیابی کاندیدای واکسن. در این مرحله بسیاری از ماه و ده ها هزار دلار سرمایه گذاری شده است در توسعه واکسن.

هنگامی که حیوانات آزمایشات رضایت بخش واکسن اداره می شود به انسان ها در یک کارآزمایی بالینی برای ارزیابی واکسن ایمنی و اثر بخشی. این به این معنی ماه های اضافی را به سال (اگر نه دهه) و میلیون ها دلار سرمایه گذاری است.

آخرین مراحل اغلب از دانشمندان دست به دست. واکسن باید ثبت نام و دریافت تصویب قانونی تولید در مقیاس بزرگ و توزیع شده است. اگر چه این مراحل را فقط چند خط به لیست اینجا آنها می تواند سال ها به واقع رسیدن به.

از سوی دیگر کارشناسان بهداشت و درمان به ما بگویید که بارها و بارها که اگر ما خوش شانس هستید و همه چیز به خوبی می رود, ما می تواند بی خطر و موثر واکسن در حدود یک سال است. آن باقی مانده است دیده می شود در چه مرحله ای از فرآیند ما خواهد بود در اوایل 2021. اگر چین موفق به ساخت 1000 تخت بیمارستانی در 10 روز برای مقابله با گسترش این بیماری همه گیر که می داند چه می توان به دست آورد در یک سال در واکسن طرف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو