آنچه محققان آموخته از یک 1200km اتومبیل بدون راننده سفر در کوئینزلند

کسانی که نقشه های شناخته شده به عنوان “قبل نقشه” باید اطلاعات دقیق در مورد دقیق لین نقاط علائم راهنمایی و رانندگی شناخته شده خطرات مانند roadworks.

“ما دریافتیم که ما تا به حال به استفاده از قبل از نقشه ها و به کسانی که به ماشین به عملکرد آن اساسا کامل” استاد میلفورد گفت.

“برای یک انسان این امر می تواند مانند رانندگی را از طریق حومه شهر شما رانده شده از طریق صدها بار قبل از شما می دانید که در آن همه چیز است و به عنوان شما را از طریق درایو شما با استفاده از حواس خود را به تایید همه چیز است که در آن شما فکر می کنم که باید باشد.”

استفاده از قبل از نقشه است موضوع بحث های زیادی در این زمینه از خود رانندگی اتومبیل در سراسر جهان با برخی از سازندگان از جمله ایلان تسلا اصرار آنها مورد نیاز نیست اما با بسیاری از بازیکنان دیگر گفت: آنها هستند.

استاد میلفورد گفت: 20 ترابایت از داده های خام جمع آوری شده در طول تست درایو قطعی نشان داد که برای استرالیا شرایط قبل نقشه بودند قطعا مورد نیاز است.

بدون نقشه ماشین AI driver تنها شناسایی اطلاعات حیاتی مانند نشانه گذاری های جاده, نشانه ها و عبور عابر پیاده در حدود 40 درصد از این تعداد کاهش یافته است و حتی بیشتر در خارج از مناطق شهری.

در حال بارگذاری

با نقشه میزان دقت افزایش یافته و به بیش از 97 درصد اگر چه استاد میلفورد گفت: هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن قبل از این فن آوری می تواند اعتماد با انسان مسافر است.

“نقشه دارای نقص کشنده است که اگر تغییرات زیست محیطی – برای مثال در شرایط اضطراری و یا چیزهایی مانند roadworks و شما با تکیه بر یک نقشه که در حال حاضر خارج از تاریخ تمام انواع چیزهای بد اتفاق می افتد,” او گفت:.

“بنابراین وجود دارد همه جور سوالی است که هنوز پاسخ داده شود در مورد چگونه شما به روز رسانی نقشه ها و چگونه به شدت از دولت باید در آن مشارکت داشتند.”

کوئینزلند وزیر حمل و نقل Mark Bailey گفت: این مطالعه نتایج بسیار ارزشمندی برای آینده برنامه ریزی خود رانندگی اتومبیل استفاده می شود در مورد وضعیت جاده ها.

“این مطالعه اولین گام در درک زیرساخت های مورد نیاز ما گسترده و متنوع شبکه جاده برای خودرو جدید فن آوری” آقای بیلی گفت.

“نتایج مطالعه نشان می دهد که ما نیاز به تحقیقات بیشتری مانند این به شما اطمینان می دهیم که مناسب سیستم در محل برای دیدار با آمدن تقاضا برای متفاوت و نوظهور گزینه های حمل و نقل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net