آنچه باید اتفاق می افتد قبل از زندگی می تواند به حالت عادی بازگشت ؟

تورنتو — به عنوان کانادایی انطباق با واقعیت جدید از سخت فیزیکی فاصله تعطیلی اماکن عمومی و ممنوعیت گردهمایی یک فکر بافندگی بالاتر از همه: چه مدت طول خواهد این تاریخ و زمان آخرین ؟

نخست وزیر جاستین ترودو گرفته است نشان می دهد که این اقدامات می تواند در محل به صورت “ماه” اما او و دیگر مقامات فدرال باید دور مانده از ارائه هر چیزی خاص تر.

که ممکن است یک سورپرایز داده شده هیچ سیاستمدار می خواهد به وعده آنها نمی تواند نگه دارید – و هیچ کس می توان با قطعیت گفت که COVID-19 فعالیت در کانادا خواهد بود و نور به اندازه کافی برای برخی از صورت ظاهر از زندگی عادی را از سر گرفت.

“تلاش برای پیش بینی تاریخ … ماموریت یک احمق است,” ارین Stumpf, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه مک گیل در مونترال گفت CTVNews.ca طریق تلفن در روز چهارشنبه.

آنچه روشن است هر چند که وجود دارد باید به نوعی خاص قابل اندازه گیری اهداف این کشور برای ضربه زدن به منظور رسیدن به این “نور به اندازه کافی” سطح.

یک گزارش از American Enterprise Institute (AEI) یک محافظه کار فکر آمریکایی فکر می کنم تانک میسازد چهار شرایط است که در آن می گوید: باید قبل از ملاقات با جامعه گسترده اقدامات پیشگیرانه در حال برداشته:

  • 14 روز پایدار کاهش در تعداد COVID-19 موارد
  • بیمارستان ها قادر به درمان تمام COVID-19 و غیر COVID-19 بيمار “بدون توسل به بحران استانداردهای مراقبت”
  • توانایی به سرعت تست و تشخیص همه نمایش علائم OCVID-19
  • توانایی ردیابی و نظارت بر تمام تماس های از تایید COVID-19 موارد

کانادا کارشناسان بهداشت عمومی می گویند معیارهای مشابه باید مورد استفاده قرار گیرد در اینجا با lockdown-مانند اقدامات تنها بودن حذف یک بار آن را روشن است که همه گیر است که به خوبی در سیستم مراقبت های بهداشتی توانایی برای مدیریت.

این امر به ویژه مهم است زیرا هر شل شدن بهداشت عمومی اقدامات می توان انتظار داشت در نتیجه تعداد قابل توجهی از عفونت های جدید به عنوان افزایش در تماس با انسان منجر به unsuspecting و بدون علامت حامل ویروس رفتن به عمومی و انتقال آن به دیگران است.

“وجود دارد رفتن به یک انتظار موج دوم از عفونت هنگامی که شما شروع به بلند این بهداشت عمومی اقدامات از آنجا که ما می دانیم که هنوز هم وجود دارد رفتن به یک نسبت قابل توجهی از جمعیت است که سیستم ایمنی بدن به این عفونت” دکتر اسحاق Bogoch, یک متخصص بیماری های عفونی با تورنتو دانشگاه شبکه بهداشت و درمان گفت: CTVNews.ca طریق تلفن در روز چهارشنبه.

Bogoch می گوید: پایدار کاهش در موارد جدید است که کمک خواهد کرد که باعث آرامش بخش از اقدامات ممکن است به کمی بیش از دو هفته توصیه می شود در AEI گزارش. چون رمان coronavirus’ جوجه کشی زمان اعتقاد بر این است دو هفته بهداشت عمومی رهبران ممکن است اضافه کردن چند روز به افزایش مقدار جایی برای خطا.

چه می آید بعدی ؟

پس از انتقال این ویروس را کند کرده است و موارد جدید می تواند به راحتی جذب شده توسط سیستم مراقبت های بهداشتی ، AEI گزارش می گوید: پاسخ آمریکا به این بیماری همه گیر خواهد بود قادر به حرکت به مرحله دوم که در آن برخی از بهداشت عمومی محدودیت می تواند برداشته شود.

“در فاز دوم, اکثر, مدرسه, دانشگاه و کسب و کار می تواند بازگشایی شده است. Teleworking باید ادامه یابد که در آن راحت است; گردهمایی های اجتماعی هنوز هم باید همچنان محدود به کمتر از 50 نفر در هر کجا که ممکن است” در این گزارش می خواند.

اما این تغییرات به احتمال زیاد اتفاق می افتد به تدریج اجازه می دهد مقامات به مانیتور اثر خود را در caseloads و تجدید نظر در قوانین و مقررات اگر تعداد بیماران جدید را تهدید می کند به دوباره پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی. در معرض خطر تنظیمات از جمله زندانها و دراز مدت مراقبت از خانه نیز باید از نزدیک تماشا.

بهداشت عمومی خواهد بود رانندگی عامل reopenings اما اقتصادی نگرانی ها را به بازی می آیند بیش از حد. محدودیت است که باعث اقتصادی آسیب ممکن است به خوبی برداشته شود قبل از آن که باعث ناراحتی خفیف به روال روزانه خود را در اثر این ویروس گسترش اعتقاد بر این است مشابه است.

“هر یک از چیزهایی که ما برای تفریح احتمالا رفتن به سمت انتهای لیست” Strumpf گفت.

اگر وجود دارد یک موج جدید COVID-19 مواردی است که نمی توان به بیماران شناخته شده و یا اگر وجود دارد پایدار و افزایش caseloads بیش از پنج روز AEI گزارش می گوید این امر می تواند بهترین برای برگرداندن به زمان اقدامات تا منحنی یک بار دیگر مسطح. محققان در دانشگاه هاروارد به تازگی پیشنهاد شده است که این رویکرد با فاصله فیزیکی اقدامات در حال سست و سخت تر به عنوان لازم, ممکن است تا آخرین 2022.

برخی از این فشار و کشش ممکن است منطقه ای با ایالات یا ولایات تصویب قوانین مختلف بر اساس شدت COVID-19 موقعیت در هر زمان داده شده.

“اگر شما این کار را به آرامی و با مناسب پشتیبانی در محل شما می توانید کنترل اندازه که انتظار موج دوم به طوری که شما لازم نیست برای رفتن به عقب در مستند دوباره” Bogoch گفت.

حتی به عنوان محدودیت ها به تدریج حذف, زندگی به عنوان توصیه می شود با این گزارش به نظر می رسد کاملا غیر معمول در مقایسه با قبل از همه گیر جهانی است. ماسک صورت خواهد بود مشترک به عنوان فاصله فیزیکی و اجتماعات بزرگ خواهد بود ناپسند است. کسانی که بیشتر در معرض خطر این ویروس از جمله سالمندان و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی را هنوز هم خواسته می شود به صرف زمان به همان اندازه که ممکن است در خانه.

این گزارش تنها توصیه کامل حذف فیزیکی فاصله محدودیت زمانی که یک واکسن برای COVID-19 موجود است – که گفته می شود حداقل یک سال دور – یا هنگامی که وجود دارد گسترده است درمان است که می تواند نفی این بیماری را شدیدترین اثرات.

مرزهای باز ممکن است دیگر

این COVID-19 بحران جهانی است اما این پاسخ اغلب بسیار بیشتر ترجمه شده است.

بسیاری از کشورها مرزهای خود را بسته اند به مسافران خارجی به عنوان اپیدمی گسترش یافته است, تلاش برای مدیریت این وضعیت در میان جمعیت خود را بدون معرفی عوارض بالقوه از خارج از کشور.

اما این باعث ایجاد یک چالش جدید به عنوان برخی از کشورها توانسته اند به تصویب اوج شیوع بیماری خود را در حالی که فعالیت ویروس تنها شروع به سطح شیب دار تا جاهای دیگر. به عنوان یک نتیجه از کشورها ممکن است را انتخاب کنید به نگه داشتن مرز محدودیت در محل پس از آنها مورد ضرب و شتم پشت COVID-19 منتظر بقیه جهان را به انجام همان.

“ما به احتمال زیاد باید بسیار مراقب باشید وجود دارد” Bogoch گفت.

“من می خواهم تصور کنید که حتی زمانی که سیاست های شروع برداشته شود احتمال وجود خواهد داشت محدودیت های قابل توجهی در مسافرت های بین المللی – در صورتی مجاز است.”

حتی اگر مرزها باز مسافران را به صورت یک دوز دو برابر ریسک: شانس آنها را انتخاب کنید تا این ویروس در حالی که آنها دور و شانس آنها خواهید آن را به دیگران گسترش آنها پس از بازگشت به خانه.

مقامات کانادا به نظر می رسد به آماده شدن برای این فرصت. در یک کنفرانس مطبوعاتی در اتاوا در روز سه شنبه وزیر بهداشت Patty Hajdu گفت: “راه حل جهانی” لازم خواهد بود, بدون توجه به آنچه اقدامات کانادا در خود را دارد.

“ویروس ها و اشکالات راه ساخت راه خود را در اطراف جمعیت های انسانی” او گفت:.

“اگر وجود دارد یک مورد از COVID-19 پس ما همه در خطر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de