آنچه باید به سمت راست بروید برای دریافت coronavirus واکسن در 12-18 ماه

من مانند بسیاری از آمریکایی ها را از دست ندهید قبل از همه گیر جهانی از آغوش خانواده و دوستان رفتن به محل کار و داشتن شام در یک رستوران. یک محافظ واکسن برای سارس-Cov2 است به احتمال زیاد موثر بهداشت عمومی ابزار به عقب بر گردیم به جهان است.

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی با احتیاط تخمین می زند که یک واکسن می تواند در دسترس در 12 تا 18 ماه.

من یک استاد میکروبیولوژی و ایمونولوژی و مطالعه و بررسی چگونگی توسعه سیستم ایمنی بدن. من فکر می کنم دکتر Fauci برآورد خوش بینانه است اما ممکن است.

سنتی واکسن توسعه یک فرایند طولانی و پیچیده. تنها حدود 6 درصد از واکسن نامزد در نهایت تایید شده برای استفاده عمومی و فرایند طول می کشد 10.7 سال به طور متوسط.

Anthony Fauci است که برآورد یک coronavirus واکسن توسعه یافته خواهد بود سریع تر از هر نوع دیگر واکسن در تاریخ است. AP Photo/پاتریک Semansky

اما این سنتی بار. محققان در سراسر جهان در حال نوآوری فرایند تولید واکسن در زمان واقعی به منظور توسعه یک واکسن به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است. پس چگونه ما به یک واکسن?

یک گام به گام روند

واکسن جلوگیری از بیماری با افزایش یک فرد طبیعی پاسخ ایمنی بدن در برابر میکروب است که آنها را قبل از مواجه می شوند. وجود دارد تعدادی از انواع مختلف واکسن در توسعه SARS-CoV-2 و سقوط آنها به سه دسته کلی: کشته سنتی-ویروس واکسن مبتنی بر پروتئین واکسن و ژن مبتنی بر واکسن. بدون توجه به نوع هر کانديد واکسن باید از طریق همان پروسه بررسی قبل از آن قرار داده می شود به استفاده از.

هنگامی که محققان را توسعه داده اند یک نامزد بالقوه آنها شروع اولین مرحله از تست در آزمایشگاه به نام مطالعات بالینی. دانشمندان با استفاده از حیوانات آزمایشگاهی برای بررسی اگر نامزد واکسن باعث یک واکنش سیستم ایمنی بدن به ویروس و بررسی کنید که آیا این واکسن باعث می شود هر واضح مشکلات پزشکی است.

یک بار واکسن ثابت شده است امن در حیوانات محققان شروع بشر تست. این جایی است که فدرال غذا و داروی آمریکا شروع به تنظیم روند.

فاز 1 مطالعات تست های ایمنی و اثبات مفهوم. محققان به تعداد کمی از داوطلبان انسانی واکسن. سپس آنها به دنبال مشکلات پزشکی و ببینید که اگر آن را باعث نوعی واکنش سیستم ایمنی بدن.

در فاز 2 مطالعات محققان به این واکسن به صدها نفر از داوطلبان برای تعیین بهینه واکسن ترکیب دوز و برنامه واکسیناسیون.

مرحله نهایی قبل از واکسن تایید شده است توسط FDA به صورت گسترده استفاده از یک فاز 3 دادگاه. این شامل هزاران نفر از داوطلبان و ارائه اطلاعات در مورد چگونه خوب این واکسن در جلوگیری از عفونت. این آزمایشات بزرگ را نیز کشف نادر عوارض جانبی و یا مسائل مربوط به سلامت است که ممکن است نشان نمی دهد تا در کوچکتر محاکمه.

برخی از عوارض جانبی نادر هستند بنابراین باید تست کامل قبل از واکسن تایید شده است. Jose Luis Pelaez Inc/DigitalVision via Getty Images

اگر در هر یک از این مراحل کانديد واکسن به نظر می رسد بی اثر و یا باعث آسیب به مردم, محققان باید بیش از شروع با یک نامزد جدید.

پس از کانديد واکسن با موفقیت کامل این کارآزمایی بالینی پزشکی قانونی پانل در FDA به نظر می رسد در شواهد و اگر واکسن موثر و امن تصویب آن را برای استفاده عمومی. کارشناسان تخمین می زنند که کل فرایند هزینه های بین ایالات متحده$1 میلیارد و 5 میلیارد دلار.

اما تصویب است نه تنها مانع. به عنوان نشان داده شده است با کمبود شدید از coronavirus تست آسان و سریع تولید یک آزمون و یا واکسن به عنوان مهم به عنوان یکی که با این نسخهها کار.

هر دو بالینی اثربخشی و سهولت تولید باید در نظر گرفته شود هنگامی که درخواست چه مدت تا زمانی که یک واکسن آماده است.

زمان وعده نامزدها

به عنوان از آوریل 30 سال 2020 وجود هشت واکسن نامزدها در حال حاضر در فاز 1 (یا مشترک فاز 1 و فاز 2) آزمایش های بالینی و 94 واکسن نامزدها در مطالعات بالینی.

سه نفر از هشت سنتی واکسن که استفاده شده و یا کشته شده است. virus. دو تا از دیگران مبتنی بر پروتئین واکسن که با استفاده از یک اصلاح ویروس سرماخوردگی برای تحویل پروتئین است که باعث تحریک پاسخ ایمنی است.

نهایی سه واکسن در فاز 1 یا 2 محاکمات و تنها دو در ایالات متحده در حال ژن مبتنی بر واکسن. به نظر من این به نظر می رسد مانند بسیاری امیدوار کننده است.

ژن مبتنی بر واکسن حاوی یک ژن و یا بخشی از یک ژن از ویروس است که باعث COVID-19 اما نه ویروس خود را. هنگامی که یک فرد تزریق می شود با یکی از این واکسن خود را در سلول های خواندن تزریق ژن و پروتئین است که بخشی از coronavirus. این یک پروتئین خطرناک نیست اما باید آن را به ماشه یک واکنش سیستم ایمنی بدن است که منجر به مصونیت از coronavirus.

ژن مبتنی بر واکسن آمده در DNA فرم مانند واکسن در فاز 1 کارآزمایی بالینی از Inovio داروسازی در ایالات متحده و یا در RNA فرم مانند واکسن همزمان در فاز 1/فاز 2 دادگاه از شرکت آلمانی BioNTech و واکسن در فاز 1 آزمایش از ایالات متحده بر اساس مدرن.

ژن مبتنی بر واکسن در حال اثبات نشده اما ارائه حفاظت موثر و سهولت تولید. KATERYNA کن/علم کتابخانه عکس via Getty Images

هیچ ژن مبتنی بر واکسن که تا کنون تایید شده برای استفاده انسان اما DNA واکسن استفاده می شود بر روی حیوانات و چند بودند در آزمایشات بالینی برای Zika ویروس.

در گذشته محققان در تلاش برای توسعه واکسن DNA است که برای تولید پاسخ ایمنی قوی اما تکنیک های جدید نگاه امیدوار کننده است. RNA واکسن تمایل به بیشتر موثر در مطالعات حیوانی نیز لازم نوآوری قبل از استفاده انسان. ممکن است که زمان از ژن مبتنی بر واکسن وارد کرده است.

یکی دیگر از مزایای ژن مبتنی بر واکسن است که تولید کنندگان به احتمال زیاد قادر به تولید مقادیر بسیار سریع تر از سنتی واکسن. DNA و RNA واکسن نیز بیشتر خواهد بود قفسه پایدار از متعارف واکسن از آنها استفاده نمی کنید مواد تشکیل دهنده مانند تلفن قطعات مرغ یا تخم مرغ. این را توزیع به ویژه به مناطق روستایی آسان تر است.

هنوز یک راه طولانی برای اجرای

سه ژن مبتنی بر واکسن و پنج نامزد دیگر با چالش های زیادی روبرو قبل از اینکه شما یا من را واکسینه شود. این واقعیت است که آنها در فاز 1 و 2, آزمایشات دلگرم کننده است اما بسیار نقطه از آزمایشات بالینی است به فاش کردن هر گونه مشکلات با کانديد واکسن.

و وجود دارد بسیاری از مشکلات بالقوه است. این نتایج بالینی در حیوانات آزمایشگاهی ممکن است نه ترجمه خوبی به مردم است. سطح حفاظت از سیستم ایمنی ممکن است کم است. و افراد ممکن است واکنش منفی زمانی که با تزریق واکسن.

هر coronavirus واکسن نیز می تواند تولید یک خطرناک واکنش به نام افزایش ایمنی که در آن واکسن در واقع بدتر شدن علائم عفونت کروناویروس. این نادر است اما اتفاق افتاده با گذشته واکسن نامزدها برای تب دانگ و دیگر برنامه های ناخواسته ،

تا چه مدت قبل از ما یک واکسن علیه COVID-19 virus

هیچ واکسن ساخته اند آن را از طریق فاز 1 فاز 2 محاکمه نشده است و فاز 3 محاکمات به طور کلی بین یک تا چهار سال است. اگر محققان خوش شانس دریافت کنید و یکی از این اولین واکسن است که هر دو سالم و موثر ما هنوز حداقل یک سال دور از دانستن آن است. که در آن نقطه تولید کنندگان نیاز به شروع به تولید و توزیع واکسن در مقیاس گسترده است.

معلوم نیست چه درصدی از جمعیت که نیاز به واکسینه شدن در برابر SARS-CoV-2 اما به طور کلی شما نیاز به نقصان بین 80 ٪ و 95 ٪ از جمعیت به موثر گله ایمنی. بسته بر روی چه این ویروس می کند در ماه های آینده که ممکن است لازم باشد اما اگر از آن است که 260-300 میلیون نفر در ایالات متحده به تنهایی.

محققان در حال انجام همه چیز آنها می توانند به توسعه یک واکسن به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است در حالی که هنوز مطمئن شوید آن است که موثر و بی خطر است. تولید کنندگان می تواند کمک به آماده سازی انعطاف پذیر سیستم های است که می تواند آماده برای تولید هر کدام نامزد می شود در سراسر خط پایان اول است.

اگر همه چیز به خوبی می رود, Fauci 12 – 18 ماه پیش بینی می تواند درست باشد. اگر پس از آن خواهد شد با تشکر از کار خستگی ناپذیر دانشمندان حمایت از سازمان های بین المللی و تولید کنندگان همه نوآوری و همکاری با یکدیگر برای مبارزه با این ویروس.

[پژوهش به کروناویروس و دیگر خبری از علم عضویت در گفتگو جدید علم عضویت در خبرنامه.]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net