هر سال حدود 150 نفر از دانشجويان ثبت نام در مقدماتی زبان و ادبیات انگلیسی دوره در دانشگاه ملی استرالیا که من تدریس است. این دوره شامل آثار شکسپیر آستن وولف و دیکنز.

من می دانم آنچه در این کتاب برای من به عنوان یک دانش آموز بیست سال پیش اما زمان تغییر کرده است. من کنجکاو برای کشف آنچه خواندن این کتاب را برای جوانان امروز.

در سال گذشته 2019 دیدم اولین گروه از دانش آموزان که به دنیا آمده اند و یا فراتر از 2000 – به اصطلاح نسل دیجیتال. این دانش آموزان شده اند تا در یک جهان که در آن شما می توانید خواندن یک کتاب بدون نگه داشتن جسم فیزیکی.


ادامه مطلب: عشق و خنده, ماجراجویی و فانتزی: تابستان لیست خواندن برای نوجوانان


من تصمیم به معرفی گزینه bibliomemoir – به صورت فزاینده ای به غیر خلاق-داستان – را در سال آخر واگذاری. این اجازه می دهد من به اذیت کردن اتصالات خاص دانش آموزان بین ادبیات و زندگی خود را.

من سال اول دانش آموزان شده اند تا در یک جهان که در آن شما می توانید خواندن یک کتاب بدون نگه داشتن جسم فیزیکی. Dexter Fernandes

این ایده برای یک bibliomemoir را برانگیخته بود در یک کارگاه آموزشی اجرا شده توسط ما پس از آن نویسنده-در-اقامت, جشن, نوجوان استرالیایی رمان نویس و نویسنده دوران بلوغ, بلوز,Dr گابریل کری.

کری در توصیف bibliomemoir به عنوان یک قطعه از نوشتن نشان می دهد که نقد ادبی است که “بهترین نوشته به عنوان یک داستان شخصی از برخورد میان خواننده و نویسنده”.

نوشته با استعداد و دقت دانش آموزان bibliomemoirs نشان داد شکل گیری اثر خواندن در زندگی خود را. بسیاری از بینش های مربوط به طور مستقیم به چالش های رو به رشد در عصر دیجیتال است.

آنها در مورد پاسخ به حواس پرتی و پرورش شفقت اتصال تمرکز و انعطاف پذیری است.

چرا bibliomemoir?

یک bibliomemoir ممکن است یک حساب چگونه یک کتاب یا نویسنده به شکل زندگی یک فرد است. یا آن را ممکن است خاطرات زندگی یک ساختار با خواندن کتاب. در خارج از یک سگ برای مثال ریک Gekoski می گوید داستان زندگی خود را از طریق 25 کتاب است که او را تحت تاثیر قرار, از جمله نویسندگان از Dr Seuss به زیگموند فروید.

Gekoski اشاره کرد در مصاحبه ای که bibliomemoir نشان می دهد که شکل گیری اثر خواندن. من تو را دیدم بلافاصله که من می تواند انطباق با bibliomemoir برای کمک به درک چگونه دانش آموزان من دیدم کتاب به عنوان شکل دادن به زندگی خود را.


ادامه مطلب: 5 استرالیا کتاب است که می تواند کمک به افراد جوان درک جایگاه خود را در جهان


بنابراین برای نهایی مقاله از مقدماتی زبان انگلیسی دوره, کری و من طراحی جدید سوال مقاله. آن دعوت دانش آموزان به نوشتن مختصری bibliomemoir بر اساس یکی از رمان های در این دوره است. سنتی مانند مقاله این امر به من اجازه می دهد برای ارزیابی مهارت های نوشتاری بیان استدلال و تجزیه و تحلیل فنی از زبان ادبی.

دانش آموزانی که نوشتن bibliomemoir هنوز هم می تواند مورد بررسی جنبه های فنی از سبک نوشتن خود. Unsplash/کریستین هیوم

بر خلاف سنتی مقاله آن را به من اجازه می دهد برای دیدن داخل خود فرد تجربه خواندن. من خواهد بود قادر به درک این که چگونه این کتاب موثر بودند من ديدگاه دانشجويان جهان و درک خود را از خود.

در اینجا آنچه را که دانش آموزان نوشت:

یک دانش آموز مشترک چگونه خواندن ویرجینیا وولف را Mrs Dalloway باعث گفتگو با flatmate در مورد تجارب دیجیتال حواس پرتی و استراتژی های تمرکز:

به زودی ما به این موضوع بیگ بن که وولف با استفاده از به عنوان یک موتیف از طریق کتاب است. [من] گفت که راه بزرگ بن قطع کاراکتر’ افکار یادآوری او را از نحوه اطلاع رسانی از گوشی خود می توانید خود را قطع جریان فکری.

من همچنین متوجه موتیف Big Ben, اما من آن را قدردانی به عنوان یک عنصر از ساختار و قدم زدن در یک کتاب است که تا به حال هیچ فصل و در واقع من تا به حال گاهی اوقات ساختار خواندن من جلسات اطراف زنگ زدن بیگ بن در این کتاب است.

یکی دیگر از دانشجویان مطالعه از عذاب روحی تجربه بازگشت سرباز Septimus در Mrs Dalloway به دست آورد یک دیدگاه جدید در افرادی که به نظر نمی رسد و به جا. تأمل در ابتدا قضاوت ادراک یک مرد ژولیده شبانه روزی او, اتوبوس, دانش آموز پرسید: “او خیلی متفاوت از Septimus? عاقلانه و از دست داده؟”.

او سپس توضیح داد که او به دست اورد جدید و غیر منتظره چشم انداز در زندگی:

[وولف] به من مادر من هرگز می دانستم که من نیاز – لنز آغشته با چند اثر انگشت است که افزایش یافته است و نه مانع ،

او به این نتیجه رسیدند که

به یک خواننده است به حالت تعلیق سفت و سخت انداز را در نظر بگیرید و افتخار دیدگاه شخصیت های یک دیدار.

یک سوم دانش آموز منعکس در چالش های خواندن خود و در پاداش تداوم زمانی که ساختار و خصلت نا آشنا هستند. دانش آموز گفت: او مجموعه ای را که مایل به “الهام خوان” اما اعتراف به احساس “نا امید: توسط وولف را “بی رحم بی تفاوتی” به شخصیت او در Mrs Dalloway.

در اشاره به این سرخوردگی دانش آموز تا به حال ثبت نام رمان فقدان شخصیت روشن و یا plotline. رمان به خواندن دشوار است زیرا در حالی که ما فراموش دیدن شخصیت فردی تلاش برای تفسیر زندگی خود را به عنوان منسجم داستان وولف حاضر به تحمیل مصنوعی grand روایت است.

پس از چسباندن با آن دانش آموز به رسمیت شناخته شده رمان دستاورد:

وجود دارد نهفته است زیبایی آن: عادی روز اسیر در زمان و کلمات را به عنوان یک رمان است.

این دانش آموز bibliomemoir بود و یک داستان از سود سهام پرداخت شده توسط پایدار تمرکز و انعطاف پذیر طرز فکر.

یک دانشجو نوشت: در مورد چگونگی زنگ زدن بیگ بن در Mrs Dalloway بود شبیه به یک گوشی هشدار. نیک Fewings/Unsplash

یک چهارم دانش آموز با استفاده از bibliomemoir به تجزیه و تحلیل چگونه جین آستن Northanger Abbey او نشان داد ارزش رعایت مردم از نزدیک و مجهز است او را با انعطاف پذیری به عنوان یک دانش آموز رو به چالش خواندن و نوشتن:

من نمی تواند کار کردن چگونه به انجام دقیق همه چیز معلمان من از من خواست به انجام. آنچه که من می تواند انجام دهد این بود که یادگیری به درک معلمان. با یادگیری به تماشای آنها را مانند آستن به تماشای مردم و یادگیری به درک آنها را به عنوان مردم شروع به درک که چگونه به پرش از طریق پرتال تخصصی اولی.

در حالی که او نمی تواند تعیین صلاحیتهای کتاب خواندن به او داده بود دانش آموز گفت: او فقط می دانست که کتاب شکل گرفته بود که او این بود:

“من نمی توانم لیست استراتژی است که من استخدام هنگام خواندن و نوشتن […] من به همه اعتبار به خواندن ادبیات به کتاب مانند Northanger Abbey و نویسندگان مانند جین آستن و بنابراین داوطلب خودم به عنوان یک مثال از نحوه خواندن ادبیات ارزشمند است در عصر ما.

این نمونه ها نشان داد برخی از دلایل بسیاری از خوانندگان جدید حتی در عصر دیجیتال, بازگشت به کتاب های قدیمی و روش های قدیمی از خواندن آنها. خوانندگان بیان یک ضرورت برای ارتباط با روایت پیچیده تر از یک خوراک خبری است.


ادامه مطلب: اگر شما می توانید با خواندن این تیتر شما می توانید خواندن یک رمان است. در اینجا چگونه به چشم پوشی از تلفن خود و فقط انجام آن


آنها به رسمیت شناخته شده است که راستگو خود بازتاب می تواند باعث تعامل پایدار با داستان. آنها ثابت کرد که ارتباط با دیگران و محبت و انعطاف پذیری در حال پرورش از طریق یک درک عمیقتر از داستان در مطالعه ادبیات.

من فقط می توانیم نتیجه بگیریم که برای این گروه از خوانندگان در نظر گرفتن یک کتاب را به دست خود را بسیار سنجیده عمل شناسایی و با بزرگتر مشترک داستان خواندن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de