آنچه که عشق را می کشد? هیچ در تمام

آنچه که عشق را می کشد? هیچ کدام در همه. عشق است نفس مشترک بین یک دیگر است. عشق است ظهور و سقوط قلب آن است که این اعتماد است که می تواند در احساس لمس چشم بین یک و دیگری آن است که اعتماد چشم خود را بسته و دانستن اینکه شما امن هستند که شما در آغوش گرفت که با این عشق من محافظت شده به عنوان بهترین که یک انسان می تواند به دیگری در جهان است.

A woman in the crowd sheds a tear at the vigil for Hannah Clarke and her three children Aaliyah, 6, Laianah, 4, and Trey, 3.

یک زن در میان جمعیت میریزد اشک در شب زنده داری برای هانا کلارک و سه فرزند عالیه, 6, Laianah 4 و Trey, 3.اعتبار:AAP

برخی بر این باورند در یک عشق واقعی برای همیشه و یک روز برخی بر این باورند عشق نسیم از بهار روز گیل در شب یک undertow گسترده شما به دریا. برخی بر این باورند عشق یک توهم است, روشن و خاموش شدن از گرما رقیق طراحی پرده. اما آنچه که عشق را می کشد? هیچ کدام در همه.

چه عشق حامل بنزین ؟ چه عشق چراغ مطابقت دارد ؟ آنچه عشق را در نگاه سه فرزند سوزاندن بعدی به شما که آتش روشن می دیدم که مادر این کودکان نیز شعله ور? هیچ کدام در همه. آنچه که عشق را می گیرد ؟ هیچ کدام در همه.

قتل به بریزبن خیابان در صبح هنگامی که پدر خود را کشته و سه فرزند و شریک سابق خود. هانا Clarke, Aaliyah, 6, Laianah 4 و Trey, 3. این یک صحنه از اسکار وایلد, تصنیف خواندن Gaol, برای یک مرد نمی کشتن چیزی که او را دوست دارد. یک مرد جان چیزهایی که او متنفر است. برای عشق است نه ضربه به حمل بنزین و یا چاقو آن را تحمل نمی کند و فکر شعله های آتش آن را تصور کنید که در حال سوختن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im