آنچه آن را مانند به سفر با هواپیما در دوران COVID-19

کلگری — یکی کوچک لذت بردن از پرواز در طول زمان از COVID’ است بلافاصله آشکار فقط پس از چک کردن در.

رفته است, Bataan, مرگ, مارس که به طور معمول مارها در اطراف تقسیم در امنیت غربالگری. یکی به سادگی پیاده روی به طور مستقیم به حوصله کانادا حمل و نقل هوایی امنیت سازمان screeners برای بازرسی. ضد عفونی کننده دست اسکن شده بود با یک ماشین و سپس تایید را بر روی پرواز

من top world news سفر از اتاوا به کلگری از طریق تورنتو وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از مسافران همه نقاب در قبل از سوار شدن منطقه است. هنگامی که پرواز بود و به نام آنها lumbered تا به دروازه شدند و موضوع را به یک لایه جدید از سوال. یک زن جوان با یک کلیپ بورد فرار از طریق یک لیست از سوالات: هر گونه علائم هر مسافرت های بین المللی هر استانی قرنطينه? هیچ کس من دیدم جواب مثبت و هیچ رد شد شبانه روزی.

در درب هواپیما, مهماندار هواپیما دست از دستمال مرطوب ضد عفونی کننده با یک جفت انبرک. هواپیما آنقدر خالی است که این پرواز تا به حال از من بپرسید به حرکت به عقب هواپیما برای اطمینان از مناسب توزیع وزن.

پس از رسیدن به Toronto Pearson International Airport, ترمینال سه داستان متفاوت: دروازه منطقه برای اتصال پرواز به کلگری شلوغ بود توسط کسانی که در تلاش برای نگه داشتن فاصله در حالی که جستجو برای یک منبع تغذیه برای تلفن های خود را. یک بار روی Boeing 737-600 آن به زودی آشکار شد این بود که نزدیک به خالی پرواز.

در حالی که وسط صندلی های فروخته شده و تقریبا هر ردیف از سه به علاوه سه صندلی اشغال شده بود. سر من بود نه چندان دور از بینی و دهان مرد یک ردیف جلوتر است. جای من بود در کنار یک پنجره با یک غریبه در صندلی های راهرو. او به زودی نقل مکان کرد به نشستن سه پهلو به پهلو با مردم می دانست.

توسط دولت فدرال سفارش همه مسافران عینک ماسک و خدمه پرواز نیز تا به حال ، جلوتر از من دریایی از سر poked تا بیش از پشت صندلی بسیاری از چهار در هر ردیف شش. برخی از آنها بدیهی است که زوج ها; برخی از غریبه ها که نشسته با یک صندلی خالی بین آنها را.

در هواپیما با فضا برای 134 این پرواز گفت: وجود 77 مسافران روی عرشه کشتی. برخی از آنها در ظاهر به deadheading کارکنان شرکت هواپیمایی.

هنگامی که هوا تنقلات از چوب شور و خشک کوکی خدمت کرده بودند با بطری آب-به چالش کشیدن برای مصرف در حالی که با پوشیدن ماسک.

صف بندی برای سرویسهای بهداشتی مجهز به پس از take-off مشاهده شد با یک نمایشگاه فاصله بین مسافران اما کمتر موفق شدند تلاش برای ماندن دو متر از هم در بی دست و پا رقص برای باز کردن درب و خارج شدن از حمام.

دومین ساعت از پرواز الاستیک تسمه بر روی فولاد ماسک بودند شروع به تحریک پشت گوش من. من لوپ آنها را در اطراف earpieces از یک جفت هدفون برای رهایی.

هنگامی که ما فرود آمد در کلگری و پارک شده در دروازه معمول هرج و مرج به بازیابی توشه گرفت. فیزیکی فاصله بود نادیده گرفته در دیوانگی برای yank حمل از مخازن و ایجاد موقعیت در راهرو برای deplaning.

هنگامی که از من خواسته در مورد تعداد مسافران پرواز, top world news اشاره من به آن COVID-19 بیانیه. آن ذکر شده اقدامات انجام شده — پوشش های مایع از هواپیما به فیلتر هپا که تمیز کردن هوا.

“اثرات COVID-19 در صنعت هواپیمایی شده اند سریع و ویرانگر” آن را بخوانید.

“تعهد ما باقی مانده است و تزلزل — ما ادامه خواهد داد برای برگزاری ایمنی به عنوان مقدس.”

خطوط هوایی بین المللی حمل و نقل انجمن حفظ شانس خود را از ابتلا به این ویروس روی یک هواپیما کوچک است.

“یاتا را توصیه نمی کند محدود کردن استفاده از ‘صندلی میانه’ به اجتماعی ایجاد فاصله در حالی که پردازنده” صنعت لابی گروه گفت.

“شواهد اگر چه محدود نشان می دهد که خطر انتقال ویروس در هیئت مدیره هواپیما کم است حتی بدون اقدامات خاص است.”

ناآشنا اقدامات جدید نیز در محل در اصلی هتل های زنجیره ای من رزرو کرده بود در مرکز شهر کلگری. جبهه درها همه قفل شده است. پذیرش نیاز به یک تماس به میز جلو.

فروشنده توصیه می شود که وجود خواهد داشت هیچ خدمات دوشیزه یا زن جوان در اتاق و که همه “لمس اشیاء” — سازندگان قهوه, شیشه, یخ, سطل — حذف شده بود برای جلوگیری از انتقال. در یک هتل با 395 اتاق او به من گفت که من یکی از تنها سه مهمان.

در اتاق من شسته دست من و پلاستیک کارت کلید.

چهار روز پس از پرواز من علامت باقی می ماند رایگان. اما هنوز هم وجود دارد بازگشت از سفر آمده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de